Noworodki i niemowlaki

Wrześnióweczki 2016

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Mindtricks

Mindtricks

Hejo laski!Witam sie ze Szwecji:)Wlasnie jestesmy w drodze z lotnisks do Sztokholmu.Chcemy zrzucic bagaze do hotelu i zwiedzic stare miasto.
Lilka w sobote 3 razy wymiotowala,a ze byla w mega humorze to myslslam ze to po kroliku ktorego jadla pierwszy raz.W niedziele spoko.w nocy z sb na ndz ja rzygalam jak kot pol nocy.w poniedzialek bylam jak detka,maz w pracy.czekalam na Emi az wrocibze szkoly zeby z nia posiedziala.Lilke popoludniu przeczyscilo.Poza tym ok.Do zlobka chodzila i super,juz sama sie bawi i marudki tylko jak otwieraka sie drzwi do sali.chodzila poki co na 2-3h,teraz zostali z nia moi rodzice wiec zlobek odpuscilismy.Lila na razie ok,zobaczymy jak pierwsza nocka bez mamy:(Zaczela juz sie puszczac,robi -3 kroczki:)))

Monika,super ze krupniczek zjedzony!ciesze sie razem z Toba.Afera kutasowa rozbawila mnie do lez.teraz czekam jeszcze ma dobre wiesci w kelwestii telefonu.

Moja Emi zamawiala w imieniu klasy bluze kubek i torbe ze smiesznymi napisami dla wychowawczyni na dxien nauczyciela.zsplacilismy dodatkowa kase za szybka wysylke 24h i od piatku cisza,jeden numer tel nieaktywny a drugiego nie odbieraja.a w necie az huczy na temat tego sklepu.polak madry po sxkodzie.tylko zal dzieci.

Qarolina,spodenki superasne a Gosia w tunelu faktycxnie jak na surwiwalu hihi.

Agarek,smigaj do lekarza poki mozesz.Biedna ty z tym szpitalem i bolem kregoslupa.musisz zadbac o swoje zdrowie:*Historia kolejkowa-noł koments!

Milami,nie wiem jak znslezc wyjscie w sytuacji kiedy dwoje doroslych maja inny system wychowawczy.dla mnie mission impossible.zawsze ktos oberwie.

Dxiekuje za wsparcie.Jestescie kochane!!!!!!!:*
Uciekam bo zaraz wysiadamy:)
Trxymajcie sie

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

50343 mindtricks Kobieta, 35 lat, Rzeszów
monikae

monikae

Mind to już ten koncert! Ależ zazdroszczę!!! Baw sie fantastycznie :-*
My się zastanawiamy nad zakupem biletów na Pink Floyd. Za rok koncert a bilety już w sprzedaży. Jednak ceny są mega... chyba zrobimy sobie jednak prezenty świąteczno urodzinowe...

--

http://lb1f.lilypie.com/H2Yap1.png

51055 monikae Kobieta, 32 lata, 3city
qarolina

qarolina

Mind baw się dobrze ;)
Monikae coś się wyjaśniło z telefonem?
Kurcze Gosia ma strasznie rowek odparzony. Muszę się jutro w żłobku zapytać WTF? Nigdy tak nie miała. Czy jakoś więcej kupek było czy co. No i pójdę do przychodni, może wbije się do pediatry i da mi receptę na maść.
Jakoś tak nie mam mocy dziś. Dobrej nocki laseczki :*

--

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49g7rfr69ug490.png

53580 qarolina Kobieta, 33 lata, Gdańsk
Sevenka

Sevenka

Hejo.
Ja tak na szybko dzisiaj.
Mind ale super, szybko zleciało, bawcie się nadzwyczajnie, babcia, dziadek i Emilka sobie świetnie poradzą z Lilką a starzy niech korzystają z życia ;)
Monika wielkie happy razem z Tobą z opędzlowanej miski krupniczku :)
U nas dzisiaj rewelacyjna nocka, koło trzeciej pobudka na wodę :) a jedzonko dopiero o 6 :D co prawda spania już nie było ale nie można mieć wszystkiego :) i dzisiaj znowu zasnęła w swoim łóżeczku. Uwielbiam takie dobre dni :)
I w końcu obczaiłam gdzie wisi w żłobku menu. Imponujące, żeby tak jeszcze te dzieciaczki to wszystko zjadały. I wiecie co przy żłobku to pewne założenia biorą w łeb, w domu pije tylko wodę a w żłobku także soki hehe. O a dziś jadła kaszę mannę na krowim, chyba w te dni bezżłobkowe też jej zacznę gotować na zwykłym mleku.
Dobrej nocki kochane.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmgczxb6nh.png

50971 sevenka Kobieta, 39 lat, M
Monmonka

Monmonka

Mind, to już? Bawcie się dobrze :-*

Monikae, no ta pusta micha robi wrażenie :-) Gratulacje :-)

U nas niestety naleśnikowa klapa, choć z jabłuszkami były bardzo dobre. Nawet nie chce mi się opisywać ile prób podania podjęłam i co Zuzia z nimi robiła.... W jej zachowaniu i ostatniej niechęci do jedzenia zaczynam też upatrywać winę w nowym mleku. Coś ją ewidentnie zniechęca do próbowania nowych rzeczy, a to nowe mleko jej po prostu szkodzi. Ostatnio co dziennie na wieczór ulewa albo puszcza pawia, strasznie jej się odbija i cofa, w nocy ją wzdyma i przez to też się budzi. Mam jeszcze obmyślone dwa plany działania, jeśli żaden z nich nie przyniesie pozytywnych rezultatów, to chyba nie pozostanie nam nic innego jak iść do lekarza. Bo ja już nie mam pojęcia co robić, a widać, że Zuzia się męczy... :-(

