Noworodki i niemowlaki

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Akuku88

Akuku88

mamalastminute, trzymam więc kciuki za pomyślne konsultacje. Trudno się nie martwić ale nie ma sensu na zaś. Oby wszystko było dobrze!
Klara85, tak byliśmy już i u neurologa i u fizjoterapeuty. Jest wszytsko ok, to odginanie to taka ekspresja ciała, robi to tylko w trakcie ekscytacji sufitem lub tym co jest akurat za nim :-) fizjoterapeuta powiedział że troszkę jest leniwy i zalecił kilka ćwiczeń takich mobilizujacych, generalnie turlanki i wysoki podpór na rękach. Więc się uspokoiłam.
Rozszerzamy właśnie dietę, pierwsze próby 2szytsko było na brodzie, ale dziś już ładnie zupke wpalaszowal. Jak zupełnie stabilnie usiądzie to będzie łatwiej bo wiecej dostanie w rękę i do zabawy :-) a jak u Was z jedzeniem?

58798 akuku88 Kobieta, 31 lat, St
~Mamaufi

~Mamaufi

Mamalastminute współczuję stresu. Jednak człowiek zawsze się martwi. Nas czeka poradnia genetyczna, ale terminy są tak odległe, że staram się o tym nie myśleć...
Klara to też się stresu najadłaś.
Akuku mój je mleko. Pamiętam ,że z pierwszym dzieckiem bardzo się spieszylam, sama chciałam ją karmić. Miałam wrażenie, że babcie koniecznie chcą być we wszystkim pierwsze, bo lepiej wiedzą... wszystko lepiej wiedzą. Najpierw radziły odstawić od piersi, potem ściągać mleko, żeby mogły karmić butelka. Itd itp. Szkoda o tym pisać. Na samo wspomnienie się wkurzam. Dalej mam alergię na pytania czy już mu coś daje do jedzenia. Z perspektywy czasu widzę, że lepiej było poczekać... albo ograniczyć kontakty z teściową :D
My dziś cały dzień na słońcu.
Pozdrawiamy :)

Kuleczka90

Kuleczka90

To może ja coś napiszę... Moja dziewczynka rośnie, jeszcze trochę przechyla główkę na jedną stronę i jak ma zły humor absolutnie nie daje się położyć na brzuszku. Wasze Maluchy też się tak zabawnie śmieją? :) Jak radzicie sobie z lękiem o Wasze pociechy? Od czasu zostania rodzicem, zrozumiałam, że najgorszym uczuciem jest bezsilność, że nie da się na wszystko wpływać... Trzymajcie się! Wesołych Świąt!!!

60423 kuleczka90 Kobieta, 29 lat, Marki/Warszawa
~Mamaufi

~Mamaufi

Kuleczka90 uwielbiam ten bezzębny uśmiech.
Z lękiem sobie nie radzę. Nie wiem czy można sobie z nim poradzić...
Teraz czekamy na ospę, bo mały miał kontakt.