Noworodki i niemowlaki

Lipcowe mamusie 2016

WeronikaUK12

WeronikaUK12

Witajcie :)
Jestem tu nowa. Mam 30lat, 3,5 letniego synka i właśnie wczoraj zobaczylam 2 kreski na teście - co prawda druga bledsza ale jest :) Wydaje mi się, że będę tu pierwsza gdyż termin mam na 1 lipca 2016 a do tego test robiłam 6 dni przed terminem okresu - był to najczulszy test na rynku First Response ktory wlasnie pokazuje ew. ciąże juz 6 dni przed i faktycznie wyszedł pozytywny. Ja jednak już w kilka dni po owulacji (wspolzylam 2-3 dni przed owulką) czułam że to ciąża bo objawy mialam natychmiast i to książkowe. Przede wszystkim ciągle mocno czuję podbrzusze, jest to bardziej kłucie niż ból. Do tego ciężkie swędzące piersi i uczucie w nich jak podczas karmienia pierwszego synka. Potem wyszły 2 żyłki na piersi a nigdy nie były widoczne. Raz zwyiotowalam a chętkę mam na śledzie, ktorych wczesniej praktycznie nie jadałam. Od dzis mam tez biały śluz. Powiecie że to niemozliwe - mi tez ciezko uwierzyc w takie szybkie objawy bo z synkiem bylo tylko klucie jajnikow do 5tyg nic więcej. W niedziele zrobie kolejny test, krecha powinna byc mocniejsza.
Pozdrawiam wszystkie czekające na okres :) Obyście dolaczyly do mnie!

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq3e3komikqjw7.png

48274 weronikauk12 Kobieta, 34 lata, Anglia

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~saraswati

~saraswati

Trzymam kciuki i mam nadzieję, że niedługo przybędzie mamusiek :D

monia1990

monia1990

Witaj
Ja dzisiaj zrobiłam test i też wyszła jasna kreska, ale okres już powinnam dostać tydzień temu. w Poniedziałek mam zamiar zrobić drugi test. Podczas pierwszej ciąży w ogóle nie czułam żadnych objawów a teraz podobnie jak ty u ciebie dziwny ból w podbrzuszu. Trzymam za ciebie kciuki:)

48294 monia1990 Kobieta, 29 lat, Skawina
WeronikaUK12

WeronikaUK12

Witajcie serdecznie :)
Sara, Monia dziękuję :)
Tak, robiłam test w niedzielę - 2 mocne krechy!
Termin @ mam dopiero jutro więc zrobię ostatni test jaki mam, a co tam trzeba zużyć, ale pewna jestem :)
Monia ciesze się ze jestes, gratulacje! U każdego te krechy wychodzą kiedy indziej, kwestia czułości testu, tego kiedy był stosunek itd. mysle jednak, że jesli wychodzi nawet cień, to ciąża jest! Daj znac co Ci wczoraj wyszło!???

Pozdrawiam :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq3e3komikqjw7.png

48274 weronikauk12 Kobieta, 34 lata, Anglia
monia1990

monia1990

To jak najbardziej gratuluje:)
Byłam zrobić badanie krwi pod kątem ciąży i wyszedł pozytywnie:)
Mam pytanie bo byłam już w ciąży ale nie pamiętam bym miała takie objawy, u lekarza nie byłam bo trochu za wcześnie. Dlatego chciałam porównać: boli mnie w podbrzuszu i czuje taką pełność, w sumie objawy podobne do okresu. Czy ty również miałaś takie objawy?

48294 monia1990 Kobieta, 29 lat, Skawina
~susana

~susana

Hej! :)
Nieśmiało, ale też się przywitam, dzisiaj odebrałam bete i pokazała 134 mlu/ml :)

pyśkaa

pyśkaa

Witam dziewczyny :)
Dołączam się do was. Jestem mamą rocznej córeczki. Od pewnego czasu staraliśmy się z partnerem o kolejnego dzidziusia. Wczoraj minął termin następnej miesiączki, która jednak nie pojawiła się. Myślałam, żeby jeszcze poczekać, jednak miałam przeczucie i zrobiłam test. Wyszły dwie kreski :) Kalkulator ciąży wyliczył termin na 7 lipca. Tak jak WeronikaUK12 mam ochotę na śledzie,chociaż za nimi nie przepadam :)

39003 pyskaa Kobieta, 27 lat, .
~Witchcraft

~Witchcraft

Kiedy dziewczyny idziecie do lekarza? A może już byłyście?

~kasienkaa

~kasienkaa

Hej dołączam do Was. Tydzień temu wykonany przeze mnie test wykazał bardzo blaaada druga kreseczke a dwa dni później w planowany dzień @ juz dwie mocne kreseczki w całej okazałości. :) na pierwszą wizytę umowilam się na 6 listopada. Juz się nie mogę doczekać!!! Mi kalkulator ciążowy wyliczył termin porodu na 4lipca :) pozdrawiam i milo mi będzie dzielić się informacjami z Wami przez kolejne 8 miesięcy :*

pyśkaa

pyśkaa

Hej :) Widzę,że z każdym dniem przybywają nam na forum lipcowe mamusie. Będzie z kim pisać o małych brzuszkowych lokatorach :)

39003 pyskaa Kobieta, 27 lat, .