Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mamuska3 damy radę! Bo kto jak nie my? :) na pierwszej wizycie usłyszałam podobny tekst :D

AgaStan a ja ciągle teraz mogę jeść frytki z takiego baru :P no pyszne je mają albo tylko teraz mi się wydaje... Zobaczymy jak po ciąży spróbuję :D

Kari_nka dziękujemy bardzo! I dużo zdrówka dla maluszka :) no faktycznie podobny wiek ale jak nie jesteś gotowa to nie ma co :)

Odnośnik do komentarza

HeJ dziewczyny :) Jestem, myślę że na 100% w ciąży :) Jupi!!! Wczoraj miałam dostać okres, a dzisiaj zrobiłam test i wyszła blada kreseczka w polu T :) Popatrzyłam jeszcze na test sprzed dwóch dni i wtedy tam nic nie widziałam, a dziś widać mega jasną kreseczkę. Super! Termin mam na 15 czerwiec :) Zostaję z Wami!!! Mojej radości nie ma końca :) Buziaki muah

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8rjjgowv6d64l.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki moge dolaczyc dzis dowiedziałam sie ze jestem czerwcoweczka :)staraliśmy sie dwa lata ten cykl nyl drugim z clo :)objawów nie mam żadnych pierś czuje ale nie bola za to boli mnie brzuch jak na okres mam wrażenie ale gin powiedzial ze nospa i leze :)

Nie rezygnuj z czegos tylko dlatego ze potrzeba czasu ,czas i tak kiedys uplynie:)

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dziewczyny!!!! Fajnie, że nas coraz więcej:-)
Ja mam jakiś ciężki dzień, jakieś mega
zmęczenie mnie dopadło, a do tego jestem strasznie niezdarna. Ciągle coś rozsypuję, rozlewam przewracam itd. Potem się wkurzam sama na siebie, bo znów mam robotę... Ehhh te uroki ciąży ;-P tzn. ja mam nadzieję, że to minie.... Dobranoc

Odnośnik do komentarza

Gratuluję dziewczyny!!
Ewelina mala mi ja też brałam clo i również w drugim cyklu się udało :-)
Katiko super wiedziałam że będzie wszystko okej!!
Ja też miałam dziś jakiś taki kiepski i strasznie zmęczony dzień, jestem trochę zła na siebie bo po powrocie z pracy tylko leżałam, trochę się zdrzemnelam i dzień zlecial, mam nadzieję że jutro go jakoś lepiej Zorganizuje zwłaszcza że mam jeszcze trochę roboty bo nie dawno się przeprowadziliśmy do nowego mieszkania :-)
Stardust.serw uważaj na siebie i odpoczywaj! Wszystko będzie dobrze :-*
Ja mam gin jutro dam znać czego się dowiedziałam :-) dobrej nocy dziewczynki :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyebgdvuj3l.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2be6yda9zax6q7.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:) Jeszcze nie zdazylam Was nadrobic ale zrobie to przy najblizszej okazji :D
Kilka dni temu test pokazal dwie kreski - ku kompletnemu zaskoczeniu nas obojga bo raczej juz dzieci wiecej nie planowalismy a tu taki psikus ;)
Mam 34lata i czworke dzieci - najstarsza corka ma 11lat, druga cora 8lat i trzyletnie blizniaki - chlopak i dziewczynka :) :) Blizniaki wlasnie zaczely kilka godzin przedszkola dziennie a ja mialam udac sie na silownie w celu zgubienia dodatkowych kg...ale okres mi sie spoznial i zrobilam test ;)
Termin na 9-go czerwca.

