Noworodki i niemowlaki

Grudniówki 2016

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Magda.13

Magda.13

Hej mamusie :)
U nas ostatnie dni to średnie, Zosia marudzi strasznie, śpi w dzień po godzinie tylko a na wieczór idzie spać o 22 :( masakra a ja mam tyle nauki i nie mam nawet kiedyś usiąść do tego.
Nocki wcale nie lepsze, ciągle się kręci, płacze i śpi niespokojnie.
Ang ja wracam do pracy 05.02 na 7 godzin także nie mało. Z Zosia będą dwie babcie na zmianę ale nie wiem jak to będzie beze mnie tyle godzin... :( A od września mam nadzieję, że dostanie się do żłobka

52435 magda-13 Kobieta, 27 lat, Ol
PeggiSu

PeggiSu

Hey dziewczyny!
U nas z nowym rokiem chorowanie. Matylda znów na antybiotyku. A podać jej lek to jakiś koszmar. Na siłę trzeba wlać do gardla. I tak sobie leci. Nadal szukam pracy i nadal cisza. Do 22 lutego co prawda jestem jeszcze na zaległym urlopie ale już mam dość siedzenia w domu. Chce do ludzi:)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hsaytum47.png

51533 peggisu Kobieta, 31 lat, okolice Wrocławia
~ang81

~ang81

PeggiSu, co dolega Matyldzi ? Ta pogoda taka jesienna i pewnie dlatego te chorobska. Mój synuś zrobił się strasznie nerwowy i marudny, jak zniknę mu na chwilę z oczu zaraz płacz. Rano jak wychodzę, tez płacze. PeggiSu co zrobisz z mala jak pójdziesz do pracy? Ja puki co mam babcie i mąż chodzi do pracy jak ja wracam, ale od wiosny nie wiem co dalej, chyba opiekunka.

Maszkaron

Maszkaron

Hej Mamuski ;))
Zdrowka dla Matyldy ;) zeby szybko przeszlo bo pogoda jest tragiczna a te wirusy i bakterie sie mnoza. Mam nadzieje ze troche przymrozi to by sie skonczyl sezon zarazania.
PeggiSu mam nadzieje ze jeszcze uda Ci sie znalesc prace przed skonczeniem urlopu.

Magda rozumiem Twoje obawy o powrot do pracy bo sama nie wiem czy bym dala rade zwlaszcza ze mala jak jest marudna to tylko do mamy chce. Jakby czlowiek musial to napewno bym poszla ale na szczescie zostajemy razem wiec sie nie martwie. Jak ide na 2h to wracam steskniona a co dopiero na 6 czy 8.

Ang oby bez nop ;))

Megs nie opuszczam bo czytam tylko koncowka tygodnia byla intensywna.

W czwartek bylismy na slasku i wrocilismy tacy padnieci ze mala o 19.30 zasnela i spala do 8. Tatus tez zasnal przed tv i ja tez o 22 juz chrapalam. Piatek tez zakupy i odwiedziny u dziadkow i wróciliśmy późno. Dzisiaj zamierzam leniuchowac chociaz trzeba posprzatac i w planach piernik bo musi byc cos do popoludniowej kawki :))

U nas tez szaro, jutro ma wyjsc slonce wiec gdzies sie przebiegne. Nie pamoetam kiedy bylysmy na spacerze bo albo pogoda albo choroba. Teraz to sie boje gdziekolwiek isc Zeby ja nikt nie zarazil bo dopiero co skonczylysmy leczenie i mysle ze jeszcze sie nie do konca organizm pozbieral. No i jeszcze zabki ida wiec jedzenie slabe dobrze ze cycus dalej na topie ;))

Udanego weekendu i zdrowka dla Was ;))

55472 maszkaron Kobieta, 32 lata, Piękne Miasto
Maszkaron

Maszkaron

Hejo ;))
Nadrabiam moja nieobecnosc ;))
Dziewczyny macie jakies fajne przepisy na dania dla maluchow?? Bo ewidentnie malej Nudzil sie zestaw warzywa i mieso w formie miksa i najchetniej je to co my. Z racji ze ma tylko trzy zeby na dole a gora idzie i jest wrazliwa to za bardzo nie ma czym gryzc. Chcialabym zrobic jej cos innego z wkladka miesna zeby bylo pozywnie.

