Noworodki i niemowlaki

Pierwsze zakupy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

etie

etie

Ja bym jeszcze dodała na liście "karmienie" poduszkę typu rogal. Oczywiście nie jest ona konieczna, ale bardzo ułatwia karmienie zwłaszcza noworodka. W szpitalu, w którym rodziłam były szpitalne poduszki, ale bardzo płaskie i obleczone w jakieś sztuczne tworzywo i dlatego prosiłam męża żeby mi przywiózł naszą poduszkę Chicco Boppy. Ta poduszka jest dobrze wyprofilowana, elastyczna i ma milutką welurową poszewkę. Poduszkę z wypełnieniem można prać w pralce dlatego przy ulewającym dziecku nie ma oba o higienę.

24105 etie Kobieta, 34 lata, Warszawa
kotwica.90

kotwica.90

to chyba juz zaczniemy z narzeczona sie pakowac :D jeszcze 2 miesiace, ale kto wie :D

58662 kotwica-90 Mężczyzna, 29 lat, Warszawa
~obywatelmarta

~obywatelmarta

moim zdaniem nie warto kupować sterylizatora, używa się go krótko, a kosztuje nie mało. Dziecku nic sie nie stanie jak nie będzie miało wysterylizowanej butelki. Zawsze można kupić woreczki do sterylizacji do mikrofali za 20 zł i juz :)

markok

markok

Odnośnie listy zakupów. Zastanawiam się czy warto kupić pieluszki wielorazowego użytku. Słyszałam, że takie są ale nie znam nikogo kto już ich używał. Macie jakie doświadczenia, ew. gdzie mogę takie zakupić?

60702 markok Kobieta, 30 lat, Kraków
Nela33

Nela33 wpis edytowany

Nie używałam i szczerze mówiąc, to widziałam je tylko w internecie, więc nie wiem, czy kupisz w jakimś sklepie stacjonarnym.

Co do zakupów, to co myślicie o komodzie kąpielowej? Chodzi mi o coś takiego, jak ta z artykułu www żeby był przewijak i wanienka.
Warto kupować czy to tylko strata pieniędzy?

60296 nela33 Kobieta, 50 lat, Katowice
Dziubala

Dziubala

Nela33, dla mnie zakup takiej komody kąpielowej to strata pieniędzy. Można się spokojnie bez tego obyć. Wanienkę można postawić na krzesłach czy na ławie, a przewijak na łóżeczku.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Nela33

Nela33

Dziubala, to fakt, tym bardziej, że swoje kosztuje. Choć z drugiej strony ma się ten komfort, że wszystko jest pod ręką i w jednym miejscu.
Dziękuję, za twoją opinię :)

60296 nela33 Kobieta, 50 lat, Katowice