Skocz do zawartości
Forum

Zabawki dla 5-miesięcznego Skarba


Gość Mama Adasia 1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mama Adasia 1234

Witajcie Mamusie ;-)
Mój synek ma pięć miesięcy. Bardzo lubi bawić się na macie edukacyjnej... Ma grzechotki, przytulanki sensoryczne.. Ale brakuje nam zabawki na której będą jakieś migajace swiatelka, zeby grala muzyczka, aby sam przez dotknięcie mógł to uruchamiać ... Aby rozwijać dziecko w ten sposób. Doświadczone mamy, co polecacie? :-?

Odnośnik do komentarza

Teraz w Biedronce jest fajna akcja - są właśnie takie zabaweczki dla 6-cio miesięcznych dzieci z Chicco :) Grają, świecą, dziecko może też manipulować na nich różnymi elementami. I przede wszystkim mają dobrą cenę - 29,99 zł ;) Są na pierwszej stronie w gazetce (w ogóle będzie dużo ciekawych rzeczy i w Biedrze i w Lidlu): http://www.biedronka.pl/pl/press,id,671,title,Swiateczne-zabawki

Ja kupiłam wczoraj młodszej córce ten Wesoły Rondelek z jajkiem ;) Ale zabawkę przejęła starsza córa do pikniku dla swoich lalek :D Ale ogólnie bardzo fajny ten rondelek, gra i świeci gdy wkłada się jajko bądź naciśnie się na uchwyt :)

monthly_2016_11/zabawki-dla-5-miesiecznego-skarba_52302.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja też skorzystałam z biedrobkowej promocji, akurat wybrałam tą Wesołą trzepaczkę z Chicco, dla 7 miesięcznej chrześnicy na Mikołajki, bo kumpela mi poleciła :D Nie chciałam drogiej zabawki bo na święta dostanie ode mnie wypasion prezent więc teraz tak bardziej symbolicznie chciałam, zaakcentować tylko. Świeci, ma kolorowe kuleczki w środku i nawet nie wkurzające melodyjki a to ważne, bo już przerabiałam zabawki z dennymi melodiami i mam ich dość ;p

Odnośnik do komentarza
Gość zuzawozniak

Ostastnio Fisher price wprowadził wieżę z koralikami, można potraktować ją jak grzechotkę, zabawkę do turlania a po jakimś czasie dziecko będzie mogło odkryć, że suwaki umieszczone na bocznych ściankach wieży przy przesuwaniu, pozwalają krążyć koralikom po umieszczonym wewnątrz labiryncie. https://www.samdlamam.pl/fisher-price-aktywizujaca-wieza-z-kulkami-id-1220

Odnośnik do komentarza
Gość ewelina_113

My kupiliśmy Synkowi jak miał 5 miesiecy stoliczek edukacyjny, ale taki gdzie cały panel można ściągnąć i mały leżąc na brzuszku mógł się bawić. teraz synek ma 9 miesięcy i juz sam staje przy tym stoliczku. zabawka wielofunkcyjna.

Odnośnik do komentarza

Witam Was serdecznie ja szczególnie mogę polecić dla 5 miesięcznego szkraba akcesoria dla dzieci jak mata piankowa XPE i kojec dla dziecka. W niedługim czasie maluch zacznie raczkować i uczyć się poruszać, dlatego trzeba mu zapewnić bezpieczne miejsce dla zabawy. Szczególnie mogę polecić mega duży kojec  razem w komplecie z matą piankową dla dzieci . Dziecko będzie miało bezpieczną przestrzeń a mama lub opiekun spokojną głowę. Z zabawek mogę polecić zabawki drewniane malowane bezpieczną farbą jak sorter drewniany czy interaktywny smartfon dla dziecka z melodyjkami.

307774338_604006437877640_9053408450144860551_n.jpg

Odnośnik do komentarza

Teraz zabawek dla niemowlaków jest multum! Polecamy wybrać takie, które będą nie tylko fajne do wspólnej zabawy, ale jednocześnie będą rozwijać maluszka. Mowa tutaj o zabawkach sensorycznych, które są szczególnie ważne w pierwszych miesiącach życia.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...