Noworodki i niemowlaki

Skarby Październikowe 2017

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Wirgi

Wirgi

Cześć dziewczyny

Sto lat dla Miłosza :)

Zdrówka dla Ani.

Migot poczekaj aż Melcia odkryje, że mamę można ugryźć ;)

Od dwóch dni męczy mnie takie przeziębienie, że ledwo chodzę wszystko mnie boli, głowa pęka i do tego katar stulecia. Mam nadzieję, że Franek nie podłapie :(

Ledwo daję radę zajmować się Frankiem jak na złość mąż wczoraj wrócił jak już spał myślałam, że nie przetrwam tego dnia zwłaszcza, że zaczął się o piątej. Dzisiaj Franek obudził się po trzeciej... Chyba chce mnie wykończyć to moje dziecko ;)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

54933 wirgi Kobieta, 33 lata, -
Migot

Migot

Tyśka Wszytskiego Najlepszego dla Ani z Okazji 1-szych urodzin !!!! Mam nadzieję, że jesteście już w domu zdrowi.

Wirgi Melka już mnie gryzie od dawna i się cieszy z tego powodu.
Jestem w szoku bo każdego dnia pokazuje coś nowego i trochę jest to przerażające jak wszytsko rozumie.
Kuruj się i walcz z chorobą.

Ja postanowiłam zrobić porządek ze spaniem. Do tej pory to Ona decydowała co jak i gdzie, ale koniec z tym. Od 3 dni zasypia w domu zamiast w wózku na spacerze, a wieczorem też o 20:00 zamiast o 21. I kładę Ją 2x dziennie bo jak chodziła spać 1x to od 16 już marudziła, a musiałam Ją przeciągnąć minimum do 19:30 więc za dużo mnie to energii kosztowało zwłaszcza, że mój mąż wraca teraz późno z pracy każdego dnia. Przez kilka dni chodziła spać o 19:30, ale to za wcześnie dla Niej.

W nocy zaczyna robić to samo co robiła przed tym jak zaczęła raczkować czyli wnioskuję, że wkrótce będzie chodzić. Codziennie ćwiczy wstawanie -chwyta się czegoś i się podnosi na te swoje 2 małe nóżki. Siedzi na podłodze, a potem na kolanach się unosi w górę.

ok. Idę ogarniać chatę bo zaraz pewnie wstanie bo śpi tylko godzinę.

pozdrawiam

58723 migot Kobieta, 32 lata, Kraj klonowego liścia
Wirgi

Wirgi

Cześć dziewczyny :)

Znacie może coś skutecznego na zapalenie krtani, co można stosować przy karmieniu, ewentualnie jakieś domowe sposoby, najbardziej mi zależy, żeby ustąpił kaszel.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

54933 wirgi Kobieta, 33 lata, -