Noworodki i niemowlaki

Czerwcowe maluszki 2016

Odpowiedzi znajdują się poniżej

czarownicavip

czarownicavip

Wybieram się na ta glukozę niewiem kiedy bo dosc mi sie niechce ale biorę cytryne. Synek tak szaleje ze córcia mówi ze to wulkan a nie brzuch

49264 czarownicavip Kobieta, 35 lat, Ciężkowice
agnieszka.94

agnieszka.94

A właśnie.... Jak nazwiecie swoje pociechy? Jestem bardzo ciekawa, bo chyba takiego tematu jeszcze nie bylo? Czy przegapiłam?

50190 agnieszka-94 Kobieta, 25 lat, bychawa
czarownicavip

czarownicavip

O właśnie Agnieszka dobry temat. No dziewczynki pochwalcie sie imionami bo też jestem ciekawa propozycji
Witaj aniołeczku

49264 czarownicavip Kobieta, 35 lat, Ciężkowice
Jola AN

Jola AN

goherek

Ostatnio nie wytrzymałam i na pyt"co u lekarza?" odpowiedziałam,"niewiem, niepytałam,przeziębiony był ale nic nie narzekał"

Goherek, ale sie usmialam :)) dobry tekst.

50154 jola-an Kobieta, 39 lat, Krakow
Zanus501

Zanus501

Mimina- najlepsze jest to, że ja wcale nie czuję, żebym marnowała sobie życia...Ciąża była nie planowana, za to planowane były studia, które mogą sobie poczekać :)

to co ja mam powiedzieć, obecnie mieszkamy z dziadkami na jednym piętrze, a na drugim moi rodzice, a jakby było mało w około mam pełno starych cioć (uroki wsi) co tylko chodzą i dolewają oliwy do ognia ;/ a moja rodzina należy do tych co wszystko wiedzą lepiej. Mieszają się do każdej rozmowy,kłótni i zawsze muszą wtrącić swoje 5 gr ;/ Przez co wybuchają między mną, a moim P jeszcze większe awantury o nic (dosłownie). Mieliśmy sobie remontować swoją część (2 pokoje i łazienka), ale po dłuższym namyśle stwierdziliśmy, że jednak sobie darujemy i znajdziemy mieszkanie. Z racji tego, że chwilowo mój pracuje za granicą i jest w domu co 4 tyg stwierdziliśmy, że wyprowadzkę zostawimy na maj jak już zjedzie na stałe O.o Czeka mnie odświeżenie i wyposażenie mieszkania (nie mam nawet swojej łyżeczki) i wyposażenie do dzidzi O.o Po zrobieniu wstępnego kosztorysu jestem w lekkim szoku...Ale będzie dobrze (chyba) :) Jak to mówi kuzyn "święty spokój nie ma ceny" :) Czeka mnie jeszcze długaaa droga, a czas leci

--

[/link]]Tekst linka

50547 zanus501 Kobieta, 23 lata, Brenna
Jola AN

Jola AN

Zanus, to trzymam za was kciuki :)

PS. Niesamowite jest to forum, czuje sie od niego uzalezniona.

50154 jola-an Kobieta, 39 lat, Krakow
asica234

asica234

Ja kupowałam na allegro ale jednokolorowe. I jedną kupiłam w lumpku, taką do porodu bo nie będzie mi jej szkoda.

48369 asica234 Kobieta, 34 lata, Wrocław
goherek

goherek

hehe,do porodu tez planuje kupić w lumpie ale bede się rozglądać za sukienkami letnimi:)

Mój kotełek nie kuma ze nie wolno chodzić mi po brzuszku....

--

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

50533 goherek Kobieta, 36 lat, wrocław
Ulla

Ulla

Cześć dziewczyny pozwalam sobie do was pisać, bo sama rodziłam dwóch chłopaków w czerwców - jeden jest z 2009r. a drugi z 2013. Fajnie jest powspominać ale czas biegnie bardzo szybko. Trzymam za was mocno kciuki i jakby co służę radę i rozmową:)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
Babyjaga

Babyjaga

Zanus501 dasz rade. Ja wlasnie robie studia, rodze dziecko. Jakos tak wyszlo, ze to co ludzie robia w wieku 20 lat u mnie czekalo kolejne... 20 lat. Dziwnie sie z tym czuje. Jakbym sie drugi raz ustawiala na starcie (zamiast sie zegnac ze swiatem hahahaha ;-) )
Jola AN. Ja chyba tez sie uzaleznilam :-)

goherek dobrze zrozumialam, masz kota? Moja kotka czasami siada kolo mnie, nastawia uszy i przyglada sie brzuchowi, jakby na nim wyswietlali film o myszach. Jak mala sie rusza to juz w ogole kicia zdziwiona jest bardzo. Mam nadzieje, ze nie bedzie mi chciala malej zjesc, ani przytulac.

Czesc Anioleczek, masz termin dzien przede mna :-)

50549 babyjaga Kobieta, 44 lata, Wrocław