Noworodki i niemowlaki

Lipcowe maluszki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

RosieX

RosieX

Cześć dziewczyny, zapewne i najmłodsza mamusia lipcowych maluszków wchodzi nieśmiało w Wasz krąg :)
W piątek zrobiliśmy z narzeczonym test, chociaż to była tylko formalność - bolesność piersi, senność, humorki, wilczy apetyt i dziwnie częste latanie do toalety tylko utwardzały mnie w przekonaniu, że tam na dole ktoś się zadomowił :)
Jestem niezwykle szczęśliwa, po pierwsze dlatego ze wcześniej miałam bardzo duże problemy (od policystycznych jajników po inne cuda niewidy) i lekarz twierdził, ze jedynie po kuracji będzie można mówić o zajściu w ciąże, a raczej próbach... a jak widać udało sie bez :) Po drugie, od zawsze chciałam być młodą mamą, zawsze byłam bardzo rodzinna, i właśnie moje wielkie marzenie sie spełnia :)
W poniedziałek idziemy do lekarza, boje sie czy nie jest to za szybko, ale z drugiej strony obgryzam paznokcie z nerwów, nie potrafię myśleć o niczym innym... Jak myślicie, lekarz będzie w stanie cokolwiek powiedzieć czy tylko najem sie strachu?
Ostatnia miesiączka 21.09, cykl miałam dosyć mocno nieregularny wiec internetowe kalendarzyki przewidują koniec czerwca/ początek lipca... zobaczymy :)
Buziaki dla Was wszystkich!

57540 rosiex Kobieta, 22 lata, Katowice
Lemoniada

Lemoniada

Vikus gratuluję Ci bardzo! Trzymam kciuki za dziewczynkę ;) ja też mam osmioletniego syna.

57538 lemoniada Kobieta, 33 lata, Toruń
Lemoniada

Lemoniada

Rosiex nie widziałam twojej wiadomości. gratuluję Ci bardzo ze z takimi problemami się udało. Do mojego testowania jeszcze chwila Ale mam nadzieje ze do Was dołączę ;)

57538 lemoniada Kobieta, 33 lata, Toruń
goherek

goherek

Witam kolejne lipcowe szczęśliwe mamusie:)
RosieX ja idę we wtorek to będzie ost dzień 6 tygodnia i myśle czy nie przełożyć. U ciebie Niewiadomo kiedy owulacja ale objawów masz sporo wiec można uznać ze owu była w terminie:)

--

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

50533 goherek Kobieta, 36 lat, wrocław
Ulisek

Ulisek

Cześć dziewczyny, witajcie nowe :)

Ja dziś idę na usg, wiem, że być może za szybko ale nie wiem czy brać duphaston czy nie.. brałam go regularnie na regulację cyklu. Co ciekawe udało się po jego odstawieniu.. ;)

Być może nic jeszcze nie zobaczę ale mam lekkie pobolewania podbrzusza i wolę chuchać na zimne..

Też mam synka, 7 latka. To dzieci z dużą różnicą wieku nam się szykują. Jakie macie doświadczenie w tym temacie? Ktoś z rodziny/znajomych ma podobnie? Jak oceniają taką różnicę? To wtedy takie dwa "jedynaki" czy jednak jest jakaś więź ? :)

52639 ulisek Kobieta, 36 lat, Poznań
goherek

goherek

Ulisek moja znajoma ostatnio pisała ze żałuje trochę ze tak długo zwlekali z druga ciąża. Różnica 5,5lat. Starsza niema ochoty ani nie czujemy potrzeby bawic się z młodszym bratem. Za długa różnica wg niej. My chcieliśmy w miarę szybko drugie. Jednak nie wyobrażam sobie 16mce dziecko i jego matki cały dzień mdłości. Nikt mi się dzieckiem nie zajmie. Widać wszystko ma swoje plusy i minusy.
Koniecznie daj znak po wizycie:)

--

~Shira

~Shira

Cześć! Za dwa tygodnie idę potwierdzić ciąże póki co dwie kreski :) z obliczeń termin 8 lipca taki prezent na moje 40 urodziny .... :)

Ulisek

Ulisek

Goherek, no tak, to duża różnica wieku ale może lepiej późno nic wcale. Z jednej strony trochę boję się reakcji mojego jedynaka :) z drugiej może to zaprocentuje jak będą już dorośli i będą mieli siebie... nie wiem :/ Dopadł mnie taki nostalgiczny nastrój.

Byłam na usg, wszystko ok, choć mam przyjść za 2 tygodnie by zobaczyć serduszko. ALE co mnie zszokowało to to że gin podejrzewa ciążę bliźniaczą!! Jestem w szoku i boję się co to będzie!

52639 ulisek Kobieta, 36 lat, Poznań
goherek

goherek

Ulisek a wczoraj jaki był wiek płodu?
Tez jestem tego zdania ze lepiej późno ...... bo jak się człowiek nie zdecyduje jednak to będzie żałować a w druga stronę nigdy:)

--