Skocz do zawartości
Forum

Szumiący miś


Gość zoi

Rekomendowane odpowiedzi

Miala go ktoras z mam dla swojego maluszka? Pomaga w zasypianiu? Moje dziecko nie ma kolek, ale szukam czegos co mogłabym włączyć i dla dziecko byłby to sygnał, ze czas na spanie. Troche to kosztuje i nie wiem czy warto inwestowac,a może ktos poleci innego misia z kolysankami, ale musi być bardzo cichutki

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie zastanawiam się nad tym misiem, jestem teraz w ciąży i ludzie ciągle pytają co kupić na prezent dla mojego synka, co nam się przyda.
Ja akurat raz miałam z nim styczność jak byłam na sesji noworodkowej z moją siostrą, jej córeczka troszkę marudziła ale pani fotograf miała właśnie takie coś i chwila moment i Blaneczka spała jak zabita :)

Odnośnik do komentarza

Ja też słyszałam od koleżanki że na jej dzieci działa super, a ma córkę niecałe 2 latka i synka 4mies.
A możesz powiedzieć u kogo była Twoja siostra na sesji? Widzę że jesteś z Wrocławia tak jak ja i ja też zastanawiam się nad sesją noworodkową, ale ja rodzę dopiero we wrześniu :)
Swoją drogą proponowałabym też Tobie wybrać się na tą sesję jak urodzisz, to może tam sprawdzisz jak Twoje dziecko na to reaguje, podobno nie wszystkie dzieci to lubią.

Odnośnik do komentarza
Gość IreneNiezalogowana

Moj syn uwielbia szumisia. Pomaga zasnąć i uspokoić i w dodatku jest świetną zabawką - sięga po niego rączkami i gdy już uda mu się go zdjąć z barierki łóżeczka, obgryza jego nóżki i uszka, które fajnie szeleszczą,co jest dodatkową atrakcją. Super pomysł na prezent, a w dodatku często bywa w promocji

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam zakupić takiego misia :) my przy pierwszej naszej córce kupiliśmy na próbę, z polecenia koleżanki ;) chcieliśmy zobaczyć jak będzie na niego reagować i okazało się że go pokochała, bardzo długo z nim spała i się niem bawiła :) teraz przy drugiej córeczce wiedzieliśmy że miś szumiś musi się znaleźć na liście do kupienia ;) Córeczka bardzo go lubi, ma takiego w kształcie ptaszka w pięknym turkusowym kolorze. Podczas zabawy nim zawsze ciekawią ją te szeleszczące skrzydełka. Zabawka oprócz usypiania ma tez funkcję, która jakby wykrywa płacz, więc jest czasami bardzo pomocna w nocy :)

Odnośnik do komentarza

Szumiące zabawki to najlepsze co może być ! Słyszałam mnóstwo różnych opinii na ich temat, ale postanowiłam zaryzykować i kupić dla swojego maluszka :) Koleżanka poleciła mi sklep internetowy [reklama usunięta]. Zamówiłam i to był strzał w dziesiątke :) Mój maluszek bez szumisia nie potrafi zasnąć ani się uspokoić, więc z czystym sumieniem polecam każdej mamuśce :)

Odnośnik do komentarza

Jak pierwszy raz usłyszałam o misiu szumisiu to myślałam, że to jakiś żart, ale.... dostałam w prezencie, jak synek się urodził i rzeczywiście to działa. Co ciekawe ponoć na starsze dzieci też to działa, czasami mam wrażenie, że na mnie też 😄 
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...