Noworodki i niemowlaki

Lipcowe mamusie 2016

Odpowiedzi znajdują się poniżej

pinkypie

pinkypie

Witajcie.
Dołączam do Was z ogromnym uśmiechem na twarzy.... Z niecierpliwością oczekuje naszego pierwszego dzidziusia.
Od 24 października jestem szczęśliwą mężatką....a prawdpodobie noc poślubna dała nam maleństwo...o które się staraliśmy... --

http://www.suwaczki.com/tickers/hchypc0zhsdldzne.png

45279 pinkypie Kobieta, 33 lata, Grójec/Warszawa
Gusia201607

Gusia201607

Jestem po wizycie, z dzieckiem wszystko ok, ma 3 cm i fika w brzuszku :-D

--

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo99n73u0wbhq2r.png

49436 gusia201607 Kobieta, 35 lat, Bytom
~Nika92

~Nika92

Witajcie mamuśki :) właśnie wpadłam na to forum i chętnie dołączam :) U mnie 8tc i 2 dzień :) W 7tc i 6 dniu serduszko biło a maluszek miał 1,64cm :) póki co lekkie nudności, ciągłe zmeczenie i duze rozdraznienie... jedyne co mnie martwi to wynik TSH 3,2. Lekarz stwierdził że w I trymestrze nie powinien przekraczać 2,5 ale uznał że można przymknąć na to oko i na tym się skończyło.

~annzo

~annzo

[quote="~majfi"]Cześć dziewczyny długo staralismy się o maleństwo i w końcu udało się =-) ale niestety nie mogę w pełni cieszyć się szczęściem ponieważ dowiedziała się ze mam toxoplazmoze wiec jestem w totalnej rozsypce =-( Może którąś z was zna szczęśliwe rozwiązania i choć troszkę mnie tym pocieszy?[/quote

Moja koleżanka miała toksoplazmozę w ciąży. Lekarz przepisał jej antybiotyki i dzisiaj ma piękną córeczkę. Trzymam kciuki

pinkypie

pinkypie

Ja byłam u gin. we wtorek na pierwszej wizycie... 6 tydzień i też tętno już było....

Kolejna wizyta 22.12...
A jutro pędze na badania krwi... dużo tego jest...

Już nie mogę się doczekać 22....
U mnie również ogromne zmęczenie tylko bym spała, no i poranne nudności...

--

http://www.suwaczki.com/tickers/hchypc0zhsdldzne.png

45279 pinkypie Kobieta, 33 lata, Grójec/Warszawa
Anielkaa

Anielkaa

~Nika92
Witajcie mamuśki :) właśnie wpadłam na to forum i chętnie dołączam :) U mnie 8tc i 2 dzień :) W 7tc i 6 dniu serduszko biło a maluszek miał 1,64cm :) póki co lekkie nudności, ciągłe zmeczenie i duze rozdraznienie... jedyne co mnie martwi to wynik TSH 3,2. Lekarz stwierdził że w I trymestrze nie powinien przekraczać 2,5 ale uznał że można przymknąć na to oko i na tym się skończyło.

Nika92 witaj! Na twoim miejscu skonsultowała bym wynik TSH z endokrynologiem. Lecze się na niedoczynność i przed zajściem w ciążę miałam wynik 3,0. Lekarz u którego się liczę (jeden z lepszych w moim mieście) powiedział, że wynik jest za wysoki, gdyż max powinno być 2,5 ponieważ w ciąży TSH rośnie.

49438 anielkaa Kobieta, 103 lata, W-aw
Anielkaa

Anielkaa

Gusia201607
Jestem po wizycie, z dzieckiem wszystko ok, ma 3 cm i fika w brzuszku :-D

Super! Niech maluch dalej zdrowo rośnie :)

Anielkaa

Anielkaa

pinkypie
Witajcie.
Dołączam do Was z ogromnym uśmiechem na twarzy.... Z niecierpliwością oczekuje naszego pierwszego dzidziusia.
Od 24 października jestem szczęśliwą mężatką....a prawdpodobie noc poślubna dała nam maleństwo...o które się staraliśmy...

Witaj w naszym gronie :)

ola.lola

ola.lola

Również mam niedoczynność i najlepiej jakby wynik TSH nie przekraczał 2.
Ja znów nawiążę do badań prenatalnych. Umówiłam się na badanie 19 grudnia, będę wtedy w 12t2d ciąży wg om, a według usg może troszkę dalej, jak myślicie, warto to pierwsze badanie zrobić w 3D?:) różnica w cenie to 100zł, będę na wizycie u gin. 16 grudnia i jego również zapytam o zdanie, ale co Wy o tym myślicie Drogie Mamy?:)

Witamy kolejne lipcóweczki :)
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk32g7jsnxe.png]Tekst linka[/url]

49050 ola-lola Kobieta, 26 lat, xxx
Avvanturnica

Avvanturnica

JustynaPa88 a skąd dokładnie jesteś jeśli można ? Ja też z wlkp. Koleżanka w Poznaniu robiła i chyba 250 zł płaciła.

Lisica
Zazdroszczę dwóch serduszek. Jak juz się oswoisz z ta myślą to zobaczysz, że będziesz najszczesliwsza na świecie.

Dziewczyny wizytę mam dopiero 16 grudnia. Od wczoraj kluje mnie w lewym boku. Miała któraś tak?
Aktualnie wchodzę w 10 tc.

48557 avvanturnica Kobieta, 27 lat, Leszno