Zastanawiam sie jakie mam szanse ze znowu beda blizniaki...na pewno wieksze niz przecietna kobieta aaaaaaa nie wytrzymam chyba tej niepewnosci...chcialabym zrobic usg za tydzien, tylko po to by potwierdzic ilosc zarodkow :)

Pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza

Wow Moniaaaa gratulacje! I podziwiam Cię mega bo ja chciałabym zaprzestać na dwójce ;) A ta ciąża jest moją pierwszą, więc nie wiem czy po porodzie moje założenie że chciałabym mieć dwójkę rok po roku będzie aktualne bo wszyscy mi mówią, że sama się przekonam czy tak szybko będę chciała drugie hehe
naati superek gratulacje witamy w gronie przyszłych mamusiek :)
Ja póki co jestem w pracy i już się nie mogę doczekać godzinki 17 :P

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyebgdvuj3l.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2be6yda9zax6q7.png

Odnośnik do komentarza

Eosia dziękuję :*
Gdybys mi kiedyś powiedziała ze będę mieć taką rodzinę to bym na Ciebie dziwnie spojrzała haha ;)

Też jestem bardzo ostrożna bo przed blizniakami mialam poronienie w 5tym tc. Była to ciąża pojedyncza. Miesiąc pozniej juz bylam w ciąży blizniaczej - zaszłam w pierwszym cyklu po poronieniu.
Jak na razie samopoczucie ok poza poddenerwowaniem...wszystko mnie irytuje :P
Piersi bolą ale o dziwo mdłości i wymiotow brak choc w kazdej ciazy wymiotowalam strasznie do ok 10-12tc. Może jeszcze za wcześnie...ale nie obrazilabym sie gdyby mnie te 'przyjemności' ominęły :D

Milego dnia dla Was i do później :*

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k4js4kvrf.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam pytanie jestem w 5tyg i boli mnie brzuch tak jak na okres nie wiem co robic czy to normalne w tak wczesnej ciazy❔ i druga rzecz jaka mnie martwi to brak jakich kolwiek objawów nie mam mdłości piersi normalne tylko ten brzuch to boje sie bardzo o moja fasolinke

Nie rezygnuj z czegos tylko dlatego ze potrzeba czasu ,czas i tak kiedys uplynie:)

Odnośnik do komentarza

Ewelina spokojnie, moim zdaniem nie masz co sie denerwować. Ja też długo nie miałam żadnych objawów, jestem w 5/6 tygodniu ciąży (OM 01.09.2015) i dopiero od jakichś 2 dni bolą mnie piersi wcześniej nic się nie działo oprócz huśtawki nastrojów i właśnie pobolewania brzucha. M.in przez ból brzucha i wcześniejsze poronienie, 3 razy dziennie biorę duphaston ale brzuch nadal jest napięty i pobolewa.
Wczoraj robiłam cały pakiet badań ciążowych a jutro idę na pierwsze USG i do ginekologa także trzymajcie za mnie kciuki bo bardzo się denerwuje czy w ogóle mam w sobie maleństwo i czy jest w dobrym miejscu. Myślicie że są szanse na usłyszenie już serduszka? chyba za wcześniej prawda?

http://www.suwaczek.pl/cache/7cc5c5ed9a.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:) Gratuluję Wam wszystkim. Jestem w szoku, że już tyle postów i potwierdzonych fasolek :)
W sobotę test pokazał dwie kreski - staramy się o drugą dzidzię już pół roku. Mam do Was pytanie. Czy Was też tak okresowo brzuch pobolewa? Nie pamiętam bym miała w pierwszej ciąży takie objawy... Trochę się martwię. Termin mam na 14 czerwca.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie szczęśliwe Mamusie!
Staramy się z mężem od roku o maleństwo i wkońcu się udało! Pojawiły się na teście 2 upragnione kreseczki!!!!Zrobiłam też b-hcg dla pewności. Usg mam 21 października. Nie mogę się doczekać. Według moich obliczeń termin mam na 1 czerwca 2016:) Na razie brak wymitów, mdłości, większego apetytu itp. Tylko trochę cycki bolą.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny kochane te bóle nak na okres to jak najbardziej normalna sprawa - nawet jak poczytacie o wczesnej ciąży to zobaczycie ze przez pierwsze 2-3mies mogą byc objawy miesiączki ale @ oczywiście brak :D
Mnie czasem zakluje jajnik tak ostro a wcześniej jak jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciąży strasznie bolało mnie w krzyżu.
Także głowy do góry i nie zamartwiac się! :*
Kawa z mlekiem - moja ostatnia @ to 02.09 wiec jestesmy prawie w tym samym dniu :D az jestem ciekawa co usg pokaze bo ja jeszcze tydzień chociaz chce się wstrzymac :) na serduszko moze byc za wcześnie aczkolwiek kto wie :D

