Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda wielka... Bardzo miło mi się to forum kojarzy i teraz tak smutno... Jestem tu z Wami od jakiegoś 4 miesiąca ciąży, chociaż nigdy się nie udzielałam i teraz trochę żałuję :( z uwagą śledziłam Wasze historie, czekałam na wrażenia z porodów zostanawiając się jak to będzie u mnie. mieszkam w Krakowie. 25 czerwca urodziłam syna Filipka w szpitalu Żeromskiego. Obecnie Filip waży już jakieś 6,5 kg, jutro go chrzcimy :) generalnie naprawdę nie narzekam na macierzyństwo. Filip ładnie śpi w nocy, karmimy się piersią. Mam jedynie problem z drzemkami w ciągu dnia. Ma w miarę regularne 5 drzemek, niestety są bardzo krótkie, po 30 minut. Jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza

Hej
Proszę o przyjęcie do grupy na fb. Moje inicjały J.K. Nasze maluszki powinny przyjść na świat 21 czerwca ale pojawiły się nagle 4maja. I chwała Bogu za to, bo dzięki temu mam dwóch najcudowniejszych synków. Rosną jak na drożdżach, mają już po ponad 6 kg(przy porodzie Kornel 1,94kg, Hubert 1,48kg) wiec według lekarzy przyrost mega. Pozdrawiam dziewczynki

Odnośnik do komentarza
W dniu 13/3/2016 o 11:42 PM, Zanus501 napisał:

Miła niespodzianka 🙂
W piąteczek byłam u dentysty, bo złamała mi się szóstka O.o Jak się okazało czeka mnie leczenie kanałowe ;( I tu teraz miła niespodzianka ;D Na pytanie do pani stomatolog jak uzbroić portfel na następną wizytę usłyszałam, że mam się w recepcji zapisać na nfz i z racji tego, że jestem w ciąży nie będę płacić nic 🙂 A jak powiedziałam, że nie chce tej srebrnej/czarnej plomby dowiedziałam się, że również należą mi się białe światłoutwardzalne 🙂
Heh szkoda że w zeszłym roku zakończyłam leczenie wszystkich ząbków xD

białe plomby to raczej tylko prywatnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...