Noworodki i niemowlaki

Lipcowe mamusie 2016

Odpowiedzi znajdują się poniżej

wikama

wikama

Ja dziś też czuję się dosyć kiepsko, byłam na badaniach, śmieję się, że upuścili mi całą złą krew :)

Co do różnicy między OM a USG, to u mnie też jest tydzień różnicy, ale moja pierwsza córa urodziła się mała. Wtedy pamiętam termin z OM miałam na 27/11, z USG na 06/12, a Wika urodziła się 18/11 :) Wyjątkowo się jej spieszyło :)

Usypiam...

49486 wikama Kobieta, 39 lat, Świdnik
Anielkaa

Anielkaa

99smile99
Hej dziewczyny! Ja też już po wizycie, lekarz powiedział że wszystko w porządku, serduszko bije chociaż szczerze wam powiem że ja tam nic nie widziałam na tym monitorze ;-)
Jeśli chodzi o samopoczucie to średnio się czuje, opuszczam zajęcia bo normalnie nie mogę wstać na 8.. a o 18 już mi się znowu chce spać. W domu i na uczelni tworzą się zaległości a ja po prostu nie mam do tego siły...

99smile99 gratulacje! nie martw się, twoje zmęczenie z każdym tygodniem będzie mniejsze. Ja od 5 tyg nie miałam siły się podnieść z łóżka. O godz. 19 przeważnie już spałam, rano z ledwością byłam w stanie się podnieść z łóżka o 6.. Po przyjściu z pracy obowiązkowo min godzina snu i o 19 znowu szłam spać. Teraz jestem w 8 tyg i czuję się o wiele lepiej, już nie jestem wiecznie zmęczona :)

49438 anielkaa Kobieta, 103 lata, W-aw
Gusia201607

Gusia201607

U mnie tez jest rożnica tygodnia miedzy terminem z cyklu a z usg, lekarz powiedział, że to normalne :-)
Spokojniejsza niestety nie jestem ale się staram. Teraz już troszkę lepiej jest ale na początku mialam mega nerwy, pamietam sytuację że w pracy raz mnie tak strasznie poniosło i potem sie okazało że już w ciąży jestem ;-)
Co do prenatalnych dowiedziałam się że najlepiej skierowanie mieć bo wtedy bezpłatnie (pierwsze 2) a bez skierowania różnie słyszalam ale szwagierka powiedziała mi, że ona za ostatnie 220zl placila (w Katowicach)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo99n73u0wbhq2r.png

49436 gusia201607 Kobieta, 35 lat, Bytom
~Misia 19.07

~Misia 19.07

Dziękuję Dziewczyny za tak szybką odpowiedź, nie ukrywam że mnie to troszkę uspokoilo :)

~annzo

~annzo

U mnie 6 tydzień. Luteina 200 mg na dzień. Plamienia. Ból jak przy pierwszym dniu miesiączki. Lekarz kazał odpoczywać i leżeć. Mam nadzieje że będzie dobrze. Wam też życzę wszystkiego dobrego.

babie_lato

babie_lato

Gusia201607
U mnie tez jest rożnica tygodnia miedzy terminem z cyklu a z usg, lekarz powiedział, że to normalne :-)
Spokojniejsza niestety nie jestem ale się staram. Teraz już troszkę lepiej jest ale na początku mialam mega nerwy, pamietam sytuację że w pracy raz mnie tak strasznie poniosło i potem sie okazało że już w ciąży jestem ;-)
Co do prenatalnych dowiedziałam się że najlepiej skierowanie mieć bo wtedy bezpłatnie (pierwsze 2) a bez skierowania różnie słyszalam ale szwagierka powiedziała mi, że ona za ostatnie 220zl placila (w Katowicach)
Ale żeby mieć skierowania musisz być w grupie ryzyka czyli powyżej 30 roku życia, lub coś się dzieje i lekarz je zaleca. Chyba że masz ginekologa "znajomego"
który ci to wystawi.

49234 babie-lato Kobieta, 29 lat, Wrocław
wikama

wikama

~annzo
U mnie 6 tydzień. Luteina 200 mg na dzień. Plamienia. Ból jak przy pierwszym dniu miesiączki. Lekarz kazał odpoczywać i leżeć. Mam nadzieje że będzie dobrze. Wam też życzę wszystkiego dobrego.

A nie mówił Ci, żebyś brała no-spę? I pamiętaj najważniejsze to bezwzględne słuchanie lekarza i pozytywne nastawienie. Wiem co mówię. Nie wolno się poddawać! :) i nie czytaj za dużo w necie, bo po pewnym czasie każdy objaw można do siebie dopasować.

49486 wikama Kobieta, 39 lat, Świdnik
~annzo

~annzo

O nospie nic nie mówił. Mam po prostu odpoczywać. To już moja druga ciąża. Poprzednią straciłam w 6 tygodniu. Chyba to mnie dobija. Do szpitala nie chciał brać. Następna wizyta 16 grudnia.

~annzo

~annzo

U mnie narazie podejrzewają 6 tydzień z bety i usg a z OM to powinno być 8 tc. Ostatnio miałam bardzo rozregulowane cykle bo 4 miesiące temu przeszłam usunięcie woreczka żółciowego. Czy was też bolał brzuch jak przy miesiączce?