Noworodki i niemowlaki

Lipcowe maluszki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Paulina_1982

Paulina_1982

Jasiek przechodzi chyba jakieś przesilenie wiosenne. Większość dnia marudzi. Wieczorem zasypia już o 19.00 i śpi do 6.00 lub 7.00 ( z jedną pobudka na mleczko).
Ja przez to jego marudzenie też jestem zmęczona i chętnie idę spać o 21.00

60789 paulina-1982 Kobieta, 37 lat, Brw
nindziowaMama

nindziowaMama

Dziewczyny jedno mnie zastanawia mleka modyfikowane nie można gotować bo traci właściwości więc jak ta kaszke ugotować?

--

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3euz439m5.png

44005 nindziowamama Kobieta, 32 lata, D
ooska

ooska

NindziowaMama ja daję kaszki, które się rozpuszcza w mleku gorącym, ok 50 stopni, nie wrzątku.

My właśnie wyszliśmy ze szpitala, niesamowita ulga. Malutki tylko się inaczej zachowuje, np. nie chce usypiać sam wieczorem, trzeba go tulić do snu, dotychczas wystarczyło odłożyć go do łóżeczka i sam zasypiał. Ma za to ogromny apetyt, dziś mi wypija po 200 ml mleka, słoiczek na obiad i sporą porcję kaszki na kolację popił 100 ml mleka. Chyba się regeneruje po operacji.

I nie wierci się specjalnie w łóżeczku, bo śpi w śpiworku, inaczej ciągle mi się rozkopywał.

58579 ooska Kobieta, 108 lat, Gdańsk
AnaAna

AnaAna

Masz rację Lusia, jutro będę dzwoniła do pediatry... dla lekarza to może pierdoła ale mnie uspokoi.
Co do przyrządza tych kaszek to gotowalam najpierw na wodzie (żeby wyszła gęstsza) a później jak przestygla to mieszalam z mlekiem.

60797 anaana Kobieta, 31 lat, Zielona Góra
LusiaM

LusiaM

NindziowaMama nie pomyślałam o tym, znów mnie te zaćmienie naszło:-)
AnaAna czyli te kaszki robiłaś na wodzie A później dodawałas mm w proszku jak przestyglo? Dobrze rozumiem? Wysłałam do helpy wiadomość na fb może jutro coś odpiszą jak to z tym mm jest. Poza tym daj znać jutro co powiedział pediatra.
Ooska nie ma co, w domu najlepiej.
Apetyt dopisuje to będzie już tylko lepiej. Przesyłam sto buziaków!!!

58294 lusiam Kobieta, 33 lata, Lomza
AnaAna

AnaAna

Na wodzie tylko w mniejszej ilości niż jest na opakowaniu ( tam jest chyba 200 ml na dwie łyzki kaszy, ja robiłam 50 ml wody na łyżkę kaszy ) Mm rozrabialam w osobnej miseczce i jak kaszka przestygla to wlewałam rozrobione mleko do garnka z kaszą i mieszałam aż się połączyły.

60797 anaana Kobieta, 31 lat, Zielona Góra
LusiaM

LusiaM

Odpowiedzieli mi w ten sposób więc ciemnota przeszła i będziemy testować:-)
AnaAna czyli tak jak robiłaś Ty!

• lipcowe-maluszki-2018_72455.jpg
58294 lusiam Kobieta, 33 lata, Lomza
Paulina_1982

Paulina_1982

Po dwóch dniach marudzenia i nadmiernego spania Jasiek zaczął się ślinić na potęgę. Normalnie mu leci po brodzie cały czas.
Chyba akcja z zębami jakaś...

Paulina_1982

Paulina_1982

A co do okresu to właśnie sobie uświadomiłam że powinnam dostać 2 dni temu... hmm...

Malina07

Malina07

Witajcie Dziewczyny! Trochę późno, ale czy mogę do Was dołączyć? Jestem mamą dwójki dzieciaków, Synka-pięciolatka i Córeczki urodzonej w lipcu. Jeśli pozwolicie to chętnie będę wymieniać się z Wami doświadczeniami.

62337 malina07 Kobieta, 32 lata, Rzeszów