Skocz do zawartości
Forum

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Mamalastminute super wieści. Teraz tylko możesz się cieszyć ciąża. Uspokoiłaś mnie tym że ta amnio nie jest taka straszna. Ja dowie w przyszłym tygodniu dopiero ją będę mieć więc troszkę jeszcze poczekam. Dziękuję kobietki za pozytywne słowa. Liczę że będzie ok, musi. Mnie zgaga jedynie dopada wieczorami a z infekcją też od początku ciąży walczę, zatoki pełne i kaszel teraz jest już łagodnie i się przyzwyczaiłam. Jedyne jak kaszle muszę się skupić bo czasem mnie brzusio pobolewa.

https://www.suwaczki.com/tickers/ug37uay3d3jwghb3.png

https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kq13y8ttf.png

Odnośnik do komentarza
Gość Marissa

Dzięki dziewczyny pocieszyłyście mnie z ruchami :)
Zandra trzymam mocno za Was kciuki, będzie dobrze !
Ja smaruję brzuszek i uda kremem na rozstępy na zmianę z oliwką. Teraz akurat w Rossmanie jest przeceniona kolekcja z Bielendy Sexi Mama więc zakupiłam oliwkę , krem i serum do biustu :)

Odnośnik do komentarza
Gość paulina9494

Mamalastminute bardzo sie ciesze!
U mnie po wizycie wszystko okej. Dzisiaj pierwszy raz poczułam wyrazniejsze "pukniecie". Młodemu (tak, tak, pan Doktor potwierdził że będzie Szymek) badanie się ewidentnie nie podobało :)

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Dziękuje wam dziewczyny za miłe słowa i wspieranie cały czas. Dziś schodzi ze mnie stres. Dajcie mi chwilkę i znowu dołączę aktywniej i imiennie będę odpisywać.
Dzisiaj kupiłam różową sukienkę. Mam dwóch synów 12 i 6 więc mąż w 7 niebie. Dla mnie nowe doświadczenie. Oby już dalej ciąże każdej z nas okazały się nudne bez ekscesów, nerwów itp do końca. Buziaki.
Oczywiście trzymam kciuki za Zandrę bo wiem co przeżywa. Warto zrobić Fish, jest drogi ale wyniki miałam na drugi dzień i oczywiście pojechać z osobą towarzyszącą bo naprawdę jest przy amnio mega stres. Choć niepotrzebnie.
Dziewczyny, które miały już wcześniej dziewczynki-jakie ciuszki polecacie na start bo zielona w temacie jestem...tzn czy jakieś inne dla dziewczynek oprócz kolorów???Chodzi mi o pierwsze 3 miesiące bo wyprawka do szpitala pewnie niczym się nie różni...Mam teraz mega chęć kupić coś typowo dziewczęcego, żeby poczuć wreszcie ciążę i się z niej cieszyć
Co do brzuszka to mam malutki i nie smaruję niczym ale czas pomyśleć o czymś. W poperzdnich ciążach używałam Musteli

Odnośnik do komentarza
Gość Nie trac nadzieiii

Cześć dziewczynki! Ucichlyscie coś :)
Mamalastminute co do ciuszków to nie pomogę, bo to moje pierwsze maleństwo będzie i sama nic nie wiem :o aż strach..
Paulina z tego co kojarzę, dziś Twój ślub! Także udanej zabawy! I wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia :)

Ja zaczynam się stresować przed wizytą poniedziałkowa.. I... Dziś już połowa ciąży! Jeszcze drugie tyle!

Odnośnik do komentarza

Cześć:-) co do ciuszkow sama podłączę sie do pytania, też mam synka i w rodzinie same chłopaki:) ale chyba poza kolorem i tym że można kupować sukieneczki wiecej różnicy nie ma? Ja bardzo lubilam body dla dzidziusia i półśpioszki :) jakoś tak najwygodniej mi było przebierać co chwilę pielusze i myślę że synkowi też bo nie bylo dużo roboty przy tym a i cieplutko mu było bo koszulki się zwijaja a body wygodne:)

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Paulina-udanej ceremonii, imprezy weselnej, wszystkiego naj na nowej drodze życia i błogosławieństwa Bożego! Musisz dzisiaj wyglądać przepięknie???
Moniska- ja też lubię body. Najlepiej kopertowe ale czy dla dziewczynki jeszcze coś potrzeba tzn. sukieneczka plus rajstopki i co jeszcze???
Nie trać nadziei-trzymam kciuki za wizytę. Będzie dobrze
Ja w poniedziałek umawiam się na połówkowe bo już 17tc.
A co mamusie stosujecie na zmęczone nogi przy tych upałach?

