Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe maluszki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny ja też Warszawa :). Ja też chętnie bym gdzieś wyszła pogadać ale fitness na razie nie wchodzi w grę. W przyszłym tygodniu mam holter do noszenia no i leki na nadciśnienie biorę ://

Ja od listopada przytyłam 1 kg ale położna powiedziała że to normalne i jeszcze zdążę nabrać masy :P

Jakaś herbatka? może lody? co wy na to dziewczyny?

Odnośnik do komentarza

Ktos wspomnial o lodach? :D

Ja Cc mam na pewno, to juz postanowione o ile los/opatrznosc nie zafunduja mi czegos niespodziewanego to tak bedzie :) nie chcialabym wyladowac po sn z wada wzroki -11 jak moja babcia :)
-a operacje znosze bardzo dobrze bo sie na mnie goi jak na psie :)

A mi sie niedawno udalo zlokalizowac serduszko Malutkiej i sobie kilka minut lezalam i w blogosci sluchalam:-)

Odnośnik do komentarza

Ja już wcześniej pisałam że będę pracować tak długo jak będę mogła czyli nawet do chwili porodu.

Eihblin, wiem że mamy trochę różne podejście w tych kwestiach ale dla dobra malucha nie słuchaj go dłużej niż kilka minut bo Doppler ma potencjał rozgrzewania tkanek (większy niż USG znacznie) a podgrzanie tkanek szkodzi dziecku. Także przemyśl to.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny z Wwy, ja tez jestem chętna na spotkanie, lody brzmią świetnie <3<br /> Co do fitnessu to ja jestem instruktorem, w razie czego moge cos podpowiedzieć :)
Z klubów polecam Zdrofit, maja sporo lokalizacji w Wwie i w większości takie zajecia sa 2x w tygodniu (ja bywam na Gocławiu, Woli i Inflanckiej) + honorują multisporta i inne karty, jesli macie. Moge polecić tez szkole Jogi na Chalubinskiego, jeżeli któraś z Was poszukuje spokojniejszych form (w grafiku maja tylko jogę i pilates prenatalne).
Któraś z Was pisała o zwyklym Pilatesie- nie jest to dobry pomysł, wiekszosc ćwiczeń moze angażować mięsień prosty brzucha, czego nie mozna robic ze względu na możliwość rozejścia kresy bialej.
Niezależnie od tego, na jakie zajecia traficie, za kazdym razem mówicie prowadzącemu, ze jesteście w ciąży i w którym tygodniu- obowiązkowo!
Ja chodzę na zajecia, czasem robie trening w domu, biegam na biezni, planuje dodać do tego basen za jakis czas, jak juz zrobi mi sie ciężej :P

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v9n732fwnnmbk.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny z Wwy, ja tez jestem chętna na spotkanie, lody brzmią świetnie <3<br /> Co do fitnessu to ja jestem instruktorem, w razie czego moge cos podpowiedzieć :)
Z klubów polecam Zdrofit, maja sporo lokalizacji w Wwie i w większości takie zajecia sa 2x w tygodniu (ja bywam na Gocławiu, Woli i Inflanckiej) + honorują multisporta i inne karty, jesli macie. Moge polecić tez szkole Jogi na Chalubinskiego, jeżeli któraś z Was poszukuje spokojniejszych form (w grafiku maja tylko jogę i pilates prenatalne).
Któraś z Was pisała o zwyklym Pilatesie- nie jest to dobry pomysł, wiekszosc ćwiczeń moze angażować mięsień prosty brzucha, czego nie mozna robic ze względu na możliwość rozejścia kresy bialej.
Niezależnie od tego, na jakie zajecia traficie, za kazdym razem mówicie prowadzącemu, ze jesteście w ciąży i w którym tygodniu- obowiązkowo!
Ja chodzę na zajecia, czasem robie trening w domu, biegam na biezni, planuje dodać do tego basen za jakis czas, jak juz zrobi mi sie ciężej :P

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v9n732fwnnmbk.png

Odnośnik do komentarza

Ja gdyby nie to ze chce się uczyc do aplikacji to tez bym pracowała dłużej ale wiem ze jak nie teraz to nigdy nie dam rady się tego nauczyć wiec chce wykorzystywać sytuacje i wziąć zwolnienie.

Ja bardzo chce zacząć się ruszać bo jakaś mało jędrna się zrobiłam, co mi bardzo przeszkadza. Mam nadzieje ze będę mogła pomimo tych moich boli kości ogonowej.

Koleta- gratuluje chłopca !:)

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9i17dz7mtv.png

Odnośnik do komentarza

Ja jestem na zwolnieniu od początku stycznia. Mam pracę fizyczną wcale nie za lekką a na dodatek zastępca kierownika. Momentami było tak, że musiałam sama ogarniać wszystko to nie wyrabiałam. Wolę nie ryzykować. Starsza córcia ma ferie a ja bym tylko spała i spała. Dzisiaj ledwo mnie wyciągnęła na krótki spacer i to dopiero popołudniu choć jej obiecałam. Nie wiem co się ze mną dzieje. Jak pomyślę, że przede mną tyle siedzenia na wolnym to mnie coś trafia. Dobrze, że od lipca nie będę miała czasu na myślenie o głupotach.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlqtkf1iik8pcn.png

Odnośnik do komentarza

Paulina94 mam to samo z tymi żebrami!! Ból okropny jakby ktoś Cię kijem uderzył. Boli nawet jak oddycham mocniej. Najgorsze jest to że najpierw mnie bolało z lewej a teraz przeszło na prawą strone;/ Masakra jakaś;/
A do tego wszystkiego mam plamienia takie ciemno brązowe... Umówiłam się do lekarza na czwartek. Kurczę ciagle coś:( zazdroszczę Wam dziewczyny, że tak dobrze znosicie te ciąże. Oby tak dalej;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...