Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marta0892

Współczuję dziewczyny, tyle stresu ja bym chyba umarła ze strachu o maleństwo :-( Miałam wizytę we wtorek, pani ginekolog zapewniła mnie ze ciążą na pewno jest bo widzi takie żółtko? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam natomiast maluszek się gdzieś ukrył i nie było go widać, prawdopodobnie ciąża jest młodsza niż 8 tygodni. Następna wizytę mam dopiero za miesiąc. Wydaje mi się ze to późno, jak myślicie?

Odnośnik do komentarza

Niestety jeden z bliźniaków nie przeżył :( doktor nie wyczul tętna :(drugi żyje jest bardzo ruchliwy.mam nadzieję że mu już nic się nie stanie. Jeden krwiak się wchłonął prawie ale jest jeszcze jeden nad dzidzia zdrowa.tak więc będę musiała jeszcze pobyć na zwolnieniu z 3 tyg.też mogę się ruszać ale żadne spacery.tyle co po domu herbatę zrobić.chociaż po wczorajszych informacjach boję się ruszyć.na razie nie plamie ale mówił że mogę dostać jeszcze lekkiego krwawienia bo krwiaka się wchłania.następna wizytą 11.07 chyba do tego czasu oszaleje.

Odnośnik do komentarza
Gość Marta0892

Skorpion84 bardzo mi przykro z powodu straty maluszka :-( Trzymam kciuki za drugiego szkraba :-)
Chyba wybiorę się na wizytę na NFZ i zobaczę co mi lekarz powie, bo teraz byłam prywatnie, mam nadzieję, że już coś będzie widać. Zaczynam mieć mdłości i wstręt do jedzenia, co za okropne uczucie :-/

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny! 06.05. miałam ostatnią miesiączkę, zrobiłam 3 testy i wyszły pozytywnie :) 17.06. byłam u mojego gina i niestety nie było jeszcze nic widać, tylko powiększona macica. Kazał mi zrobić test na betę. I 20.06. beta wynosiła 485,24 a 22.06. 481,64. Byłam przerażona, tym że nic nie wzrosło. Lekarz zalecił powtórzenie badań, który wyniki to: 24.06. 704,01
27.06. 1731,70
29.06. 2351,70
Po przesłaniu wyników ginekologowi zalecił ostrożny optymizm oraz cierpliwość. Na USG mam przyjść dopiero 14.07.- do tego czasu chyba zwariuję!!! Jakie miałyście wyniki??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...