Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe mamusie 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość akexandra12000

Czesc dziewczyny jestem w 16 tc czy wy też miewacie bole w podbrzuszu jak na miesiączkę? Dzis rano się obudziłam i mnie właśnie tak bolalo teraz się martwię nic innego nie bylo tylko taki krótki bol i nie jakos bardzo mocny , wczoraj tez miałam klocia po bokach i w pochwie myślicie ze to od rozciągania? Wizyta w środę. Dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Moni8 ja też od kilku dni czuje się idealnie... a termin mam na 26.07...

Na szczęście jutro idę na badania w 13 tyg. i dowiem się czy wszystko w porządku... trochę wariuje bo już jedną ciążę straciłam.
Ale wszyscy mi mówią, że tak właśnie powinno być, że powinnam się dobrze czuć.

Ola.lola czy mogę uzyskać również dostęp do Fb.
Dziękuję

http://www.suwaczki.com/tickers/hchypc0zhsdldzne.png

Odnośnik do komentarza

Pinkypie, ja pamiętam jak też czułam się bardzo dobrze (oprocz samiutkiego początku prawie caly czas) i tez się zastanawiałam czy wszystko jest dobrze i czy tak powinno być ;) usg w 14t4d potwierdziło ze jest ok, ale teraz znowu zaczynam świrować mimo iż powoli czuje jakieś bulgoty i inne w brzuszku. To sobie wkręcam ze to pewnie nie dzidzia...ehh ta ciąża i ciągłe myśli czy dzidźce bije serduszko itd. Ale musi być dobrze! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/7u2290bva5ws0d5d.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, powiedzcie mi, jak to było u Was z tymi badaniami prenatalnymi. Byłam ostatnio na USG między 12/13 tc, pani doktor powiedziała, że wszystko super, wzrost w normie, nóżki, rączki, nosek, serduszko, przezierność i w związku z tym ryzyko chorób genetycznych jest bardzo niskie i odniosłam wrażenie, że lekarka wręcz odradzała mi robienia mi dalszych badań. Czy Wasi lekarze namawiali Was na robienie testu pappa czy dalszych badań?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...