Noworodki i niemowlaki

Lipcowe maluszki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Efcia2015

~Efcia2015

Oj ucielo mi post. W każdym razie dołączam i ja, miesiaczke miałam 25 września, także termin mam na początek lipca. Za tydzień mam USG, boję się że trochę za wcześnie, mam nadzieję że będzie widać już serduszko. Mam już dwuletnią córeczkę w domu, to moja druga ciąża. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam za nas kciuki. ☺

paulina8707

paulina8707

Cześć dziewczyny :)
witam Was wszystkie i każdą z osobna :) u mnie 5 testów też pokazało 2 kreseczki beta w tamtą środę 304 w sobotę już 1607 a w poniedziałek 3737 :) wizytę miałam wczoraj 5 tydzień i podejrzenie dwóch dzidziusiów :) trochę szok ale i ogromne szczęście czekamy na bicie serduszek kontrolę mam za tydzień w czwartek może będzie już coś słychać czy jest nas troje cz dwoje :) W domku mam 2 dzieci Kamilek 10 lat a Ania 7 i zawsze chcieliśmy trzecie dzieciątko a tu taka niespodzianka termin na 5 lipiec :) same lipcowe ja 26 a córcia 30 lipiec chyba ten lipiec będzie szczęśliwy

57483 paulina8707 Kobieta, 32 lata, Skadla
~Shira

~Shira

Dziewczyny jak się czujecie w 4-5 tygodniu ciąży odczuwacie coś? To jest moja 3 ciąża i każda inna. Tym razem mam ogromną energię, bolą mnie piersi czasami podbrzusze ale w porównaniu do poprzedniej ciąży to czuje się rewelacyjnie. Martwię się czy wszystko ok wizytę mam za dwa tygodnie...

paulina8707

paulina8707

Shira to też moja trzecia ciąża dwie poprzednie książkowe choć żadnych dolegliwości ani wymiotów ani porannych nudności nic a nic. Teraz jest wręcz przeciwnie nudności ogromne trwające cały dzień :( podbrzusze też mnie boli lekarz powiedział że to normalne i w razie czego mam brać nospę ale nie przesadzać. Myślę też że ta zmiana może być jdnak spowodowana nie jednym a dwójką dzidziusiów poczekamy zobaczymy :)

57483 paulina8707 Kobieta, 32 lata, Skadla
Agatta_116

Agatta_116

Hej dziewczyny. To moja pierwsza ciąża, ale co do objawów to tylko straszne mdłości. Mam nadzieję, że niebawem miną.

57499 agatta-116 Kobieta, 23 lata, Zachodniopomorskie
~Efcia2015

~Efcia2015

Shira podobno kazda ciąża inna ☺ więc myślę że nie masz się czym przejmować, tym bardziej że to dopiero początek. U mnie z objawów to oczywiście obrzmiałe piersi, czasami mi niedobrze i odbija mi się, generalnie nie mam ochoty na jedzenie. W pierwszej ciąży z kolei byłam bardzo śpiąca, teraz aż tak barfzo nie, chociaz to dopiero początek ☺

~Efcia2015

~Efcia2015

Paulina8707 wow serio podejrzenie bliźniaków? ☺ extra ☺ też mam USG w piątek, mam nadzieję że zobaczę już serduszko ☺

goherek

goherek

Cześć laseczki:) u mnie puki co brak jakichkolwiek objawów. Oprócz... czasem mnie boli niewiem czy to spojenie łonowe czy co. W pierwszej ciąży miałam tak pod koniec jak się przeforsowałam.
Pozatym nie czuje się wogole w ciąży

--

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

50533 goherek Kobieta, 36 lat, wrocław
~Shira

~Shira

Fajnie ze tu jesteście :) ciągle tu zaglądam czy ktoś coś napisał :) może stworzymy jakiegoś bardziej „żywego” czata? Zeby mieć lepszy kontakt. Co myślicie?