Noworodki i niemowlaki

Jak schudnąć po ciąży?

~Ilonafff

~Ilonafff

Cześc dziewczyny, szukam sposobu na zrzucenie kilku killogramow po ciąży.
Jestem 8 miesiecy po SN, karmie jeszcze piersią, a waga pokazuje +6 kg, nie wiem jak się ich pozbyć.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

cosmopolita_

cosmopolita_

zdrowa dieta+cwiczenia
nie ma zadnych cudow, przeanalizuj co jesz i ile i wprowadz odpowiednie zamienniki bez restrykcyjnego redukowania ilosci kcal bo potrzebujesz ich jako matka karmiaca
Ja polecam przede wszystkim hula hop i cwiczenie brzuszkow (np 8 min abs na you tube) no i dluuugie spacery z wozeczkiem.
W moim przypadku karmienie chyba ze mnie wszystko wysysa, teraz waze mniej niz przed ciaza

48435 cosmopolita Kobieta, 30 lat, Málaga
es_ze

es_ze

Jeju, karmisz piersią to nie masz co się przejmować :)
Tylko teraz się nie objadać, co przy zmęczeniu obowiązkami przy dziecku czasem jest ciężkie... Zaraz po skończeniu karmienia znikną ci też obrzęki, bo jak kp to organizm ma tendencję na początku do zbierania wody. 6kg to serio nie jest dużo!

--

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

42705 es-ze Kobieta, 40 lat, już nie Kraków
Rebbekka

Rebbekka

Przede wszystkim należy starać się zdrowo odżywiać. Regularne posiłki to podstawa, chociaż czasami mając w domu dziecko to ciężko jest jeść regularnie. Przy dziecku też jest dużo roboty, więc jest to pewnego rodzaju ruch, ale warto starać się ćwiczyć, jak maluszek zaśnie i będzie chwila spokoju.

52383 rebbekka Kobieta, 35 lat, Sopot
Justyna92

Justyna92

Ja 3 tygodnie urodziłam przez cc i ważę mniej niż przed ciążą. W ciąży nie przytyłam, a teraz kompletnie nie mam apetytu. Cały czas siedzę przy małej i pilnuję czy jej się nie ulało, albo śpię kiedy zasypia, bo ciągle jestem padnięta, mimo że mała praktycznie ciągle śpi. W konsekwencji jem tyle co nic. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo będę miała figurę modelki. Mam tylko nadzieję, że trochę unormuję sobie życie, kiedy mała trochę podrośnie, bo na dłuższą metę zwariować można w ten sposób.

49775 justyna92 Kobieta, 27 lat, Brzeszczki Duże
~Ninka0909

~Ninka0909

Po pierwsze daj sobie czas, a jeśli po tym czasie nie zauważysz różnicy to może powinaś iść do dietetyka. Ułoży ci dietę, z uwzględnieniem, że jeszcze karmisz i zadba, zebyś nue miała efektu jojo.

~Karolina9090

~Karolina9090

ja dość szybko zrzuciłam kilogramy po ciąży, ale kiedy córa miała pół roku, znów zaczęłam tyć, teraz jestem załamana, wyglądam jakbym znów była w ciąży, a przecież nie jestem.