Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

O jak nas już dużo :) witam nowe kobitki !
Z newsem o dzidzi czekamy do wizyty a mam ja 23.02; to będzie Około 8 tyg. Potem powiemy ale też strasznie mnie kusi żeby się pochwalić. W pracy przyznam się w marcu a chce do końca marca pracować jeśli wszystko będzie ok.
Dziś mam więcej śluzu i lekki ból brzucha no i piersi są ciągle takie nabrzmiałe Szczególnie W dotyku.
Bajka03
Fajnie ze tak szybko wam się udało :) oby teraz było wszystko w porządku

Co do witamin. Ja mam vitaminer prenatal bo zostało mi ponad pół opakowania( synka karmiłam piersią 14 mcy i w tym czasie również je przyjmowałam
Oprócz kwasu foliowego mają inne witaminy wiec dla mnie Oki. Później planuje kupić już witaminy z kwasami DHA. Myślę że jeśli ktoś odżywia się dobrze to dam kwas foliowy na początek wystarczy

Odnośnik do komentarza
Gość Wiolunika

Czesc brzuchate dziewuszki. W sumie nie wiem czy dolaczyc sie do was czy do wrzesniowek bo u mnie kalkulator liczacy od ostatniej miesiaczki mowi co innego a usg co innego wiec mam przelom 30.09-01.10 ale mtsle ze dla was nie bedzie mialo wiekszego znaczenia bo i tak natura zadecyduje. Mam propozycje zeby pisac tu same dobre i przyjemne doswiadczenia tak zeby nakrecic sie pozytywnie a latwiej bedzie nam sie uspokoic. To moja 1 ciaza a jestem po operacji tarczycy, objawow prawie nie mam poza bolacymi piersiami plamieniami i plakaniem przy reklamie z przyprawami do miesa...

Odnośnik do komentarza

Normalnie jak kiedyś potrafiłam spać długo rano tak teraz godz 6.30 jestem wyspana. I dziś mam już ugotowany rosolek i roladki schabowe z brokułami i serem oraz mogę ulubione buraki. Obiad na jutro mam z głowy wiec dziś jeszcze poogarniam trochę domek i odpoczywam. Zastanawiam się nad zakupem nawilzacza piwietrza, któraś ma ? Polecacie cos konkretnego? Powietrze jakieś ciężkie ...

Odnośnik do komentarza

AnAd
No właśnie baaaaardzo bym chciała mieć mamę, ale kurcze nie wiem czy się uda, ponad 400 km, a mama pracuje :) zobaczymy.
Póki co umieram ze strachu, cały czas mnie pobolewa podpbrzusze, jak na okres... A w dniu w którym powinnam mieć okres miałam takie bardzo jasne plamienie... I w poniedziałek rano idę na drugą BHCG... Jeśli nie urosła od czwartku, a wręcz przeciwnie - spadła, to chyba się załamię....

Odnośnik do komentarza

EmMadlen
To plamienie ile u Ciebie trwało? Czy było intensywne? Mnie też podbrzusze bolał jak na okres ale tego bólem bym nie nazwała raczej takie cmienie /ciągnięcie. Plamien tez nie mam. Trzymam kciuki żeby beta urosła.
A jak ogólnie u was samopoczucie? Jakieś objawy juz was dopadly?

Odnośnik do komentarza

Wiem że jest jeszcze duzo czasu ale czy zastanawiałyście sie może nad tym czy bedziecie karmiły piersia czy butelka? Ja już teraz jestem pewna ze wszystko zrobie zeby karmic piersia.Mam 2 synów, jeden byl na butelce drugi na piersi I dlatego mam dobre porownanie.Drugiego syna karmilam prawie 2 lata. :) milo wspominam ten okres.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, dziewczyny! Trochę mnie uspokoiłyście, ale na drugą betę i tak jutro rano polecę, bo stres mnie zeżre, a to chyba raczej nie zbyt dobre dla mnie teraz.
Ja mam nadzieję, że będę mogła karmić piersią, mama mi mówiła, że jak na początku ciąży piersi wydają się większe to jest szansa na pokarm, więc się cieszę.
Dziewczyny, a jak się odżywiacie? Bo ja startuję ze sporą nadwagą i po prostu narzuciłam sobie mega reżim, żeby jak najmniej w pierwszym trymestrze przytyć...

Odnośnik do komentarza

Ja jem jak szalona. Staram się odżywiać zdrowo i zawsze mieć coś pod ręką, żeby nie opychać się przypadkowymi "śmieciami". Mi to się wydaję jakby co najmniej już 3 miesiąc ciązy był (chociaż nigdy nie byłam tak daleko w ciąży) mam wrażenie, że biust mi się o rozmiar powiększył, strasznie boli, spać nie mogę i plecy bolą, biegam w nocy ze 3x do łazienki.. zawsze mam ze sobą wodę bo dużo piję... Która w najbliższym czasie ( tym tygodniu) wybiera się do lekarza? Czy któraś ma już takie wyraźne objawy (czy to tylko moja głowa mi tak świruje ;) ??? Co do nerwowości to jestem wewnątrz bardzo spokojna ale jak już coś mi nie podpasuje to się na maksa nakręcam... :) co do infekcji to mi się wydawało, ze mam coś takiego w terminie spodziewanej miesiączki i chwile po ale samo się jakoś uciszyło...

Odnośnik do komentarza

No i jestem ciągle zmęczona i senna, a rano i 6.00 już się budzę i jestem wypoczeta ☺ i dzień zaczynam aktywnie, bo od spaceru z psem.
Co do objawów , piersi też mnie bolą i ja tego nie widzę, ale mój mąż mówi że ciągle albo mnie widzi płaczącą albo uśmiechniętą, więc chyba huśtawki nastrojów tez mam , ale takie nieświadome ☺☺

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...