Gratuluje wszystkim nowym dziewczynom i trzymam za Was kciuki :* :*

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k4js4kvrf.png

Odnośnik do komentarza

Przybywa nas w ekspresowym tempie! :D

Katiko gratulacje! Jak totalnie czytać takie szczęśliwe posty :P

Ewelina mala mi dołączyć może zawsze każdy :D w pierwszej ciąży też bolał mnie brzuch jak na miesiączkę... Lekarz wytłumaczył mi to tak, że organizm jest w nowej sytuacji i są dwa powody pobolewania brzucha. Pierwszy to że w tym czasie powinna być miesiączka a druga to ciąża się lepiej osadza. To oczywiście z tych dobrych rzeczy bo o złych nie pisze bo u nas nic takiego się nie wydarzy :) oj poczekaj... Jeszcze będziesz miała tyle tych objawów, że Ci się odechce :D

K.1 gratuluję!! :)

Mamuska3 od 2 dni też taka niezdara ze mnie że masakra...

Stardust.serw dupa pewnie i tak urośnie to co nie wolno nam? Przynajmniej można zwalić na ciążę :D heheh... Będzie bardzo silne serduszko :*

Naati a na kiedy termin?

Moniaaaa będziesz miała wesoło i na nudę narzekać nie będziesz chociaż teraz też pewnie tego nie robisz :D powiem Ci, że też obawiam się czy nie będzie bliźniaków, mój gin na sprzęcie z przed wojny jeszcze dobrze nie widział a u mojego K co pokolenie są bliźniaki... Jego rodzeństwo już dzieciate po 2,3. A my pierwsze na jedne zobaczymy teraz :D ale szczerze to chyba bym teraz nie chciała dwójki... Strach robi swoje :)

Kawa z mlekiem będzie dobrze!! Ja serduszko Linki usłyszałam z 7 tygodniu także nie wiem :)

Asia Z ból brzucha na początku to normalny objaw ale jeżeli masz wątpliwości nie zaszkodzi sprawdzić czy jest ok :)

Saga gratulacje :D

To się rozpisałem :D i mam nadzieję, że nikogo nie pominelam jak coś to sory :D :P

Odnośnik do komentarza

Witam przyszle mamy i gratuluje:-) postanowiłam się dołączyć do Was bo podejrzewam że jestem w ciąży a niestety nie mam komu się wygadac. Wczoraj w poludnie zrobiłam pierwszy test i wyszła jasniutka kreska, dzisiaj rano wykonałam następny i jest bardziej widoczna. Okres powinnam dostac za dwa dni. Czuję się jak przed nim czyli ból brzucha itd. Niestety nie mam możliwości zrobienia testu krwi bo mieszkam w Anglii a tutaj nie chcą robić. Myślicie że mogę się już cieszyć i oznajmić mężowi że bedzie tatą?

Odnośnik do komentarza

Akral szczerze to ja na Twoim miejscu bym się nie chwalila jeszcze. Poczekaj do dnia spodziewanej @. Z całego serca życzę Ci żeby się udało ale testy mogą być omylkowe i hormony przed @ też. Za dwa dni będziesz wiedziała na 100 % a wtedy pochwalisz się wszystkim bez ryzyka, że to jednak nie to :D ale wierzę, że będzie kolejna czerwcowa fasolka :) :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...