Noworodki i niemowlaki

Lipcowe mamusie 2016

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Avvanturnica

Avvanturnica

Cześć kochane !

Witam nowe mamuśki i życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania !;*

Ja mam termin na 8 lipca.
Piersi nadal bolą, brzuch czasem pobolewa, ale naczytalam się już za dużo w internecie o tych przykrych rzeczach i boję się, że jutro na wizycie usłyszę coś, co bardzo zaboli; ( staram się zmienić myślenie, bo wiem, że to niedobrze, ale strasznie się boje ; (; (

48557 avvanturnica Kobieta, 27 lat, Leszno
monika_23

monika_23

A dajcie spokoj, mam załamanie. Wróciłam własnie z wycieczki do dermatologa. Gowno sie dowiedzialam. Skierowanie na posiewy z obu miejsc, A TERAZ NAJLEPSZE - WYNIKI ZA 3 MIESIACE. Niech mnie pozre w calosci najlepiej. Przeziebienie mnie meczy, to cholerstwo swedzi, wszystko mnie martwi. Najgorsze, ze nie ma czasu na odpoczynek, bo pracuje i koncze magisterke (jestem pielegniarka wiec zmiany po 12h, nocki,a po nockach biegne na zajecia, w miedzyczasie ucze sie na egzaminy) . Wszystko jakos tak sie pieprzy. Kryzys totalny.

--

http://dziecko.haczewski.pl/suwaczek/2015/10/10/28.png][/url]

49216 monika-23 Kobieta, 27 lat, Białystok
Magda1990

Magda1990

Monia a posiew w tym przypadku tyle po prostu musi trwać? Może idź do innego dermatologa? Czasem niektórzy lekarze sa najzwijmy to niezbyt kompetentni. Mąż ostatnio miał przeboje z dermatologami. Co jeden mówi co innego, a zmiany skórne mimo antybiotyków są dalej.

Monia chce Ci powiedzieć, żebyś sie nie denerwowała bo wszystko będzie ok... ale jak mi ostatnio ginekolog na stos moich pytań o każdą pierdołe powiedział: "spokojnie będzie dobrze, proszę się nie denerwować." To mu odpowiedziałam, że niech se żartów ze mnie nie robi. 9 miesiacy oczekiwania i jak mam być spokojna? Absurd! Tak więc nie daj mi w zęby, ale spokojnie i głowa do góry!

--

http://www.suwaczki.com/tickers/859943r8fnemu8z1.png

49241 magda1990 Kobieta, 29 lat, Gdynia
ola.lola

ola.lola

no i mnie złapało....
okropne przeziębienie.. katar, kichanie, delikatny ból gardła.. póki co kuruję się herbatą z cytryną, jutro biegnę po imbir...
jak na złość...
jutro o 16 wizyta u gin. Jak już usłyszymy serducho to będę o niebo spokojniejsza. :)
JustynaPa88 u mnie zmiany skórne jeszcze są... tak samo w okolicach brody jakby wysypka, ale widoczna chyba tylko przeze mnie :)http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk32g7jsnxe.png]Tekst linka[/url]

49050 ola-lola Kobieta, 26 lat, xxx
Avvanturnica

Avvanturnica

Ola.lola Ty na 16, ja na 15.20 . !
Ale znając mojego ginekologa to wejdę na 16; p
Daj znać jak wizyta ;) oby jak najlepiej. A co do wysypki. Mi tak czoło wysypalo. Ale nie jakieś tzw. Syfki tylko taka kaszka ;/

Dziewczyny, głupio mi pytać, ale.. martwię się i może powiecie mi coś wcześniej niż lekarz. Mam żółte upławy. Żadnego zapachu, swędzenia, pieczenia. Czasem wyglądają jak... smarki, jeśli wiecie o co mi chodzi. Miałaś któraś tak?; (

48557 avvanturnica Kobieta, 27 lat, Leszno
ukrusek

ukrusek

Avvanturnica u mnie też są upławy i takie kompletnie różne, raz niewyraźne raz żółte o różnej konsystencji. Miałam też tak normalnie przed ciążą. W sumie nie pytałam o to gin. Ale mam stan zapalny w układzie moczowym więc to może od tego. Gin przepisała mi urosept.

48850 ukrusek Kobieta, 32 lata, Kraków
KariKari

KariKari

Upławy w ciąży to normalność. Ale takie które opisujesz mogą świadczyć o jakiejś infekcji. Na wizycie podczas badania lekarz je określi i od razu zareaguje odpowiednio ;)

37454 karikari Kobieta, 34 lata, W
Martyska30

Martyska30

Jednak za szybko sie ucieszylam:-( Wczoraj mialam zobaczyć moje szczescie na usg a zobaczylam spadajaca bete:-( Zadnych zlych objawow:-( Zadnych plamien- nic:-( Moj swiat legl w gruzach po raz kolejny:-( Nie mam sily na nic, juz nawet plakac nie mam sily:-( Zatem zegnam się a Wam zycze szczesliwch ciąż i zdrowych dzieci...

42368 martyska30 Kobieta, 35 lat, Warszawa
KariKari

KariKari

Martyska bardzo mi przykro. Trzymaj sie. Wiem jak to jest stracic Malenstwo i wylac ocean lez... musisz byc silna i wierzyc ze bedzie dobrze. Ja w pierwszym cyklu po poronieniu zaszlam niespodziewanie w cisze czego kompletnie sie nie spodziewalam a dzis mam sliczna, wiecznie usmiechnieta 10 miesieczna coreczke. I takiego scenariusza ci zycze z calego serca.

37454 karikari Kobieta, 34 lata, W
katarzyna3004

katarzyna3004

Hej dziewczyny.
Monia ja na twoim miejscu chyba skonsultowala bym sie z innym dermatologi, tak jak Magda pisze czasem trafi sie na malo kompetentnego i czlowiek zupelnie niepotrzebnie meczy sie z czyms z czym mozna sie uporac od reki. Druga opinia nie zaszkodzi na pewno.

Dziewczyny kiedy zaczely wam sie 1 objawy takie jak nudnosci? Ja poki co to tylko bezsennosc, budze sie 3-4 w nocy i po spaniu ale nie wiem czy to dlatego ze jestem w ciazy czy bardziej ze stresu ze cos jest nie tak. Po stracie dziexka w 12 tyg i problemowej ciazy ciagle mam wrazenie ze za moment dostane obfite krwawienie i sie skoncza marzenia o 2 dziecku. Jestem dopiero w 5 tyg takze nawet na wizyte u lekarza musze czekac jeszcze 3 tyg.

--

"When the loved one becomes a memory, the memory becomes a treasure."
http://www.suwaczki.com/tickers/7u22skjoa8gvuhnr.png
http://www.suwaczki.com/tickers/tb73anlijox8178d.png

7139 katarzyna3004 Kobieta, 32 lata, Pennington, New Jersey- USA