Skocz do zawartości
Forum

skaza u 3 tyg maluszka?


Gość lucianka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolka 55

U mojej Wiki skaza pojawiła się po miesiącu od porodu. Karmiłam ją piersią, wykluczyłam z diety białko krowie i podawałam jej latopic. Po trzech miesiącach powoli wprowadzałam do swojej diety białko, do tej pory wszystko jest w porządku, a córcia ma już 18 miesięcy i je wszystko. Nie stresuj się, wybierz się do pediatry.

Odnośnik do komentarza

U nas też skaza ujawniła się około miesiąca, niestety trwa do dziś. Mała brała Latopic, nie przyniósł jakiejś mega zmiany, ale na pewno coś tam zdziałał. Karmię piersią od początku do dziś. Wyeliminowałam z diety wszelkie białko krowie oraz kurze. Nie jest to kłopotliwe gdy już dojdziesz co dziecku nie szkodzi. Moja córka je wszystko co dozwolone ze smakiem i na nudę w kuchni nie narzeka ;) jest to kawał ciężkiej pracy, ale nie jest niemożliwe! Powodzenia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49io4py2bi4oc7.png

Odnośnik do komentarza

skaza jest mozliwa, zapewne lekarz zaleci ci eliminacje pokarmow mlecznych i ew.mleko modyfikowane bez laktozy, warto zebys zaczela podawa dziecku latopic, ja stosowalam u mojego malucha i rzeczywiscie nam pomogl, bo alergia sie juz nie ujawnia! do pielegnacji ciala dzeicka tez mozesz sobiekupi emolienty latopic, sa bardzo lagodne i fajnie pielegnuja cialo niemowlecia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...