Skocz do zawartości
Forum

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamalastminute

Natka-ja mam usg połówkowe 29.05.
Co do imienia to u nas Milena będzie prawdopodobnie. Na drugie Waleria po mojej ukochanej babci.
Co do rozmiaru 50 to nie mam takiego małego ale ja jak się urodziłam to byłam kruszynką to może 1 komplet 50 kupię jednak

Odnośnik do komentarza
Gość paulina9494

Hej Mamuski ! Bardzo dziękuję za życzenia i że o mnie pamiętałyście ! ;* wszystko wyszło pięknie. I ja też się tak czułam ;) było cudownie, a jutro lecimy w podróż :) po powrocie będę nadrabiać. Mam nadzieję, że będę czytać same dobre wieści od Was! Trzymajcie kciuki za mnie podczas lotu który się trochę stresuje. Pozdrawiam Was i Wasze brzuszki!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!!
Nie odzywalam się długo ale już po komunii jesteśmy i zaliczamy biały tydzień..
Paulina gratulacje i wszystkiego naj naj dla was! Czytam ze u was wszystko dobrze tylko czekam na wyniki Sandry.. Oby dobre trzymamy kciuki!
A ja wczoraj miałam wizytę i juz sprawdzalismy płeć.. Gin widział dziewczynkę i ja tez.. Hurra bo w domu 4 synów .. Jestem przeszczesliwa!

https://www.suwaczek.pl/cache/7c35df14f9.png

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Reni-super, gratulacje dziewczynki!!! Fantastyczna wiadomość
Coraz więcej dziewczynek październikowych
Zandra kiedy masz wyniki?
Paulina-jak lot i podróż czytasz nas czy miesiąc miodowy w pełni?
Ja wróciłam do pracy na 2 tyg ale bardzo się męczę. Wytrzymam ale z chęcią wrócę na L4

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Nie trać nadziei- ja już czuję lekkie ruchy. Tylko jak leżę wieczorem już w łóżku spokojnie to są wyczuwalne ake ja jestem szczupła a i 3 ciąża to może bardziej jestem wyczulona. Już niedługo będziemy narzekać na te kopniaczki Reni i będziemy chciały mieć dzieciątko na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Gość paulina9494

Witam! ;)
Mamalastminute- podczytuje, podczytuje. Lot nieprzyjemny, zwlaszcza start i lądowanie bo czułam, że cały brzuch mi sie spinal, ale razem z Szymkiem daliśmy radę ;) teraz zwiedzamy i cieszymy się pięknem Włoch :)
Jeśli chodzi o ruchy to też czuję. Przede wszystkim jak się poloze odpoczac :)

Odnośnik do komentarza
Gość Marissa

Paulina dobrze że jesteście na miejscu i lot bezpiecznie przetrwaliscie ;)
Ja na początku czułam ruchy w 18 tyg takie puknięcia i smeranie od środka potem parę dni nic a teraz juz kończę 20 tyg i od kilku dni czuje ruchy codziennie puknięcia i obserwując brzuch widać jak się lekko unosi w tych miejscach. Mąż uwielbia przykładać rękę i czuć jak malutka sprzedaje kopniaczka ;) nie mogę się doczekać połówkowego żeby podejrzeć co tam w środku wyprawia ;)

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Cześć Anita. Mamy ten sam termin. Bardzo się cieszę. Też czekam na dziewczynkę ale ja mam już 2 chłopców 12 i 6 lat.

Czy was też swędzi skóra na brzuszku? Kupiłam krem Palmers i smaruję ostro.

Paulina-udanego wypoczynku!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...