Noworodki i niemowlaki

Zabawki dla 5-miesięcznego Skarba

~Mama Adasia 1234

~Mama Adasia 1234

Witajcie Mamusie ;-)
Mój synek ma pięć miesięcy. Bardzo lubi bawić się na macie edukacyjnej... Ma grzechotki, przytulanki sensoryczne.. Ale brakuje nam zabawki na której będą jakieś migajace swiatelka, zeby grala muzyczka, aby sam przez dotknięcie mógł to uruchamiać ... Aby rozwijać dziecko w ten sposób. Doświadczone mamy, co polecacie? :-?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~anka29

~anka29

Mój na chrzciny dostał super zabawkę , która gra i mruga jak się nią poruszy więc sam potrafi ja włączać

happymom

happymom

Teraz w Biedronce jest fajna akcja - są właśnie takie zabaweczki dla 6-cio miesięcznych dzieci z Chicco :) Grają, świecą, dziecko może też manipulować na nich różnymi elementami. I przede wszystkim mają dobrą cenę - 29,99 zł ;) Są na pierwszej stronie w gazetce (w ogóle będzie dużo ciekawych rzeczy i w Biedrze i w Lidlu): http://www.biedronka.pl/pl/press,id,671,title,Swiateczne-zabawki

Ja kupiłam wczoraj młodszej córce ten Wesoły Rondelek z jajkiem ;) Ale zabawkę przejęła starsza córa do pikniku dla swoich lalek :D Ale ogólnie bardzo fajny ten rondelek, gra i świeci gdy wkłada się jajko bądź naciśnie się na uchwyt :)

• zabawki-dla-5-miesiecznego-skarba_52302.jpg
50734 happymom Kobieta, 29 lat, Kąkolewo
aga21

aga21

Ja też skorzystałam z biedrobkowej promocji, akurat wybrałam tą Wesołą trzepaczkę z Chicco, dla 7 miesięcznej chrześnicy na Mikołajki, bo kumpela mi poleciła :D Nie chciałam drogiej zabawki bo na święta dostanie ode mnie wypasion prezent więc teraz tak bardziej symbolicznie chciałam, zaakcentować tylko. Świeci, ma kolorowe kuleczki w środku i nawet nie wkurzające melodyjki a to ważne, bo już przerabiałam zabawki z dennymi melodiami i mam ich dość ;p

50739 aga21 Kobieta, 29 lat, gdzieś
~ewelina_113

~ewelina_113

My kupiliśmy Synkowi jak miał 5 miesiecy stoliczek edukacyjny, ale taki gdzie cały panel można ściągnąć i mały leżąc na brzuszku mógł się bawić. teraz synek ma 9 miesięcy i juz sam staje przy tym stoliczku. zabawka wielofunkcyjna.

image