Skocz do zawartości
Forum

Ciąża na urlopie wychowawczym


Gość Mama_2014

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Czy moze ktoras z Was jest rozeznana w temacie, jestem aktualnie na urlopie wychowawczym- konczy sie 09.2017, zaszlam w ciaze, termin mam na 08.2017, czy nalezy mi sie urlop macierzynski? Czy musi na niego wyrazic zgode pracodawca czy musze sie zwrocic do mops'u? Jak to teraz wyglada? Dodam, ze mam umowe na stale. Z gory dziekuje za odpowiedz w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Jezeli placi ci zaklad pracy( on rozlicza sie z zusem ) to moglabys wystosowac pismo o przerwanie wychowawczego chyba to jest 2 tyg przed tym jak chcesz rozpoczac prace a idac 1 dzien do pracy zaniesc im L4 ciazowe i przeszlabys na zwolnienie a potem na macierzynski bo ci sie nalezy

Odnośnik do komentarza

Najlepiej zadzwon lub wybierz sie do zakl pracy i porozmawiaj o swojej sytuacji z szefem i co chcialabys zrobic bez wzgledu jak on zadecyduje czy pojdzie Ci na reke czy nie idz rowniez do kadr/ksiegowych one podpowiedza jak to najlepiej zrobic z korzyscia dla Ciebie bo znaja kodeks pracy i beda wiedziec jak to rozliczyc itp Dzwon pytaj bo czas leci...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...