Skocz do zawartości
Forum

Wrzesniówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

ona88
Smarujecie sie juz czyms na rozstepy? Jakies specjalne preparaty dla kobiet w ciazy czy zwykly balsam?

Olej migdałowy muszę zamówić i juz smaruję Palmersem. Jestem kosmetologiem więc mój konik ten temat ;) przytylam w poprzedniej ciazy 28 kg i schudlam w pol roku 26 kg duza tendencja rozstępow i obwislej skory w rodzinie baby u nas tak mają. Uniknelam jednego i drugiego ale smarowalam nawet nocami. Ok 5 razy na dobę- cycki uda pupa brzuch boczki

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!
Jak u Was samopoczucie ?? :))

Bo u mnie tragedia. Nie plamiłam wczoraj a dzisiaj znowu tylko nie tak mocno ino tak coś zabrudzi wkładkę i tyle ale mnie to martwi bo biore dupka już 2x dziennie i będę musiała zwiększyć dawkę. No i dzisiaj może uda mi się do gina pojechać na wizyte bo nie będę czekała do 31.01 :((
A jak nie to na IP pojadę :(

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza

Ja Wam powiem dziewczyny ze nie ma co inwestować w drogie smarowidła typu biooil i inne. Ja cala pierwsza ciaze smarowalam się cała dziennie dwa razy rano i na noc i nic nie pomogło. Rozstępy na brzuchu, biodrach i piersiach zostały. Jedną wielką sciema. To wszystko zależy od waszych genów a nie od tego jakie specyfiki będziecie używać

Odnośnik do komentarza

Tochmum masz rację ja w poprzednich ciążąca smakowała tak samo biodra i brzuch na biodrach miałam bardzo dużo rostępów a na brzuchu ani jednego wiec sprawa bardzo indywidualna
Princessa ja na twoim miejscu odrazu bym pojechala na IP.W pierwszej ciazy też plamilam tydzien w szpitalu i bylo ok do konca ciazy bylam na zwolnieniu. Druga ciąża książkowa pracowałam do 6 m.
Witaj Szczęśliw82

Odnośnik do komentarza

Princessa
Hej dziewczynki!
Jak u Was samopoczucie ?? :))

Bo u mnie tragedia. Nie plamiłam wczoraj a dzisiaj znowu tylko nie tak mocno ino tak coś zabrudzi wkładkę i tyle ale mnie to martwi bo biore dupka już 2x dziennie i będę musiała zwiększyć dawkę. No i dzisiaj może uda mi się do gina pojechać na wizyte bo nie będę czekała do 31.01 :((
A jak nie to na IP pojadę :(

ja to podziwiam twój spokój ! ponieważ gdy u mnie pojawiła się plamka krwi od razu dzwoniłam do lekarza i denerwuje się.

Nie wiem jak wy dziewczyny ale ja się czuje tragicznie nie mam apetytu na siłę jem jakieś suche bułki bo muszę tabletki przyjąć. A jak już zjem to znów mi nie dobrze i tak w kólko.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3xzkr7q5zxpcx.png
https://www.suwaczki.com/tickers/w5wqtgf6cm6817gw.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny trzymam kciuki z calych sił za was. Wiem jaki to stres.. Nie zwlekajcie z lekarzem. Ja wiem ze to tak lepiej się czyta i fajnie podtrzymuje na dychu "plamienie to nie zawsze nic złego" itp bo owszem tak jest. Ale to wasze decyzje a pozniej wasze wyrzuty "a moglam pojechać" "a moze daloby się uratować"
Ja mam problem z sasiadką 10 tyg utracila ciazowe objawy i zwlekala do 14 tygodnia gdy zaczela leciśko plamić. I ciąża martwa miesiąc! !! Swoją drogą ze usg nie zrobila ani jednego bo "szkoda kasy" na nfz nie bylo miejsc. A dzis sie dowiedziala o mojej ciąży i juz wiem, że nie bedzie chciala mnie widzieć :( mamy dzieci w podobnym wieku i sie umawialysmy na kawke czy spacery. I piszę o tym, bo ona teraz sobie robi wyrzuty "a moglam isc i zaplacic za usg" koszmar!
Ja stracilam 4 ciąże. Nie da się opisać jakie to trudne. Ale przy najmniej wiedzialam i zyje ze swiadomością że zrobilam co moglam ze nic nie zaniedbalm. Dotyczy to szczegolnie dziewczyn ktore dzieci jeszcze nie mają.

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...