Skocz do zawartości
Forum

Niemowlę woli babcie od mamy


Rekomendowane odpowiedzi

Tyle sie mowi o specjalnej wiezi miedzy matka a dzieckiem, niestety ja tym nie moge sie poszczycic. Moj synek ma 14 miesiecy I moglabym dla niego praktycznie nie istniec. Jak to powiedziala moja tesciowa, ze ona jest od zabawiania a ja od piersi. Rzeczywiscie tak jest. Maly lgnie do mnie tylko kiedy chce spac (zasypia przy piersi). W ciagu dnia moge nie istniec. Jak wraca do mnie to placze. A ja go w zyciu nie skrzywdzilam, jak jestesmy we dwoje to probuje sie z nim bawic. Niestety traktuje mnie jak powietrze. Probuje imitowac tesciowa, ale to co go rozbawia z nia, w zaden sposob nie bawi ze mna. Najgorsze jest to, ze od stycznia wracam do pracy, a na okres do wrzesnia zostanie pod opieka tesciowej. Wtedy to juz w ogole do mnie nie podejdzie. Niestety to boli bardzo. Najlatwiej byloby ograniczyc kontakt, ale synek jest z nia bardzo szczesliwy I nie chce mu tego szczescia zabierac. Czasami glupie mysli przychodza, by zostawic synka z babcia I usunac sie w cien, no bo I tak nie poczuje straty, a bedzie z nia mega szczesliwy. Czy ktos ma podobna sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Gość MartaMamaFranka

moj maly ma 5 miesiecy.. mieszkamy z tesciowa. ona otwarcie mowi o tym ze nie bedzie np cwiczyc z malym na brzuszku jak sie nim opiekuje (on srednio to lubi) bo twoerdzi ze to mama jest od tych mnoej przyjemnych rzeczy a babcia od rozpieszxzania. moze i jest w tym prawda ale tylko wtedy gdy dziadkowie sa "od swieta" a nie na co dzien. bo jak z wszystkim tak jest tl moje dzoecko wyrosnie z przekonaniem ze babcoa jest super a mama be... juz teraz martwie sie ze czasem tesciowej okazuje wiecej radosci niz mi.. i boje sie ze bedzoe tylko gorzej..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...