Odnośnik do komentarza
Gość Marissa

Paulina wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ;)
Ja jestem zielona w sprawach wyprawkowych bo to moje pierwsze maleństwo ale koleżanka doradzała body bo koszulki się zwijają i pajacyki zapinane na dwóch
nogawkach zeby było łatwo przekładać stopki ;) a kupujecie rozmiar 56 czy 62 na początek ? Bo np w mojej rodzinie dzieciaczki mają tak 50-54 cm a u męża już ok 57 cm więc nie wiem jak tu wymierzyć ;)

Odnośnik do komentarza

Ja też Paulinko życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, oby ten dzień okazał się tym jednym z najpiękniejszych dni w życiu :*
Moniska ja tez uwielbiam polspioszki - już nawet pierwsze kupiłam :)
U mnie druga dziewczynka rośnie, wiec dużo rzeczy mam po starszej córci, z kolorków to przeważały róże, biele, zdarzała się mięta i błękit :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjgwy9sa1a5.png

Odnośnik do komentarza

Marissa a jeśli chodzi o rozmiary, to mi tak w pierwszej ciąży mówili, żeby nie kupować tych najmniejszych, bo dziecko szybko rośnie, wiec nie kupowaliśmy.
Corcia miała 58cm i nie było w co ją ubrać, bo wszystko było za wielkie, nawet w dresiku na wyjście ze szpitala nie było jej widać, bo niby był na 62, ale kruszynka i tak się w nim topiła.
Tym razem na pewno kupię trochę rzeczy na 56, oczywiście liczę się z tym, ze po miesiącu mogą już być za małe, ale przez miesiąc dziecko trzeba w coś ubierać :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjgwy9sa1a5.png

Odnośnik do komentarza

Mamalastminute co do sukienek i rajstopek to uważam że to po jakimś czasie. Na początek nie przydadzą się. Ciężko mi wyobrazić sobie zakładanie rajstopek na takie maleństwo. Jeszcze będzie na to czas. Na jakąś specjalną okazję to wiadomo ale na co dzień raczej nie. Chodź zawsze są to kwestie indywidualne. Ja kupowałam jeszcze takie spodenki z zakrytymi stopkami do brodzików super sprawa a córa moja jest też zimowa i takie spodenki plus kombinezon i koc wystarczał na spacery.

https://www.suwaczki.com/tickers/ug37uay3d3jwghb3.png

https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kq13y8ttf.png

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Zandra-właśnie myślałam o jakimś komplecie na wielkie wyjście żeby mieć w razie czego dla malutkiej bo na codzień to oczywiście bodziaki, śpiochy, połśpiochy, pajacyki i kaftaniki. Zależy od preferencji. Tak żeby było wygodnie. Na wyjście ze szpitala miałam dla chłopaków pajacyk plus body i polarek plus czapeczka i kocyk. Wystarczyło w zupełności. Jeden jest sierpniowy, drugi październikowy ale początek miesiąca.
Moniska- wg mnie najlepiej mieć 2 zestawy 56 i 62 i wtedy w zależności od wielkości bobasa wybierasz odpowiedni
Ciekawe jak Paulina???

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) :)
Mamalastminute gratuluję corci. Ja mam ponad 2 letnią i z tego co sobie przypominam to na początku nie wymyslalam za bardzo z ubrankami. Szczególnie, że córka miała kolki i ciągle bolał ją brzuszek więc nawet polspiochy odpadły, żeby nie uciskać brzuszka... Ale później zaczęły się sukieneczki, opaski, Buciki niechodki takie balerinki słodkie. Jednak ma teraz 2 latka i 5 miesięcy i nie lubi kucykow, warkoczykow, spinek itp. Najlepszy ubiór dla niej to leginsy i luźna bluzeczka. Taka mała chłopczyca :)
Marissa, moja córka z wagą 2950 i długością 50 cm była za malutka na ubranka 50 cm. :) nawet jak wstępnie ubrani ją w szpitalne ciuszki to były za duże. Musiałam podwijac rękawki :) także ja kupie też te najmniejsze z racji że przytyłam dopiero 2 kg a za tydzień będę już po połowie ciazy. Uważam że nie ma co oszczędzać, bo dziecku musi być wygodnie i nam również przy przebieraniu itp.
Byłam w czwartek na usg razem z mężem i córką. Lekarz zbadał serduszko, jego położenie, komory, i dużo innych rzeczy po czym stwierdził że usg polowkowe jest zaliczone. :) chociaż nie poznałam wagi dziecka, co podobno też jest istotne na tym usg. Ale też nawet nie miałam czasu przeczytać jeszcze opisu usg. Lekarz też potwierdził że to chłopczyk. Będzie Oskar. A wy już wybralyscie imiona?

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...