Noworodki i niemowlaki

Czerwcowe maluszki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MalaMi84

MalaMi84

Cześć dziewczyny :-)
Ja narazie 3 dni temu zrobiłam test i pozytywny, do lekarza dopiero za jakieś 2 tyg. W domu mam Zuzie z marca 2015 a poród kalkulator wylicza na 9.06. W pierwszej ciąży strasznie bolał mnie brzuch na początku, zwłaszcza przy wstawaniu. Teraz też boli ale mniej. Mdłości jeszcze mnie nie dopadly a Energi mam sporo co się akurat przydaje bo właśnie wykanczamy mieszkanie. Dużo robimy własnymi siłami. Od poniedziałku do pracy po "urlopie" i nawet nie chce myśleć jak to będzie jak mnie te mdłości dopadna...

--

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx9n73pvjhmajs.png

40253 malami84 Kobieta, 35 lat, Kraków
~Szczesliwa mama2016

~Szczesliwa mama2016

To nie fajnie wracac do pracy po urlopie nie chce sie :) Ale jeszcze troche i l4 haha :) Jak wspominacie porody? :)

~Pa.ulina.

~Pa.ulina.

Hej dziewczyny melduje sie i ja :) do lekarza pierwsza wizyte mam 11 i tez wypada termin jakos na 8 czerwca a w domu 3 letni brzdac ;)

~Szczeliwa mama2016

~Szczeliwa mama2016

Witamy kolejna mamusie ;) Tylko cos cisza na tym forum.. przed wczoraj fatalna noc wymioty i biegunka :( Caly dzien wczoraj przelezalam dobrze ze mąż opiekowal sie córcia :)

AnnaMaria32

AnnaMaria32

Witam wszystkie Mamusie i trzymam kciuki za fasolki, też mam nadzieję zostać w końcu czerwcowa mamusia. Pozytywny test z dzisiaj 26dc, to moja pierwsza ciąża i pierwszy pozytywny test po roku staran. Planuje ponowić test za kilka dni i zrobić betę, dopiero wtedy powiem Mężowi. Kiedy najlepiej umówić się do lekarza? 6,7 tydzień jeśli wszystko będzie ok?

57219 annamaria32 Kobieta, 34 lata, ZG
~Szczęśliwa mama2016

~Szczęśliwa mama2016

No spokojnie w 6 tygodniu mozesz sie umowic :) Moja znajoma mowila, ze w 6 tygodniu juz bilo serduszko :) To super, ze sie udało!

natalunia_89

natalunia_89

Witamy mamusie :-) forum się rozkręci jak dołączy więcej czerwcóweczek - oby jak najwięcej! Ja mam jutro wizytę, 6 tyg, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i usłyszę serduszko-strasznie się denerwuję... AnnaMaria super, że Wam się w końcu udało! My z mężem mamy to szczęście, że już po raz drugi bez problemu zachodzimy w ciąże-wiem nawet kiedy to było, jedno przytulanko i już :-D Szczęśliwa mama bidulko...jelitówki są najgorsze...mnie męczy cały czas przeziębienie, teraz doszedł jeszcze zapchany nos więc totalna katastrofa...

57138 natalunia-89 Kobieta, 30 lat, Poznań
~Porcelanowa

~Porcelanowa wpis edytowany

Witam. Test zrobiony 6.10 , data rozwiązania 16.06.2018 :) To będzie moje Pierwsze soołłł w razie pytań będę do Was pisać :)
p.s. czy któraś z Was miała mocne bóle podbrzusza? dzisiaj zapisuje się do ginekologa, aczkolwiek nie wiem czy się niepokoić. Domyślam się ze organizm tworzy więcej miejsca, ale czy jakoś można złagodzić dolegliwości?

~Szczęśliwa mama2016

~Szczęśliwa mama2016

Natalunia my to samo przy Julci za 1 razem sie udało a tu za 2 ;p Jestesmy plodne jak kotki hahta :) Mdlosci mam masakra teraz nawet po paluszkach :( Ja tez sie bardzo boje zeby bylo wszystko w porządku, to normalne :) Przy Julci jadac na prenatalne to plakalam tak sie balam :( Witamy kolejne mamusie ❤

Żanetka88

Żanetka88

Witam i ja nowe mamusie:)
U mnie jak na razie objawów brak, no oprócz braku miesiączki i lekkiego bólu piersi. Ciekawe czy już tak zostanie, czy jeszcze za wcześnie na mdłości:) W pierwszej ciąży ani razu nie wymiotowałam, tylko mdłości męczyły.
Szczęśliwa mam2016 - Ja tez mam córeczkę Julię:)
Nam z drugim dzidziusiem nie poszło tak od strzału hihi. Prawdopodobnie dlatego, że ja dopiero w tym roku w kwietniu dostałam miesiączkę po pierwszym porodzie, a w czerwcu odstawiłam córkę od piersi ( karmiłyśmy się 21mcy). No i próby były, ale dopiero teraz owocne:)

57183 zanetka88 Kobieta, 31 lat, Zawiercie