Noworodki i niemowlaki

Lipcowe mamusie 2016

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Misiowa90

Misiowa90

Cześć dziewczynki:) miło się czyta, że czujecie się lepiej i wasze dzidzia też mają dobre wyniki. U mnie znowu nasilily się wymioty i już wysiadam psychicznie:( Jak to maleństwo ma rosnąć skoro ja wszystko zwracam? Żadne domowe sposoby nie pomagają i myślę, czy z dwojga złego nie sięgnąć w końcu po jakiś mocniejszy lek na uspokojenie żołądka...Czy któraś z Was coś brała? Ile to jeszcZe może trwać:(męczę się już od końca listopada. Badania prenatalne we wtorek i strasznie się stresuję.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3s65g1avekoqe.png

49628 misiowa90 Kobieta, 29 lat, Łańcut
Avvanturnica

Avvanturnica

Kochane moje, podpatrzylam pomysł na wrześniowych.
Może zalozylabym grupę na facebooku . Oczywiście zamknięta. Wiem, że od tego jest forum, żeby być anonimowym, ale może to dobry sposób na to, żeby się lepiej poznać i więcej o sobie dowiedzieć ?;)

48557 avvanturnica Kobieta, 27 lat, Leszno
KariKari

KariKari

Czesc mamusie. U nas bardzo aktywny weekend. Mialam imprezke z okazji roczku mojej Majeczki i jestem wykonczona. Drugi dzien na nospie ale dalam rade wszystko wyszlo super, goscie zachwyceni. Sama siebie podziwiam ze tak dalam rade. A dzis leze zastanawiam sie jak czas leci. Rok temu urodzilam coreczke a tu juz na drugie bobo czekamy ;) cudownie ;)
Co do ruchow Maluszka to w pierwszej ciazy od 18 tygodnia mialam takie smyranie jakby ryba przesywala mi sie w brzuszku a od 21 solidne kopniaki. Teraz od kilki dni czuje znow te plywanie rybki wiec moje Malenstwo szaleje a ja leze w lozeczku i sie tym delektuje. Zapewne czuje to bo to druga ciaza i nieduza odleglosc od pierwszej..
Jutro mam wizyte wiec troszke stresik jest ale mam nadzieje ze jest ok i zaradzimy mojemu samopoczuciu.
Co do grupy na fejsie to juz wyslalam swoja prosbe o dolaczenie wiec jestem za ;)

37454 karikari Kobieta, 34 lata, W
JustynaPa88

JustynaPa88

Hej Kobietki:) również wysłałam prośbę o dołączenie do forum, bardzo fajny pomysł.

Mnie niestety od dwóch trzech dni męczą mdłości miałam nadzieję, że II trymestr będzie lżejszy i tak się zaczął a teraz mi się nasila :/ a z pozytywnych spraw to brzuszek zaczyna mi rosnąć już się lekko powiększył i zaokrąglił :)

Udanego wieczoru! :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kpahn12tk.png

48929 justynapa88 Kobieta, 31 lat, Kalisz
~asia2

~asia2

Kochane super pomysl a poda mi któraś nazwę?? Żebym was znalazłai wyslala prośbę. Bo nie mogę przez tego linka trafić...

Avvanturnica

Avvanturnica

Olka zobacz teraz,;) kurcze dopóki wszystkie nie dołączymy do grupy to musi być po prostu zamknięta. A na rana zmienię później. Bo teraz nie da się inaczej ;/

Jakby co to nazwa na fejsie ' Lipcóweczki 2016 parenting '

48557 avvanturnica Kobieta, 27 lat, Leszno