Noworodki i niemowlaki

Fotelik samochodowy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

emilka956

emilka956

W tym przedziale cenowym będzie nieco mały wybór fotelików dobrych marek. Zerknij może na wspomniany już britax max way albo na axkid wolmax. Są ciut droższe niż zakłada budżet, ale jak będą pasować do auta i dziecka, to warto się zastanowić :) z tańszych to joie stages. My mamy britaxa max fix, jest trochę droższy, ale super się sprawdza.
Ogólnie nie polecam pójścia w tanie marki typu caretero czy coto baby. Niedawno wyszły tańsze fotele tyłem właśnie z tych marek, ale nie mają testów i raczej się na nie nie zanosi. Lepiej mieć pewność, że dziecko jeździ bezpiecznie :)

57544 emilka956 Kobieta, 24 lata, Słubice
~Klaricja

~Klaricja

~island love
a co myslicie o foteliku recaro zero 1 czy to dobry fotelik dla 9miesiecznego dziecka ?

Jestem za :P Tylko przymierz do samochodu, bo z obrotowymi fotelikami bywa różnie, choć nie ukrywam to duża wygoda przy użytkowaniu.

Agnieszka0357

Agnieszka0357

My kupiliśmy fotelik Migo satellite, francuski mało znany, ale moim zdaniem lepszy i przede wszystkim tańszy niż te że znanych firm. Fajne jest to że ma bazę isofix, taką dodatkową plastikową bazę, do której wpina się fotelik no i przede wszystkim- można zmienić w nim pozycje na leżącą na proste, gdyby dziecko spało poza autem w foteliku. Problem jest z adapterami do wozka, bo nie mam pojęcia czy takie pasujące do Maxi Cosi, Besafe będą też pasować do tego fotelika.

--

https://www.suwaczek.pl/cache/f7a616881e.png]Tekst linka[/url]

57821 agnieszka0357 Kobieta, 22 lata, Kluczbork
katia0827

katia0827

Witam,
Chciałabym się poradzić Was Drodzy Forumowicze odnośnie fotelika dla niemowlaka. Wkrótce a dokładnie w październiku na świat przyjdzie nasza kruszynka i dlatego chcielibyśmy z mężem zapewnić jej maksymalny poziom bezpieczeństwa. Stąd moje pytanie o Wasze typy fotelików.
pzdr Kasia
Pozdrawiam Kasia

60232 katia0827 Kobieta, 33 lata, Rzeniszów
mariolaa

mariolaa

Zobacz i poszukaj tutaj - jest podział na rodzaje fotelików - http://www.ranking-foteliki.pl/ sprawdz komentarze ew mozesz napisać o opinie - mozę ktoś ma taki fotelik i sie podzieli wrażaniami o użytkowaniu. Najbezpieczniejsze są te ustawione tyłem do kierunku jazdy dla najmłodszych dzieci

60933 mariolaa Kobieta, 42 lata, Gdańsk
Beebenson

Beebenson

My od prawie półtora roku, czyli od momentu jak Franek skończył rok używamy fotelika AXKID Wolmax. Najtańszy z tej serii. Jest to fotelik wożący malucha cały czas tyłem do przodu. Fotelik jest bardzo obszerny, więc nie ma opcji, że zmieści się do małego auta. My mamy bmw serii 3 i do niego mieści się na styk. Jednakże najnowsze zalecenia bezpieczeństwa dzieci w aucie są takie, aby wozić dzieci tyłem do 4 roku życia. Minusem fotelika jest płowiejące obicie i marna regulacja nachylenia przez co nie do każdego auta będzie pasować. Polecam pojechać i przymierzyć.

60992 beebenson Kobieta, 33 lata, Sobótka
nowicjuszka

nowicjuszka

My ostatnio wybraliśmy fotelik samochodowy nania i przyznam, że jesteśmy zadowoleni. Przede wszystkim mała za każdym razem zasypia w trakcie jazdy :)

62339 nowicjuszka Kobieta, 28 lat, Nowy Sącz
Tosia_S

Tosia_S

Też polecam przyjazd do sklepu i profesjonalny dobór. To co pasuje w jednym samochodzie do jednego dziecka, może nie pasować do Twojego auta i Adasia:) Zdecydowanie bezpieczniejszy jest fotelik tyłem do kierunku jazdy. Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać. Mozesz też szukac promocji. [reklama usunięta] Czasami można kupić przetestowany, dobry fotelik za mniejsza kasę. Poza tym rozjerzyj się czy sklep nie oferuje zakupu na raty.

66165 tosia-s Kobieta, 38 lat, Warszawa