Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2018


Gość Szczesliwa mama2016

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko najgorsze jest to ze ja mam do niej pelne zaufanie..ale liczę na to ze to dzidzi sie gdzies ukrylo o ile jest taka możliwość :(
Ale moja kolezanka byla w 10tc i na usg nie bylo nic widać... jak to możliwe? Robili bAdania tydz była w szpitalu i pod koniec tyg zrobili usg i bylo malutkie.. a urodzila normalnego syna...

Odnośnik do komentarza

Kochane przykro mi to mowic ale bylam u innego lekarza i jajo juz sie obkurcza i robi krwiak.. kazal isc do szpitala w 1 dzien daja tabletki i jezeli nasteonego dnia sie wszystko oczysci wychodze do domu jezeli nie to czyszczenie.
Jeszcze raz gratuluje wam ciazy i oby byly szczesliwe i dotrwaly do końca.
Przepraszam ale nie bede sie juz udzielala.

Odnośnik do komentarza

Dolaczam do Was i ja :) przesledzilam caly watek zeby zobaczyc co u Was slychac na tym samym etapie:)
szczesliwa.. bardzo mi przykro wiem ze zadne pocieszenia nie pomoga, trzymaj sie, bo mas juz jeden skarb w domu :)

Ja czekam na pierwsze malenstwo:) bylismy na pierwszej wizycie 5t6d i juz pieknie bilo serduszko :) termin na 7 czerwca.

Trzymam kciuki za Was wszystkie, zdrowka dziewczyny :)

https://www.suwaczki.com/tickers/thgf3e3kawtez3x2.png

Odnośnik do komentarza

Misiaczek gratulacje i witamy! W takim razie w którym jesteś teraz tygodniu??
Zorya u mnie też tylko 120bpm 6t 5d wg OM i 6t 6d wg usg więc się martwię że mało. Lekarz mówi że ok że serduszko bije dopiero od dwóch dni więc się rozkręca ale dziewczyny piszą że mają serduszko już pod koniec 5t więc mi się to wszystko jakoś nie składa...

Odnośnik do komentarza

annamaria32 teraz 8t5d :)
a co do bicia serduszka to ja tak jak pisalam slyszalam w 5t6d, bylam tak przejeta tym faktem ze az nie pamietam co mowila lekarz. Na pewno podawala jak szybko bije ale wylapalam tylko ze wszystko jest w porzadku:) nie spodziewalam sie ze juz na pierwszej wizycie bedzie slychac ;) a Wy kobietki sie nie denerwujcie, wazne ze bije :) dla mnie jest to nie do pojecia jak u takiej kilkumilimetrowej istotki slychac serduszko :)

https://www.suwaczki.com/tickers/thgf3e3kawtez3x2.png

Odnośnik do komentarza

Zorya nie przejmuj się w ogóle datą z USG teraz, mi w 5t 1d pokazywalo że ciążę mam młodsza aż o tydzień choć wiedziałam że to niemożliwe, a teraz w 6t 5d że jest o jeden dzień starsza niż wg om. Wszystko zależy jak lekarz kursorem te mm złapie.
Jesteśmy dokładnie w tym samym momencie i wg om I wg bicia serduszka, moja wizyta też 28.11! Na kiedy masz datę porodu wg om? U mnie 20.06.
Misiaczek masz rację, tyle przykrych wiadomosci dokoła że się niepotrzebnie zamartwiamy. Ja w 5t 1d mialam tylko mały pecherzyk więc u Ciebie to naprawdę szybko! Jeśli masz zdjęcie to tam można przeczytać ile bije serduszko. U mnie to tak wyglada:

monthly_2017_10/czerwcowe-maluszki-2018_62341.jpg

Odnośnik do komentarza

annamaria32 na moim zdjeciu usg sa inne parametry i bicia serduszka nie ma.
porcelanowa u mnie z apetytem nic sie nie zmienilo od poczatku ciazy. I ogolnie nie mam zadnych objawow poza tym ze musialam zainwestowac w staniki i to o dwa rozmiary w gore :p kilka razy mnie zemdlilo po jedzeniu ale to trwalo moze ze dwie trzy minuty ;) ale w Twoim przypadku - super ze Ci sie polepszylo :)

https://www.suwaczki.com/tickers/thgf3e3kawtez3x2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...