Noworodki i niemowlaki

Fotelik samochodowy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~moniczka8

~moniczka8

A ma ktoś fotelik od firmy Graco snugfix? My jesteśmy zadowoleni bardzo z niego, można sobie obejrzeć na http://www.gracobaby.com.pl/ Jest mocowany na bazie ISOFIX za pomocą systemu 'one-click" to jest bardzo wygodne!

emilka956

emilka956

W tym przedziale cenowym będzie nieco mały wybór fotelików dobrych marek. Zerknij może na wspomniany już britax max way albo na axkid wolmax. Są ciut droższe niż zakłada budżet, ale jak będą pasować do auta i dziecka, to warto się zastanowić :) z tańszych to joie stages. My mamy britaxa max fix, jest trochę droższy, ale super się sprawdza.
Ogólnie nie polecam pójścia w tanie marki typu caretero czy coto baby. Niedawno wyszły tańsze fotele tyłem właśnie z tych marek, ale nie mają testów i raczej się na nie nie zanosi. Lepiej mieć pewność, że dziecko jeździ bezpiecznie :)

57544 emilka956 Kobieta, 24 lata, Słubice
~island love

~island love

a co myslicie o foteliku recaro zero 1 czy to dobry fotelik dla 9miesiecznego dziecka ?

~Bozena23i

~Bozena23i

Według mnie te foteliki 9-25 odpadają bo niby są uniwersalne, ale jednak za duże dla małego dziecka. Zawsze wybierałam fotele 9-18. Ostatnim był Maxi Cosi Tobi

~Klaricja

~Klaricja

~island love
a co myslicie o foteliku recaro zero 1 czy to dobry fotelik dla 9miesiecznego dziecka ?

Jestem za :P Tylko przymierz do samochodu, bo z obrotowymi fotelikami bywa różnie, choć nie ukrywam to duża wygoda przy użytkowaniu.