Noworodki i niemowlaki

Lipcowe mamusie 2016

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Misiowa90

Misiowa90

Kasiula89 dzięki za radę:) wypróbuję:) Kilka razy dosypałam sobie właśnie imbiru w proszku do herbaty i efektem był odruch wymiotny:( Może w naturalnej formie będzie inaczej. Ja dziś się usiłuję zapisać na wizytę, ale rejestracja nie odbiera;/ Jak wizyta w następnym tygodniu to szybciutko zleci, doczekasz się:)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3s65g1avekoqe.png

49628 misiowa90 Kobieta, 29 lat, Łańcut
babie_lato

babie_lato

Kasiula89
Babie lato ja tak samo miałam, bakterie i krwinki, reszta ok, takze nie martw się, nie jesteś sama. A Pracujesz? Masz czas zawsze iść do WC? Bo ja jestem nauczycielka i pracuje do końca pierwszego semestru i niestety często musze wstrzymać i nie mogę iść do WC w trakcie lekcji. Chodzi o to, że nie wolno wstrzymywać, bo wtedy właśnie baterie namnazaja sie w pecherzu, np jeśli w nocy nie chciało Ci się wstać do WC i rano robiłas badanie, to bakterie mogły się namnozyc. Jedz tak jak ja zurawinke ;-)

Dzięki, jakoś mnie to podminowało, może przesadzam w końcu jestem babą w ciąży i mam do tego prawo. Jutro powtórzę badanie, kupie sok z żurawiny w poniedziałek mam wizytę u ginekologa, zastanawiam się czy nie puść do pierwszego kontaktu i nie pokazać tych wyników... już sama nie wiem.. :(

49234 babie-lato Kobieta, 29 lat, Wrocław
Iwona_80

Iwona_80

Jeśli chodzi o farbowanie włosów to bardziej chodzi o wziewną szkodliwość farby a nie odległość jej od skóry głowy, dlatego pisałam o bez amoniakowych. W poprzednich ciążach mój fryzjer tak mnie umawiał, że nawet na innych fotelach nie były wykonywane zabiegi szkodliwe. W tym czasie miał np poumawiane panie tylko do modelowania. Trzeba znaleźć ludzkiego fryzjera, który zrozumie temat ;)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3k2ogggv49.png

49618 iwona-80 Kobieta, 39 lat, wielkopolskie
pyśkaa

pyśkaa

Zazroszczę tym z Was, które nie mają żadnych przykrych objawów ciąży:) Mam wrażenie, że mnie dopadają wszystkie najgorsze dolegliwości. Mdłości całą dobę, wymioty, zawroty i okropny ból głowy. Nocami prawie wcale nie śpię, do toalety biegam co 15 minut. Dopadło mnie zapalenie pęcherza i męczyłam się przez 3 dni. A włosy i twarz mam w okropnym stanie, wypryski, sucha łuszcząca się skóra. Jeszcze dobija mnie gadanie sióstr i mamy,że to niemożliwe się tak źle czuć i pewnie przesadzam, bo przecież ciąża to nie choroba, a one tyle dzieci urodziły i czuły się świetnie. Mam nadzieję, że chociaż Wy dziewczyny mnie zrozumiecie :)

39003 pyskaa Kobieta, 27 lat, .
Magda1990

Magda1990

Babie lato powtórz badanie. Mocz oddaj poranny ale zanim to zrobisz dokładnie umyj się w okolicach intymnych i osusz. Oddaj mocz ze środkowego strumienia.

Ja wczoraj robiłam badania. Wszystkie podstawowe badania ok. Toksoplazmoza, różyczka, tarczyca, glukoza też ok. Czekam na wyniki HIV, kiły, HCV i grupę krwi.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/859943r8fnemu8z1.png

49241 magda1990 Kobieta, 29 lat, Gdynia
pyśkaa

pyśkaa

Widzę, że od początku dużo mam przybyło na forum, więc przypominam, że u KariKari pod wpisami jest link do tabelki dla przyszłych mamuś. Wpisujcie się dziewczyny :)

39003 pyskaa Kobieta, 27 lat, .
Magda1990

Magda1990

Mój ginekolog polecił na zapalenie pęcherza w ciąży Pregnofer Uro. Ja nie używałam, bo nie musiałam, ale może wam się przyda.

Ja miałam spore problemy z pęcherzem w swoim czasie. Przewlekłe zapawlnia pecherza. Masakra. Aby zapobiegać trzeba pić dużo płynów, dbać bardzo o higiene intymna (myć rano i wieczorem, podmywać się po sexie, używać jak najbardziej naturalnych środków do higieny intymnej, unikać wilgotnych majtek heh tzn używać wkładek i często je zmieniać) i nie dopuszczać do przemarźnięć szczególnie pupy, ud i stóp (czesto własnie nie myślimy o stopach!).

Może wam to pomoże. A i wiem, że czasem dbamy o siebie mocno, a to zapalenie i tak sie przyplącze...

--

http://www.suwaczki.com/tickers/859943r8fnemu8z1.png

49241 magda1990 Kobieta, 29 lat, Gdynia
ona81

ona81

Witam dziewczynki
Jestem po wizycie ehh beta urosła pięknie z 96,9 do 1107,92 ale jest dziwny pęcherzyka.MAm skierowanie do szpitala gdybym miała moce BÓLE lub plamienie ale lekarz mi powiedział że N 99 procent jest takbo to zbyt wcześnie 4t3d ale 1 procent to może być ciąża pozamacIczna

49463 ona81 Kobieta, 38 lat, Gliwice
ona81

ona81

W piątek idę na betę i pon wizyta .MUszę myśleć że będzie dobrze bo inaczej chyba zwariuje.

49463 ona81 Kobieta, 38 lat, Gliwice
patrycjan1109

patrycjan1109

Witajcie dziewczynki:) Jestem fryzjerka i nie ma farby żadnej bez amoniaku jeśli by go nie było to nie przykrylby wam odrostu a o rozjasnieniu to już nie mówię.Także warto przeczekać 1 trymestr.Sama mam 3 cm odrosty i wiecznie jakby były tłuste ale co się nie robi dla swojego maluszka :)
A co do cery to raz fajna a raz sucha ze muszę się olejkiem kokosowym smarować żeby coś nawilzylo i te okropne pryszcze się robią jakieś takie ropne

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk35y9r8bct.png

48637 patrycjan1109 Kobieta, 26 lat, wieś