Skocz do zawartości
Forum

Niemowlę, które chce się zagłodzić i je tylko na śpiocha


Rekomendowane odpowiedzi

I jak było 37,8-38,2 to dwa dni tak było i nic nie podawałam? My jedliśmy bebilon 1 potem bebilon pepti dwa podejścia były każde niestety u nas nie udane a teraz nutramigen puramino za miesiąc mamy sporbowac znów normalnego mleka i zobaczyć czy wysypka się nie pojawi ponoć bardzo dobre jest tez nutramigen lgg ale jak córeczka jest w tym samym wieku co mój synek to rozszerzajcie koniecznie dietę wczoraj byliśmy u tego gastrologa i ponoć to dobrze wpływa na właśnie brzuszek jelitka nam rozpisała co jak i ruszamy z tym

Odnośnik do komentarza

Moja na bebilonie i Bebiko comfort miała drobna kaszkę na buzi i do tego bardzo się prężyła i stękała. Gazy ma dalej ale już nie ma z nimi takich problemów. My też dostaliśmy nutramigen lgg ale ona nie chciała tego pić więc zostaliśmy przy Bebilon pepti próbowaliśmy już przejść na zwykłe Bebiko ale wróciła wysypka za miesiąc też będziemy znowu próbować ale tym razem może jakieś inne mleko może nan albo HiPP biocombiotic

Odnośnik do komentarza

Byliśmy prywatnie właśnie wczoraj i Pani profesor u której byliśmy zaleciła debridat 3 x 3 ml do tego podawać mleko z kaszka bezglutenowa bezmleczną i rozszerzać dietę, syn ma w normie krwinki ale dała żelazo żeby była krewka jeszcze lepsza bo to okres w którym dzieci maja anemię bo kończy się zapotrzebowanie z brzuszka. Kazała dawać mleko we śnie Olę damy radę bez snu jeśli nie będzie chciał to łyżeczka to Ala kaszkę do tego teraz pojedyncze warzywa potem mieszane i już jakieś zupki jarzynowe delikatne po około 3 tyg owoce 4 tyg z mieskiem po tym dopiero próbować zmianę mleka i soki na samym końcu a i bardzo już kolejna polecała nam probootyk vivomix o tez 5 ml raz dziennie

Odnośnik do komentarza

A jak się nazywa ta Pani gastrolog co byliście? Ja czasami jestem w Tomaszowie mazowieckim więc do łodzi mam nawet blisko. Ten nutramigen lgg jest też bardzo paskudny mała nawet jak był mieszany z bebilonem pepti nie chciała pić. U mnie mała ostatnie mleko pije o 19-20 a później dopiero o 2-3 i jak się przebudza to staram się ją jeszcze po ciemku nakarmić o 6 ale ostatnio nie chce jesc, później jak wstanie około 8 to przed 9 jej daje ale dzisiaj nie chciała wypić dopiero o 10 jak szła spać to wypiła i to z płaczem bo nie chciała zjeść.

Odnośnik do komentarza

To i tak dobrze ze je bez spania u nas tak się zaczynało a potem przeszło ze teraz wystarczy pozycja albo smak kropelki mleka i już jest krzyk we śnie tez trzeba uważać żeby go nie rozbudzić żeby zjadł ładnie, Krystyna Wąsowska-Królikowska . My właśnie z powodu tego smaku chcielismy przejść na bebilon pepti bo on dużo lepszy jest ale cały czas były pierdki i ból brzuszka ciekawe jak będzie jak bedziemy chcieli wrócić na normalne teraz jeszcze nie zmieniam bo wtedy może już mi nie jeść nawet jak spi, a myślałam ze niemowlaki tak chetnie jedzą .

