Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny znalazłam tą naszą grupę na fejsie, ale ona powinna być tajna a nie zamknięta. W grupie zamkniętej każdy może zobaczyć członków a ja na razie nie mam ochoty , aby wszyscy mnie tam widzieli, zwłaszcza, że nazwa wiele mówi.Stąd moja prośba, albo zmieńmy nazwe , albo grupe z zamkniętej na tajną....

Odnośnik do komentarza

Cześć październikowe mamusie!!!

Życzę Wam cudownych ciąż, z odpowiednia ilością dolegliwości (bo przecież brak dolegliwości tez stresuje :D ), z idealnymi wynikami, parametrami, pięknymi zdjęciami na USG i ślicznych brzuszków!!
Przed Wami cudowny czas :)

Ciąże wspominam cudownie, poród i połóg tez ;) jeśli mogę Wam coś doradzić - oczywiście jak wam lekarz pozwoli i macie możliwość - znajdzie jogę w ciąży (albo inny pilates) i zapiszcie się! Bardzo dużo to daje moim zdaniem, ja chodziłam do samego końca, potem poród w chwile i "dochodzenie do siebie po porodzie" jakieś pół godziny ;)

Pozdrawiam Was serdecznie

Październikowa mamusia '16

Październikówka '16 i '18 :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Test wyszedł pozytywny w poniedziałek, w piątek byłam zbadać poziom Bhcg (245) jutro idę zobaczyć jaki nastąpił wzrost po 72h. Mam już prawie 3 letnią córeczkę i jedno poronienie we wrześniu za sobą. Staraliśmy się od października o kolejną ciążę :) luty przyniósł nam szczęście. Teraz boję się bardzo, co chwilę sprawdzam czy nie plamię i czy objawy nie ustają - często chodzę do toalety, mam lekkie mdłości i uczucie wzdęcia.
Termin porodu pewnie będzie ok 20 października :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cvcqgtavd6vo2.png

Odnośnik do komentarza
Gość IrulanaX

Na fb jak sobie wejdziesz w swój profil ->więcej -> zarządzaj sekcjami mozna sobie wyłączyć sekcje 'grupy'.
Znajomi nie będą mogli zobaczyć do jakich grup należysz (nie wiem jak to się ma do sugerowanych grup).

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, test ciążowy pozytywny, termin na 12 października :)) chciałabym dołączyć do grupy :)))
Co do forum na fb to nie sadze aby w chwili obecnej był to dobry pomysł bo niekoniecznie chce obcym osobom bo nie ukrywajmy, ale na razie praktycznie nic o sobie nie wiemy pokazywać cała zawartość swojego fb dodatkowo nie chce aby wszyscy znajomi dowiedzieli się na razie o ciąży, a jakos nie uśmiecha mi się majstrowanie coś przy widoczności grup.
Także mam nadzieje, ze nie wszyscy przeniosą się na fb i dołącza tez inne mamusie :)))

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
Mam 32 lata, ostatnia miesiączke miałam 17 stycznia, w piątek robiłam test w 25 dniu cyklu - wyszła słaba druga kreska, następnego dnia tj. w sobotę, 26dc wyraźniejsza. Cykle mam regularne 27-28 dni. Wczoraj powinnam dostać okres - nie dostałam. Wychodzi na to, ze jestem w ciąży

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)
30.11 okazało się, że moja ciąża obumarła (8 tydzień, 5 dzień), 01.12 miałam wywoływane poronienie :( Ogromna złość i żal, bo staraliśmy się 10 miesięcy.
Jak nigdy nie robię podsumowań/ postanowień tak w Nowy Rok postanowiłam wszystko, co złe oddzielić grubą kreską i codziennie sobie powtarzać, że 2017 jest mój ;)
Kiedy 07.02 poczułam mocny kłujący ból, charakterystyczny dla implantacji zarodka to ogarnęła mnie euforia i przerażenie jednocześnie (przerażenie, bo lekarz powiedział, że dobrze jest odczekać 2 cykle zanim zaczniemy starania a tu w pierwszym cyklu). Postanowiłam nie myśleć o tym za często i czekać z testem do okresu, czyli dzisiaj. Jednak wieczorem 10.02 wyciągając coś z szafki łazienkowej zobaczyłam test i mnie podkusiło, żeby zrobić, kiedy po 5 minutach wzięłam go z myślą, żeby wyrzucić, bo nawet jak jestem w ciąży to test tego jeszcze nie wykaże patrzę a tam DWIE kreski. Ponownie euforia i jeszcze większe przerażenie, bo jakoś to wszystko bardziej realne się zrobiło ;)
Według kalkulator 4 tydzień 6 dzień, z wizytą u lekarza postanowiłam się wstrzymać do ok. 7 tygodnia.
Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to na koniec października będę mamuśką ;) Zamierzam tu zaglądać w miarę regularnie, facebooka nie posiadam ;)
Wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie
Ja w poniedziaek miałam wizyte, widziałam bijące serduszko - co prawda wolno ale lekarz powiedział ze na tym etapie tak właśnie jest , u mnie koniec 6 tygodnia. Dostałam skierowania na te wszystkie badania i teraz za 3 tygodnie do lekarza .Z leków na razie biore tylko pregna plus. Mdłości są ale da się przeżyć - generalnie myślałam że będzie gorzej. Oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Gość Merenkaa

Czesc dziewczyny. Dlugo myslalam ze dolacze do wrzesniowek 2017 ale los plata figle i wczoraj na usg okazalo sie ze ciaza mlodsza tj 6+3 i termin liczymy wg usg (roznica 10 dni) i wychodzi na 7.10. :)
Ps. Slyszalam serduszko <3

Odnośnik do komentarza

~Wirgi
Cześć Dziewczyny :)
30.11 okazało się, że moja ciąża obumarła (8 tydzień, 5 dzień), 01.12 miałam wywoływane poronienie :( Ogromna złość i żal, bo staraliśmy się 10 miesięcy.
Jak nigdy nie robię podsumowań/ postanowień tak w Nowy Rok postanowiłam wszystko, co złe oddzielić grubą kreską i codziennie sobie powtarzać, że 2017 jest mój ;)
Kiedy 07.02 poczułam mocny kłujący ból, charakterystyczny dla implantacji zarodka to ogarnęła mnie euforia i przerażenie jednocześnie (przerażenie, bo lekarz powiedział, że dobrze jest odczekać 2 cykle zanim zaczniemy starania a tu w pierwszym cyklu). Postanowiłam nie myśleć o tym za często i czekać z testem do okresu, czyli dzisiaj. Jednak wieczorem 10.02 wyciągając coś z szafki łazienkowej zobaczyłam test i mnie podkusiło, żeby zrobić, kiedy po 5 minutach wzięłam go z myślą, żeby wyrzucić, bo nawet jak jestem w ciąży to test tego jeszcze nie wykaże patrzę a tam DWIE kreski. Ponownie euforia i jeszcze większe przerażenie, bo jakoś to wszystko bardziej realne się zrobiło ;)
Według kalkulator 4 tydzień 6 dzień, z wizytą u lekarza postanowiłam się wstrzymać do ok. 7 tygodnia.
Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to na koniec października będę mamuśką ;) Zamierzam tu zaglądać w miarę regularnie, facebooka nie posiadam ;)
Wszystkiego dobrego :)

Ja w tamtym roku straciłam ciążę w 21 tc ! :( też sobie obiecałam teraz myśleć pozytywnie, październik 2017 będzie nasz :)

12.10.2017 Eryk 3620 gram i 55 cm
--
21 tc - 10.07.16 Martynka ♥ (*)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...