Noworodki i niemowlaki

Majówki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

anna281

anna281

A mialam was zapytac bo chce wyjechac z chlopakami nad morze. Co dla takiego malucha bralyscie na plaze w czym wam leżał na plazy? Bo nie wiem co mam spakowac. Co wam sie sprawdzilo? Niestety moj chusty nie lubi wiec spacer w choluscie odpada..

57922 anna281 Kobieta, 30 lat, Wrocław
olandia

olandia

My teraz drugi raz jesteśmy nad morzem. Chusta w upały odpada,a poza nimi mój mały też nie bardzo chce być noszony,bo woli być przodem do świata:) my na plażę wyciągamy wózek i tam mój mały śpi,bierzemy też namiociku,ale w upały nie bardzo się sprawdził.jak mocny upał i zero wiatru to lepszy parasol. Teraz jak były upały po 30stopni to na budce kładłam mokrą pieluchę i chłodziłam mu stopy,bo bałam się,że się zagrzeje. A musiałam być na plaży,bo starsze dzieciaki w wodzie pilnowałam. Na szczęście dzisiaj już była fajna pogoda:)

57128 olandia Kobieta, 37 lat, Poznań
Iza0602

Iza0602

U nas w te upały jest tragedia jeśli chodzi o wyjście na dwór. Mikołaj zaraz wpada w płacz jak tylko go wystawiam na taras. Wiadomo, że wychodzę albo rano przed najgorszym skwarem albo jak już zrobi się chłodniej, ale on i tak płacze :-/ już myślałam, że w wózku nie chce leżeć, ale na rękach 5 minut ciszy i znowu ryk, że muszę go wstawiać do domu. Teraz jestem akurat u rodziców więc o tyle dobrze, że starszy wyjdzie sam na ogródek, a ja go tylko doglądam, ale jak wrócę do siebie do mieszkania to nie wiem jak będą wyglądać wyjścia na spacery :-/

A tak to ogólnie dobrze- starszego wyprawiam od września do przedszkola i zastanawiam się jak mu tam będzie :-p

--

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cjw4zpfihujt1.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj48adz6x07lq.png

43604 iza0602 Kobieta, 28 lat, Gdańsk
olandia

olandia

Iza,będzie synkowi dobrze w przedszkolu:))
Co do pogody ,mam nadzieję,że te upały nie powrócą,bo to nic fajnego.
Mój starszy syn dostał temperatury od upałów,słońca i zimnych kąpieli . A co dopiero te nasze maleństwa...

57128 olandia Kobieta, 37 lat, Poznań
Niepewna z obawami

Niepewna z obawami

Straszna tu cisza kobietki. Czyzby rozpadl sie temat?
Moze ja porusze cos nowego.
Kupilam sobie ostatnio elektrostymulator miesni gdyz nie mialam wogole czucia w dole brzucha ok 10 cm nad blizna po cc. Praktycznie do pepka to niewiele co czulam. Zainwestowalam w urzadzenie na allegro i niestety uzywam bez konsultacji z lekarzem. Uzywam raz dziennie przez 15 minut. W tak krotkim czasie oczywiscie wszystko sie nie naprawi ale czasami jak zaloze np za ciasne spodnie to czuje mrowienie na brzuchu bo wczesniej nie czulam nic. To chyba pomaga, chociaz odrobinke.

Napiszcie co tam u was. Jak wasze malenstwa?

58405 niepewna-z-obawami Kobieta, 29 lat, Zuromin