54422 monmonka Kobieta, 31 lat, Bydgoszcz
Imbir

Imbir

Monikae ale się ucieszyłam ze Maciuś zjadł zupke;-) u nas też krupniczek ładnie wchodzi a z resztą to już różnie bywa:)
Monmonka u nas naleśniki to klapa nie zje z żadnym dodatkiem i tyle. Kurczę ja to jestem niedouczona, ale czy może dziecko zostać przy mleku 2 jeśli po 3 ma takie dolegliwości? My dopiero od przyszłego tygodnia podamy 3 bo miałam za duży zapas i wykorzystałam. Ale wyczytałam ze nie ma problemu by jeszcze nawet kwartał podawać 2. Mam nadzieję ze źle nie zrobiłam.

Mind ale zazdro!!!! Łapcie chwile:* no kurczę powtórzę się: zazdro na maxa!!!
Natusia Wam również udanego wyjscia:*
Kurczę wiecie jak mi brakuje jednak ludzi , kultury, gor:/ przed dzieckiem spontan teraz masakra. Ja wiem ze niby z dzieckiem wiele można. Ale ja chyba tak nie potrafię dobrze się organizować + dziecko z histeria po 20 min w aucie mocno mnie ogranicza:/ No ale czytam sobie was i staram się mobilizować w efekcie kupiłam bilety na koncert. Na miejscu ale jednak;-)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

51229 imbir Kobieta, 9 lat, NN
~Mamitka

~Mamitka

Kochane Mamusie czasem czytam Was bo mój syn jest tez z września ale 2014 :)

Widzę problem jedzenia ...

U nas od dwóch tam to samo .
Do 14 msc jadł wszystko co wpadło do buzi dosłownie . Potem nagle z dnia na dzień nic . Od dwóch lat robię co mogę niestety zostaje tylko na śniadanie bułeczkę z białym serkiem lub salami kiełbaska i jajecznica . Obiad kotlety ( nuggetsy) i paluszki rybne żadne warzywo tylko suchy makaron i to nie zawsze . Zupę rosół z warzywami pociapkanymi widelcem ( 5-10 łyżek ) , Kolacja bułka ewentualnie budyń waniliowy z ryżem na mleku . Na całe szczęście pije mleko dostaje do teraz dwa razy dziennie po 150 ml modyfikowanego . Z owoców tylko jabłko . Jogurty tylko danonki . Czasem ma dzień ( do tej pory może z 5 razy ) ze złapał coś co było na talerzu na środku stołu do obiadu czyli brokuła , marchewkę groszek , niestety na następny dzień uważa ze jest okropne . Od koedy zaczął był kumaty 2,5 roku trochę go szantażuje . Zjada stoik owoców z hipp albo tubkę ale w zamian musi dostać prezent czyli jakies ciasteczko z czekolada albo mleczka kanapkę . Niestety kazdy lekarz mówi przeglodzic ale u nas to nic nie daje mimo to nie zje nic nowego . Mam nadzieje ze kiedyś się to zmieni ... a wam kochane życzę wytrwałości

qarolina

qarolina

Siema laski ;)
Jak tam poranek. Ja mam trochę nerwa przez ten odparzony tyłek Gosi. Dałam do żłobka linomag bo oni tam sudokremem smarują! A ja nigdy nie używałam kremu z tlenkiem cynku. Byłam u pediatry po receptę na maść. A tam się dowiedziałam że jacyś rodzice wczoraj byli i podobnym problemem. No ale tam dużo większy problem bo Gosia ma tylko czerwony rowek a tam to była maskara na pół tyłka. Niemniej kurde WTF ?! J powiedział, że jak zaleczymy Gosię i się to powtórzy to będzie aferę kręcił.
Monmonka współczuję braku apetytu Zuzi. Może ząbki jej idą i dlatego.
Dzień dziś zamulasta ale podobno ma być jeszcze ciepło więc czekam ;)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49g7rfr69ug490.png

53580 qarolina Kobieta, 33 lata, Gdańsk
natuśka512

natuśka512

Cześć dziewczyny :)

Leos śpi już druga godzinę i nie widać żeby chciał wstać ;) ale to dlatego że od 3:30 do 5:30 trwała zabawa :) wszystko się przestawiło dzisiaj i jedzenie i drzemki no ale trudno

Leos ostatnio na śniadanie nie tknie nic tylko parówki , ileż można jeść parówki ?

Mind bawcie się dobrze :) udanego koncertowania :) a rodzice i Emilka na pewno super dadzą sobie radę :)

Qarolina trzymam kciuki za tyłeczek Gosi ! Czasami to brak słów ...

Dzisiaj nici ze spaceru bo zanim Leon wstanie i zje to my będziemy zbierać się do gina , chyba że moi rodzice z nim wyjdą :)

Monikae i co wiadomo coś co z telefonem ?

Uciekam robić obiad , bo siedzę i się bycze a tu już taka godzina , jeszcze muszę się ogarnąć itd

Miłego dnia mamusie ;) :*

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

54372 natuska512 Kobieta, 24 lata, Brodnica
~Szczęściaraaaa

~Szczęściaraaaa

Natuska czyżbyś przekonała męża i rodzina się powiększy?

Przepraszam ale nie odniose się do reszty, doszłam do ściany. Noce mnie wykończyły.