Skocz do zawartości
Forum

Marcowe maleństwa 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry :)
Ja wczoraj miałam pierwszą regularną wizytę u ginekologa. Nasza fasolka mierzy już 8 mm, serduszko pięknie bije :) termin na 3 marca mi wyznaczyli :) czyli dokładnie miesiąc po moich urodzinach ;)
Wszystko jest dobrze na szczescie, potwierdzilam to raz jeszcze. Następna wizyta za 4 tyg.

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

U mnie sie akurat potwierdzilo, ze to 7 tydzien + 4dni. I w moim przypadku to super, bo we wrzesniu szykuje nam sie lot, juz pytalam lekarza o to i powiedzial, ze jesli nie bedzie zadnych komplikacji (daj Boze..) to to juz bedzie 14tc i bede mogla smialo leciec ;)
WiolaBijan jesli Cie cos niepokoi, to idz do lekarza, nie przejmuj sie opinia. Na pewno jestes w stresie, przez to co sie stalo poprzednio, ale tym razem nie musi tak byc! Trzymam kciuki

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z farbowaniem włosów w pierwszym trymestrze? Jestem w 5 tygodniu a za 3 tygodnie idę ma wesele, a mam już dosyc spory odrost na blond włosach. Ginekolog przez telefon powiedziała mi żeby wstrzymać się do końca pierwszego trymestru, fryzjerzy zaś mówią ze nie ma przeciwwskazań. Co Wy wiecie na ten temat? :)

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 1

Jestem w 7tygodniu ciąży . Od paru dni pobolewa mnie podbrzusze ,i z lewej strony brzuch,bol promieniuje do prawej str. Byłam u swojego ginekologa mowi ze to normalne bo zachodza zmiany,zs nie mam czym sie martwić ,dopoki nie ma plamien jednak sie martwie .

Odnośnik do komentarza

Wiola, czuje się DZIWNIE :P
Nie mam apetytu, mam ochotę na słodycze :) ale ich nie jem.. boli mnie szyja po prawej stronie zaraz pod żuchwą i nie mam pojęcia od czego, strasznie mnie to meczy i boję się że ten ból może oznaczać angine na którą często choruje :/ głowa rano i mdłości ale bez wymiotowania wiec się ciesze ! :) czasami boli brzuch na dole ale to normalne.. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/oar89n73e9ds6x2k.png

Odnośnik do komentarza

No hej :) mnie od rana męczy ból głowy i już na tym etapie mam potworne zawroty głowy i rano mnie mdli...w pierwszej ciąży tak nie miałam...jutro o 7ranonide na pierwszą betę...w pt kolejna a w czwartek z córeczką na badania bo 18 skończyła 9 miesięcy i w ten dzień test pokazał II kreseczkę:) dziewczyny, trzymajcie kciuki, bo bardzo się stresuje...
Co do farbowania włosów, to tak jak piszą dziewczyny można, tyle że bez amoniaku, bo chodzi o wdychanie chemii i poprzez układ oddechowy dostaje się on do wnętrza i może dojść do zatrucia, więc bez chemii.
Ja w pierwszej ciąży serduszko słyszałam na początku 6 tygodnia, od 15 tygodnia słuchałam sobie już codziennie, bo kupiłam sobie detektor tętna płodu używany z allegro :) za 50 zł:)
Piękne dźwięki:)
Ja przytyłam w pierwszej ciąży 13 kg i waga utrzymuje się do dziś...czyli mam 83 kg ale jakoś po mnie tego nie widać...zresztą...nie przejmuje się bo niemąż mnie kocha, a jeszcze schudnę...ciało jest jak plastelinka:) jak się chce, to można:) narazie nie chce mi się;)
Milego wieczorku !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...