Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Roks niczym sie nie przejmuj ja bylam we wtorek ,byl wtedy w piatym.tygodniu I piatym dniu tez bylo widac pecherzyk z cialkiem zoltkowym z ktorego utworzy sie zarodek.lekarz potwierdzil trzy razy ze wszystko rozwija sie prawidlowo.nst.wizyta 1.08.I wtedy bedzie wszystko pieknie widac.lekarz serdecznie mi pogratulowal I zlecil badania krwi. A masz moze fotke z usg?

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k5rssy8k2.png

Odnośnik do komentarza
Gość Malinowa123

Dzis wieczorem będzie wynik bety i będę wiedzieć na sto procent :) myslę, że już był by czas na Bete :) zobaczymy czy będzie pozytyw na weekend i będę marcóweczką czy niestety.... trzymajcie kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Laraa trochę mnie pocieszyłas :) oby było dobrze na wizycie za 2 tygodnie jednak nie ukrywam ze troszkę się przestraszyłam. Ale skoro ginekolog nie powiedziała ze to niepokojące to moze faktycznie nie ma co się stresować ;) tak mam zdjecie

Odnośnik do komentarza
Gość Karina94

Czesc wszystkim przyszlym mamusiom :) ja mam termin na 5 marca, czyli jest juz 6 tydzien i okolo 4 dni. Na ostatnim usg w czwartek nie bylo jeszcze wida zarodka, wiec mysle, ze nie ma sie czym martwic. Wczesniej usg mialam robione w poniedzialek, mam zdjecie. W czwartek pecherzyk byl okolo 3 razy wiekszy w porownianiu do poniedzialku, nie wiedzialam, ze tak szybko rosnie :O nastepna wizyte mam 3 sierpnia. Bardzo sie wszystkiego boje, glownie tego, ze nie dam sobie rady z dzieckiem, ze bedzie pozniej problem z praca. Pocieszcie mnie :)

Odnośnik do komentarza
Gość ManiaFrania

Karina94 nie mary się , napewno dasz sobie radę z maleństwem , wszystko się ułoży i będzie Ok . Napewno każda z nas przy pierwszym dziecku się bała i dała sobie radę , bo my kobietki mamy to w genach . Termin mamy prawie ten sam ja jeszcze czekam na wizytę u gin a jutro idę na beta. Ja troszkę też się obawiam bo to moja piąta ciąża ;) wiem każdy pomyśli zwariował ;) mam syna w wieku 17 i 16 lat córka 10 i najmłodszy 2 latka , będzie miał towarzystwo do zabawy tak jak starsi synowie , którzy byli rok po roku , a córka po 6 letniej przerwie i niestety zostały jej tylko koleżanki , rodzina nic nie wie , narazie nie zamierzam mówić . Nie ukrywam był to dla mnie szok , No i nie słodziaka , ale wierzę ,że dam radę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Lusia_88

cześć dziewczyny. Czy mogę dołączyć do waszego grona? Wczoraj test pokazał 2 kreski :) Bardzo się cieszę :) Troche też jednak sie martwię ale staram się panować nad tym. Ja też już mam córcię 3,5 letnią ale świruję na punkcie tej ciąży (chociaż wiem dopiero od wczoraj) i ciągle coś czytam i szukam...

Odnośnik do komentarza

Ja jutro na 19 idę do lekarza na potwierdzenie więc zobaczymy co powie, czuje sie tak samo jak w pierwszej ciąży chociaż kilka dni temu w pracy było mi tak nie dobrze że musialam sie zwolnić a ze nikt jeszcze nie wie to musiałam ściemniać, bo jakbym powiedziała że mi nie dobrze i chce mi się wymiotować to pierwsze co to by im ciąża do głowy przyszłą, a tak po za tym to żadnych objawów

https://www.suwaczki.com/tickers/5djyxzkr8p7wg4ed.png

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie :)
Ja coś zaczynam się źle czuć... w poprzedniej ciąży byłam 3 tyg na zwolnieniu, bo było mi tak słabo i niedobrze, że nie byłam w stanie siedzieć przy biurku... A teraz nie wiem, co to będzie, bo zwolnienie oznacza siedzenie w domu z córą, co prawda też z mężem, ale córa ma ostatnio mamozę, także tego... no ale nie ma co się martwić na zapas, usg może będzie w czwartek lub piątek a jak się nie uda, to w następną środę, więc jeszcze się naczekam. Ale złe samopoczucie to raczej dobry znak :)
Życzę nam wszystkim, żeby drugi trymestr przyszedł jak najszybciej!

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...