Odnośnik do komentarza

Mama-Stasia jak tam u Was sytuacja z jedzeniem? U nas znowu gorzej. Mała wczoraj wieczorem zwróciła dwie butelki z mlekiem. W nocy musiałam ją obudzić bo sobie smacznie spala a od 17 nie jadła. Od rana nie chce zbytnio jeść nawet na śpiocha i znowu porcje mleka to 500ml na dobę już nie mam siły. Dostaliśmy skierowanie do gastrologa dziecięcego do Centrum Zdrowia Dziecka ale terminy dopiero na czerwiec więc zapisaliśmy się prywatnie na styczeń

Odnośnik do komentarza
Gość mamaanulkii

Drogie mamy, czytam ten wątek, bo mnie także dotyczy, a dokładnie mojej córci. Anulka także nie chce nic jeść, karmię piersią, ale tak jakby jej nie chciała:(i teraz nie wiem, czy to winna mleka, czy też może ma problemy ze ssaniem:(

Odnośnik do komentarza
Gość Anula1500100900

Kochani, pomocy. Synek właśnie skończył 5 miesięcy. Dotąd jadł idealnie, kilka dni temu zaczął się kaszel, niestety ma zapalenie oskrzeli. I przestał jeść. Karmię go kiedy śpi. Widzę, że w dzień jest głodny, ale póki nie zaśnie nic nie zje. Karmię piersią. Mieliśmy właśnie zacząć rozszerzanie diety, ale póki tak wariuje, nie chce ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Gość Załamana mama

Witam! Również mam problem z karmieniem. Karmie mm, córka skończyła dwa miesiące w nocy je bardzo ładnie a w dzien jest katastrofa. Problem jest od kilku tygodni, czasem jest lepiej ale teraz zaczęła interesować się wszystkim s koło tylko nie butelka. Je najwiecej 90, a na dobę 600 ml. Gdybym z nią nie walczyła to nie wiem ile by zjadła. Jestem blisko załamania. Nie wiem co mam robić. Wyniki ok, usg ok. Przybiera wolno ale przybiera. Mleko zmieniliśmy. Położna laktacyjna tez już nie ma pomysłu.

Odnośnik do komentarza

Załamana Mama 600ml na dobę nie jest źle bynajmniej mi tak lekarze powiedzieli. Moja od tygodnia je 400-500 ml a wcześniej jadła 600, też z nią walczę bo inaczej sama zjadłaby tylko 50ml i to tylko przez sen bo na trzeźwo butelki nie weźmie a 22 grudnia skończyła 4 miesiące. W czwartek mamy wizytę u profesora gastrologa. Mi powiedzieli że najważniejsze to to żeby dziecko przybierało na wadze. Do tego ona słabo ssie a nawet nie ssie tylko zagryza smoczek żeby jej leciało

Odnośnik do komentarza
Gość mamaanulkii

Jakiś czas temu pisałam o moich podobnych problemach z karmieniem maluszka:(odwiedziłam wielu lekarzy i dopiero położna zwróciła mi uwagę na to, że być może mała jest głodna, a ja mam za mało pokarmu:/ i teraz zaczynam pracować nad poprawą laktacji, może to coś wreszcie pomoże:/

Odnośnik do komentarza

A wiec u nas Już 5 i pół miesiąca ma mały i dalej jadą mleko jedynie przez sen 500-600 ml dziennie ale nawet prZes sen zaczyna już marudzić płakać ze nie chce, jedynie szum suszarki z telefonu pozwala mi go przez sen nakarmić. Je już słoiczki i mięsne i warzywne i owocowe i kaszki z tym nie idzie nam najgorzej ale mleka bez snu nie wypije nawet łyka dodadkowo potrafi zacac płakać i zaraz puszca baczki i dopiero przestaje płakać. Mamy wizytę do drugiego gastrologa już umówiona żeby skonsultować czy napewno taki jego urok bo ja już nie wiem co robić a jak u was udała się wizyta u gastrologa co powiedział ? Jak inne mamy radzicie sobie z tym co lekarze wam mówią ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...