Noworodki i niemowlaki

Szumiący miś

~zoi

~zoi

Miala go ktoras z mam dla swojego maluszka? Pomaga w zasypianiu? Moje dziecko nie ma kolek, ale szukam czegos co mogłabym włączyć i dla dziecko byłby to sygnał, ze czas na spanie. Troche to kosztuje i nie wiem czy warto inwestowac,a może ktos poleci innego misia z kolysankami, ale musi być bardzo cichutki

Odpowiedzi znajdują się poniżej

serduszko87

serduszko87

Kupiliśmy takiego misia córeczce szwagra. Chodzi mi o takiego WhisBear. Jest genialny! Uspokaja małą.

33649 serduszko87 Kobieta, 32 lata, Piekary Śl.
Kashubie

Kashubie

Moi znajomi mają takiego, jeszcze ma czujnik ruchu, jak dziecko się budzi, dłużej powierci to się sam włącza. Ich córeczce bardzo pomaga, ale ma go od początku, my zrezygnowaliśmy, bo synek ma już 6miesięcy i raczej za późno, by go wprowadzać.

49417 kashubie Kobieta, 30 lat, Wejherowo
kla_wie

kla_wie

Ja polecam również Szczeniaczka na dobranoc. Mały ma 14 miesięcy, a dostał go gdy miał ok. 5. Nie ma mowy, żeby poszedł bez niego spać :) Jego pierwszy pluszowy przyjaciel.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsv3e5eazj5dzbr.png

49737 kla-wie Kobieta, 24 lata, Gorzów Wielkopolski
ania125

ania125

a u nas od początku wystarczył szum radia :) radiobudzik stoi obok łóżeczka i jak trzeba było małego uspokoic to wystarczył szum między stacjami ;-) teraz też często prz tym zasypia :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

42220 ania125 Kobieta, 35 lat, Toruń
Antossia

Antossia

U nas synek drażnił się jak był jakiś szum, który docelowo miał go wyciszyć. Do tej pory woli jak jest nawet naturalny hałas dookoła, niż imitacja. :) Ale każde dziecko ma inaczej. :D

50922 antossia Kobieta, 26 lat, WARSZAWA
Karomama

Karomama

Moja córka miała tego misia, ale wolała suszarkę czy szumiący okap kuchenny. U nas niestety się nie sprawdził, ale w kolejce kolejny maluszek do testowania, także się nie zmarnuje :)

45095 karomama Kobieta, 34 lata, Warszawa
jusnach

jusnach

Mam takiego misia szumisia i moja córeczka jest bardzo zadowolona. Uspokaja się przy nim. Towarzyszy nam on w wózku na spacerze, ma 4 różne szumy i regulację głośności. Rewelacja.

51155 jusnach Kobieta, 37 lat, Gdańsk
MamaEwy

MamaEwy

Moja córeczka ma szumiacego misia od urodzenia. Na kolki nie działał i na długo poszedł w odstawke. Wrócił jakieś 2m-ce temu i rewelacyjnie pomaga jej zasnąć. Polecam

--

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

48382 mamaewy Kobieta, 35 lat, Głogów
Antossia

Antossia

Wcześniej pisałam, że mojego synka drażnił miś szumiś, ale teraz chyba będzie do niego wielki powrót chociażby do uspokojenia i wyciszenia przed snem, bo czasem mam wrażenie, że mój syn ma energii za pięciorga. :P,

50922 antossia Kobieta, 26 lat, WARSZAWA
NataliaFlores

NataliaFlores wpis edytowany

Ja właśnie zastanawiam się nad tym misiem, jestem teraz w ciąży i ludzie ciągle pytają co kupić na prezent dla mojego synka, co nam się przyda.
Ja akurat raz miałam z nim styczność jak byłam na sesji noworodkowej z moją siostrą, jej córeczka troszkę marudziła ale pani fotograf miała właśnie takie coś i chwila moment i Blaneczka spała jak zabita :)

51290 nataliaflores Kobieta, 30 lat, Wrocław