Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe mamusie 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie by do wyrka mój chłopak z taką poduchą nie wpuścił raczej :P ale co do spania to ja jestem w 13+5 i nie wiem czy to możliwe żeby brzuchol się już powiększał, ale zawsze rano czuję na środku taka twardszą piłeczkę i nie wiem sama czy to ok czy powinnam się martwić..

Jeśli chodzi o Fb to pisałam do dziewczyny o kontakt ale niestety do tej pory nawet nie odczytała wiadomości :(

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ;) ja jestem sierpniówką tylko korzystam z innego forum ;) piszę bo kupiłam w środę Prenatal Duo czyli 2w1 (prenatal Classic i Dha) i mi nie podeszły niestety..chętnie je sprzedam są wyjedzone po 5 sztuk, orginalne, po prostu szkoda mi kasy którą wydałam 50zł a i tak muszę kupić inne.. sprzedam za 25zł z przesyłką za darmo ;) piszcie na priv jakby którą była zainteresowana ;)

W historii moich postów możecie zobaczyć że byłam na forum "Oczekując na II kreseczki " więc nie chce nikogo naciągnąć ani oszukać ;)

Odnośnik do komentarza

Witam Przyszłe Mamy!
Nie jestem w ciąży i jeśli ten post będzie dla Was spamem, proszę, usuńcie go.
Jestem na V roku fizjoterapii, równocześnie na ostatniej prostej do zdobyci tytułu dyplomowanego fizjoterapeuty. Aby tak się stało, potrzebuję pomocy przyszłych Mam.
Moja praca magisterska dotyczy Aktywności fizycznej w profilaktyce bólu kręgosłupa u kobiet w ciąży.
Jeśli znajdziecie Panie ok 5 minut na wypełnienie niniejszej ankiety, będę ogromnie, ale to ogromnie wdzięczna. Im więcej przeprowadzonych badań, tym bardziej rzetelnie wyniki mojej pracy.
Jeszcze raz powtarzam, jeśli to dla Was spam, usuńcie ten post.
Za kazdą pomoc już teraz serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
PS. Ankietę może wypełnić każda kobieta będąca w ciąży, niezależnie od tego czy jest aktywna fizycznie, czy nie.

http://www.ankietka.pl/ankieta/215873/aktywnosc-fizyczna-w-profilaktyce-bolow-kregoslupa-kobiet-w-ciazy.html

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...