Noworodki i niemowlaki

Lipcowe mamusie 2016

Odpowiedzi znajdują się poniżej

pyśkaa

pyśkaa

Piszecie, że macie różne humory. Ja to się czuję jak tykająca bomba. Wszystko mnie irytuje a do tego jestem tak rozkojarzona,że wszystko muszę zapisywać. Za to jak widzę jakiś program o chorych albo skrzywdzonych dzieciach to płaczę jak szalona.

39003 pyskaa Kobieta, 27 lat, .
pyśkaa

pyśkaa

Jeśli chodzi o herbaty to piję melisę, miętę i lipę. Zrezygnowałam tylko ze zwykłej czarnej herbaty. Staram się nie czytać co wolno jeść i pić a czego nie, bo wyszło by na to,że można tylko chleb i wodę :) Jem wszystko, ale zdrowo i z umiarem. Tak samo robiłam w pierwszej ciąży i urodziłam silną zdrową córeczkę.

patrycjan1109

patrycjan1109

Dziewczynki Ale się rozpisalyscie :) Ja na zwolnieniu jestem już od 5tc ze względu ze ciąża zagrożona.Mam nadzieję że szybko zleci do lipca bo już bym chciała swoją dzidzie przy sobie :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk35y9r8bct.png

48637 patrycjan1109 Kobieta, 26 lat, wieś
JustynaPa88

JustynaPa88 wpis edytowany

Gusia201607
Wikama, witaj :-) tym razem będzie dobrze, nie może być inaczej!!!
Co do melisy to nie wiem, z tego co czytałam raczej zioła są nie wskazane. Z resztą naczytałam się strasznie dużo jeśli chodzi o napoje i doła załapałam. Bo w zasadzie z tego co piszą to prawie nic z ciepłych napojów w ciąży nie można pić :-( a ja jestem wielką fanką wszelkich hetbat i zgłupiałam. Doradźcie co pijecie?

Gusiu mi gin pozwoliła pić do 2 kubków herbaty dziennie i zieloną też mogę pić tylko nie mocną, ale niestety nawet jak bardzo chcę się napić czegoś innego oprócz wody gazowanej to niestety mam dziwny posmak w ustach:/ I dokładnie tak jak Pyśka jak mam na coś ochotę to jem i piję bo od czytania tego co można a co nie człowiek by nic nie jadł i nie pił.

Lisica gratulacje!!! Dasz radę z bliźniakami! :)

A może jest ktoś z wielkopolskiego kto poleci gdzie zrobić prenatalne? Czy możecie Kobitki przybliżyć koszt tych badań?

--

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kpahn12tk.png

48929 justynapa88 Kobieta, 31 lat, Kalisz
Gusia201607

Gusia201607

Właśnie to tak jest że jak się za dużo czyta to potem sie człowiek stresuje. Jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to odstawiłam kawę, czarnej hetbaty nie piłam nigdy no i zaczęłam pić owocowe. Ale potem wyczytałam, ze hibiskus zabroniony... Także mam nadzieję że nie zrobiłam krzywdy dziecku :-( teraz piję takie lekkie zielone albo miętę. Dziś mam wizytę u gina i to pytanie jest na mojej liście :-D

--

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo99n73u0wbhq2r.png

49436 gusia201607 Kobieta, 35 lat, Bytom
~Misia 19.07

~Misia 19.07

Jestem po wizycie u P. Dr. Jest serduszko:-) :-) :-) Wg. O.M termin miałam 19.07 teraz przesunął się na 28.07. Nie wiem czy to dobrze.... Bo maluszek jest troszkę mniejszy niż powinien... Dziewczyny jak jest u Was Czy to powinien być powód do zmartwień?

pyśkaa

pyśkaa

Misia nie masz się czym martwić. W pierwszej ciąży miałam termin z O.M na 14 a z USG na 21 i też lekarz mówił,że bobas jest mniejszy. Urodziłam w terminie z USG. Wszystko jest zależne od długości cyklu i dnia owulacji.

Anielkaa

Anielkaa

lisica87
Patrycja1109, Anielka - wielkie dzięki za wsparcie:) Wczoraj miałam istny kołowrotek myśli. Dziś już jest zdecydowanie lepiej:) Teraz najważniejsze, aby serduszka biły:).
Do tej pory nie wyobrażałam sobie dzieci rok po roku:P.
Dziś już spojrzałam jakie akcesoria są dla bliźniąt:) i jest tego całkiem sporo:)

lisica87 teraz będzie już tylko lepiej! kiedy masz następną wizytę? Ja już mam lekkiego fioła na punkcie rzeczy dla maluchów ;) wiem, że jeszcze trochę za wcześnie, ale wózek już mam upatrzony ;)

49438 anielkaa Kobieta, 103 lata, W-aw
Anielkaa

Anielkaa

Dziewczyny, jak czytam wasze posty to mam wrażenie, że jestem jakaś inna :P zero humorów, wahań nastroju.. ba! powiedziałabym nawet, że jestem o wiele spokojniejsza niż byłam przed ciążą :) gdyby nie te dwie kropeczki, które są widoczne na usg nie wiedziałabym, że jestem w ciąży :)

49438 anielkaa Kobieta, 103 lata, W-aw
99smile99

99smile99

Hej dziewczyny! Ja też już po wizycie, lekarz powiedział że wszystko w porządku, serduszko bije chociaż szczerze wam powiem że ja tam nic nie widziałam na tym monitorze ;-)
Jeśli chodzi o samopoczucie to średnio się czuje, opuszczam zajęcia bo normalnie nie mogę wstać na 8.. a o 18 już mi się znowu chce spać. W domu i na uczelni tworzą się zaległości a ja po prostu nie mam do tego siły...

--

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9dqk33fkqvhyx.png

49332 99smile99 Kobieta, 26 lat, Kraków