Noworodki i niemowlaki

Lipcowe maluszki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Justynaaaa

Justynaaaa

Dzieki za odpowiedz. Koniecznie muszę się zebrać i wprowadzić chociaż trzeci posiłek bo u nas narazie kaszki i zupka. A jakie duże posiłki Wasze dzieci zjadają? Bo u nas bez szału -kaszka ok 70 ml i słoiczek zupki na pół.
Chciałam jeszcze zapytać jakich kaszel używacie, bo u mnie w sklepach tylko Nestlé i bobovita a tam cukru ze ho ho dlatego przymierzam się do zamówienia czegoś przez internet ale nie mam pojęcia które byłyby dobre.

52453 justynaaaa Kobieta, 34 lata, Krakow
ooska

ooska

Justyna ja kupuję kaszki Holle albo Hippa, mały najchętniej je ryżową albo mieszaną (ryżowo-kukurydziano-jaglaną), tylko że muszę do niej dodać pół słoiczka owocków, bo bezsmakowej nie chce. Jak trafię w jego smak to zjada ok 120-160 mg. Jak zje mniej, to jeszcze dopija mlekiem. Ale miewa swoje kaprysy i nagle zjada połowę.
Bobovita ma niektóre zbożowe kaszki bez cukru, bo dla siebie je często kupowałam, takie w brązowym czy beżowym opakowaniu :)

58579 ooska Kobieta, 108 lat, Gdańsk
Paulina_1982

Paulina_1982

My używamy Bobovita. Te beżowe są bez cukru. Mieszam pół na pół z tymi cukrowymi Bobovity (w białych opakowaniach). Samych bezcukrowych Jasiek nie chciał jeść. No ale teraz tego miksa też nie chce.

60789 paulina-1982 Kobieta, 37 lat, Brw
Paulina_1982

Paulina_1982

Słoiczki obiadowe potrafi zjeść w całości na raz (190 ml). Owocowe zjada w połowie.
Kaszki zjadal mniej wiecej z czterech łyżek.

Czyli ogólnie ma duży apetyt a nadal niedowaga.

W nocy tylko mleczko raz pije 90-120 ml.

60789 paulina-1982 Kobieta, 37 lat, Brw
Roksi1

Roksi1

To u nas trochę lepiej z tym jedzeniem, ale bez porównania do Waszych maluszkow. Jak na początku ładnie jadła, to teraz dopiero jak kupiłam jej te silikonowe cudo do podawania jedzenia to łaskawie coś zje. Faktycznie te siateczkowe nie wyglądały za bardzo, silikonowe trochę loeiej. I też będę musiała dołożyć trzeci posiłek, bo na razie miała rano jakiś owoc albo kaszke a potem słoiczek. Ale Mała to zjada tak łoże 1/4 sloiczka, czasem w porywach pół. Ale jakos się tym staram nie przejmować, cieszę się, że znowu zaczęła chcieć jeść w ogóle. Moze musi dłużej się nauczyć

60946 roksi1 Kobieta, 28 lat, R
Zani2407

Zani2407

Na słoiczki no to polowe porcji zje nie więcej. Kaszki kilka łyżeczek. Holle są dobre i kupuje jakieś Bio bez cukru w DM one są bez cukru ale naturalne do bólu trzeba jakieś owocki dodawać do smaku ;)

--

https://www.suwaczek.pl/cache/b5f3309fd5.pnghttps://www.suwaczek.pl/cache/c3c879ebfe.png

56824 zani2407 Kobieta, 29 lat, Lublin
LusiaM

LusiaM

Uwaga Uwaga!!! Podaje komunikat!
Napadlam na Rossmann! ;-)
Okazuje się że da się kupić coś bez cukru i oleju palmowego..
Ogarnęłam że są fajne ciasteczka orkiszowe i ryżowe z mango też bez zbędnych dodatków ale to może za miesiąc czy dwa stwierdziłam że jej kupię. Też się dzięki Wam natchnelam! Zani miałam ta sama fazę z nabialem co Ty! Też myślałam że za wcześnie ale powoli będę próbować. Fak! Zapomniałam kupić małej banana, chciałam spróbować jej podać takiego średnio rozciapcianego no ale nic jutro po rehabilitacji gdzieś zajadę i jej kupię. U nad już w sumie 5 posiłków można powiedzieć ale z tymi ilosciami bym się nie podniecala bo ksiezniczce się chyba nudzi monotonia, zobaczę czy coś z nowości jej zasmakuje

58294 lusiam Kobieta, 33 lata, Lomza
ooska

ooska

Ja te Hippa własnie kupuję, te jaglaną, z owockami ze słoiczka ładnie wchodzi.

58579 ooska Kobieta, 108 lat, Gdańsk
nindziowaMama

nindziowaMama

Lusia te dwie z hippa jemy ta zielona dodaje do mleka na wieczór dodaje. Ogólnie stasiowi smakują. Ja jeszcze daje gerber organik.Jeju po tym co piszecie to mój żarłok. On na śniadanie 140-180 kaszy drugie śniadanie 180 mleka dziś pierwszy raz jogurt. Obiad cały duży słoiczek albo dwa małe. Deser jeden mały albo pół dużego owoców z jogurtem twarożkiem bądź biszkoptem. Kolacja 180 mleka wymieszanego z kaszą.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3euz439m5.png

44005 nindziowamama Kobieta, 32 lata, D