Noworodki i niemowlaki

Powikłania po szczepieniu, pomocy!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Agnieszka2017

~Agnieszka2017

Nie wierzę w te bzdury wypisywane wyżej, tak oczywiście te nieszczepione dziecko w kółko chore :/. A szczepione tylko zdrowe. No ludzie. Ja znam fizjoterapeutów którzy potwierdzają, że po szczepieniach dzieci dostają asymetrii, mają wzmożone/obniżone napięcie mięśni. Wszystko ma swoje zalety i wady.

~Agnieszka2017

~Agnieszka2017

Lekarze niestety nie doszli do tego skąd bierze się autyzm. Nawet definicja tego słowa nie jest ściśle określona, o dziwo część dzieci wychodzi z autyzmu...

Dziubala

Dziubala

Tak, część dzieci wychodzi z autyzmu, ale to bardzo malutka część.

A swoją drogą, ciekawe czy kiedyś oficjalnie i dokładnie dowiemy się dlaczego w ostatnich 20 latach tak drastycznie wrosła ilość dzieci chorych na autyzm...

--

https://lbym.lilypie.com/qaF7p2.png http://lbym.lilypie.com/HDfWp2.png
https://lb4m.lilypie.com/Qg0rp2.png

39 dziubala Kobieta, 9 lat, Kraków
~Lucyna 111

~Lucyna 111

Jak najszybciej reaguj! To jest odczyn poszczepienny. Ci co tutaj piszą, że to normalny objaw są niespełna rozumu. Szybko udaj się do dobrego neurologa dziecięcego by wyjść z tego problemu!
Chcesz się obudzić szybciej by dziecko ratować? Obejrzyj wypowiedz prof. Maria Dorota Majewska neurobiolog.
Odwlekaj wszystkie szczepienia!!!

~Deamoni

~Deamoni

Mój synek po szczepieniu oprócz braku apetytu,senności i apatii miał również bezdechy i bradykardie.Szczęście w nieszczęściu,że leżał akurat w szpitalu na badaniach kontrolnych i zostało to zauważone.Lekarz powiedział mi wprost,że to skutki uboczne szczepienia i że właśnie bezdech poszczepienny jest jedną z przyczyn śmierci łóżeczkowej.Zamierzam opóźnic kolejne szczepienia ile się da,nie zamierzam ryzykować życia własnego dziecka.