U nas dzis leniwa niedziela ;)) ja rano bieganko i siedzimy w domu, tatus pracuje, mala ma drzemke a ja siedze i ogladam korone krolow ;) podrobe wspanialego stulecia. Nie wiem czy ogladalyscie ale byl super a wersja polska uboga w porowananiu do tureckiej.
Dzisiaj lekki mrozik trzyma wiec bylo slonecznie. U nas jakies jeszcze resztki w nosku po katarze po nocy sa ale odciagam bo drze na sama mysl o kolejnych chorobach.

Zdrowka dla wszystkich chorowitkow i udanej niedzieli dla Wszystkich ;)

Maszkaron

Maszkaron

Magada zdjecia fajne ale najslodsze jak Marysia drzemie na/z Tata. Spiace dzieciaczki sa slodkie, taka minka fajna i te pysie ;))

PeggiSu

PeggiSu

U nas było tak,że poszłyśmy spać i Matylda była zdrowa a wstała z gorączką i całą zagilona i zakaszlana:(( więc do lekarza a tam pani doktor stwierdziła zapalenie gardła i antybiotyk. Dziś 4 dzień jak go bierze a poprawy żadnej. Kaszle aż wymiotuje,smarka,nie chce jeść,spać. U nas od jutra zaczynają się ferie. Obiecalam synkowi wyjazdy i on dziś od rana smarka. Także pewnie skończy się na siedzeniu w domu:(((
Maszkaron Matylda teraz to tylko cycka je a tak poza tym to podziubie i pluje. Lubi pomidora więc jej kroje w kostkę i je. Lubi też jajka. A tak to daje jej wszystko to co my jemy ale ona raz ugryzie i tyle. Zaczęła za to pic.

--

PeggiSu

PeggiSu

Ang z Matylda w razie mojej pracy zostanie babcia (moja mama). Jest na miejscu więc tym bardziej chciałabym już iść do pracy bo trochę popadam w zimowa depresję.

--

Megs

Megs

Hej mamusie.
U nas tez z tym jedzeniem slabo. Wkurza mnie bo jadl by tylko mieso i parowki. Zadnych warzyw gotowanych, nawet nie chce zup no kurde co mu dawac. Zrobilam placuszki to wzial do buzi i ble, kanapki to zje szynke albo ser i chleb wywali. Jogurcik owszem, jablko tez i musy np. Kubus sa ok. Juz zadnej papki nie zje wszystko sam reka i probuje lyzeczka jesc. Juz nie wiem co mu dawac. Mleko tylko na noc i rano.

Dzis bylismy u mojego brata na urodzinach a teraz odpoczywamy.
Wczoraj moj T mial urodziny i wyobrazcie sobie ze tesciowa franca jedna nawet nie zadzwonila. Od jakies czasu ma cos do nas tylko nie za bardzo wiem co...ale ja wredna jestem, jeszcze sie odwdziecze.

U nas mrozik fajny ale wiatr pizga i nie wychodzimy wcale na spacery.
Jutro jade z cora do poradni w sprawie tej dyslekcji...
Spadam kompac bestie bo juz mi kaze lozko robic i pizame juz szuka cwaniak. Jutro sie odezwe.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

52002 megs Kobieta, 32 lata, toruń
Megs

Megs

Hej dziewczyny. Siedze sobie na poczekalni i odpoczywam :)))
Nocka dzis do dupy ale tylko w polowie bo o 3 sie obudzil i spac nie chcial dopiero po 4 wychlal mleko i jakos zasnal. Teraz z babcia jest.

Juz dwa razy zrobil mi taka histerie ze rzucil sie na dywan i kulal i wyl i nic go nie uspokajalo to go zostawilam niech sie wyryczy bo jak go na rece bralam to sie tak wyginal ze utrzymac go nie moglam. Juz czuje jak wesolo z nim bede miala, jak on juz mi takie nerwy pokazuje.

Niezle dzis u nas przymrozilo i do tego jeszcze wiatrzysko takie zimne...brrr

Ciekawe czemu Aga sie nie odzywa do nas, zapomniala juz o nas albo czasu niema.

Jak to jest z ta cholerna skaza bialkowa??? Kurde ten moj bak ciagle te szorstkie policzki i te krostki na rekach i nogach i pod kolanami jakby otarcia. I co bym musiala mu mleko zmienic czy jak bo juz nie wiem a u nas to lekarz taki porzal sie boze nawet nie pediatra tylko rodzinny wiec gowno wie. A dostac sie do jakiegos alergologa to potrwa wieki...

--

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

52002 megs Kobieta, 32 lata, toruń