Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane,
powiedzcie czym się kierowałyście wybierając ginekologa? To jest moja pierwsza ciąża i chcę wybrać dobrego lekarza, czy lepiej wybrać takiego, który pracuje w szpitalu? Jestem z Opola może któraś z Was kogoś poleci? Mi wychodzi termin na 4 maja :) Dużo z Was pisze, że maj to dobry czas na poród, dlaczego? :)
Pozdrawiam serdecznie! :)

Odnośnik do komentarza

Pauli! !!! Witaj kochana. Pamiętasz mnie? Poznalysmy się w Styczniowkach i byłyśmy niemal pierwsze kiedy powstał wątek. Przypadkowo zauważyłam Twój nick i napisałam. Co u Ciebie. Będziesz mamusią!!!! Tak strasznie się ciesze! Trzymam kciuki za Was i wierzę że się uda i będzie wszystko dobrze. Ja nadal w Styczniowkach.będę miała drugiego synka. Mam małe problemy ale dużo wypoczywam. Trzymaj się kochana i odezwij sie:***

http://s2.suwaczek.com/201601131762.png

Odnośnik do komentarza

Madziora
Dużo z Was pisze, że maj to dobry czas na poród, dlaczego? :)
Pozdrawiam serdecznie! :)

Maj to najlepszy czas na dzieciątka! Jest ciepło - nie trzeba wielu ubranek kupować. Wyjście na spacer to kwestia minuty, a w zimie - pół godz ubierania w kombinezony i inne by pochodzić 15 min :/ Można CAŁE dnie spędzać na dworze :D nie trzeba zaopatrywać się w pościel dla dzieciątka, w razie problemów z dupką dzieciątko gołe może leżeć na podkładzie bez obawy o zaziębienie/przegrzanie itd
No i dla mamy wygoda - cyce (jeśli kp) można mieć cały czas dostępne w bluzce na ramiączkach :D po porodzie krocze trzeba duuużo wietrzyć więc nie ma problemu - można nawet nago leżeć ;) bo nie jest ani za ciepło ani za zimno (wiem z doświadczenia :D)! Same zalety :D
no i na zimę już dzieciątko raczkuje i na sankach posiedzi itd

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...