Skocz do zawartości
Forum

Czerwcóweczki 2017


Gość nanutka

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zrobiłam test półtora tyg temu i wyszły dwie kreseczki, jedna bardzo słaba, beta 179 ale jednak ciąża :) U ginekologa byłam w poniedziałek i potwierdził ciążę ale na razie był widoczny tylko pęcherzyk. Coś ok 3,5 - 4 tyg ciąży. Myślę, że termin będę miała na początku czerwca.

Odnośnik do komentarza

To i ja sie przywitam :) Magda jestem. Staramy sie nastepne dzieciatko. Pierwszy cykl i tez mam ppdobne objawy niz w poprzednich ciazach tylko troche z jednej troche z drugiej bo kazda byla inna. Dzisiaj cos mi jeszcze piersi zaczunaja pobolewac a zwykle przed @ mnie nie bolaly. U mnie jakby sie udalo to termin bym miala na 19 czerwca :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Mam na imię Marta i mam 28 lat. Mam synka Franka, który za parę dni- 13 października kończy roczek. Dziś zrobiłam test i wyszły dwie kreski :-D zrobiłam od razu bhcg. Wynik jutro w południe.

Magdalena3 widzę że i na tym wątku będziemy się spotykać :-D byłoby super jakby się rzeczywiście udało :-)

Ja praktycznie w ogóle nie czuje się inaczej. Objawem ciąży w moim przypadku okazały się... Sny erotyczne... Nigdy mi się takie nie śniły, a ostatnio kilka się trafiło i tak sobie pomyślałam, że może... Zrobiłam test i faktycznie :-D

Pozdrawiam!

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3tv733j9la6xt.png

https://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73njegnioy.png

Odnośnik do komentarza

Pena89 możesz sobie zrobić beta hcg jeśli tak bardzo się nie możesz doczekać i wynik będziesz miała tego samego dnia lub następnego. Ja zrobiłam hcg mniej więcej w 3,5 tygodniu i było już wiadomo. Potem musiałam czekać caaały weekend, żeby zgłosić się do lekarza i strasznie mi się dłużyły dni :)
Idę już w poniedziałek na dokładne sprawdzenie czy serduszko już bije i na kiedy jest spodziewany termin porodu wg usg.
crispnlight witaj! Też mam na imię Marta i też mam 28 lat i też już mam dziecko :)
Cieszę się, że coraz więcej jest nas :)
U mnie na razie objawów żadnych nie ma oprócz bolących piersi :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...