Skocz do zawartości
Forum

Produkty Dada z biedronki


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie
Otóż od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem produktów dla dzieci Dada z biedronki. Czy naprawdę są one tak dobre jak nie którzy zachwalają?
Zastanawiam się nad ich zakupem, głównie pieluszek oraz chusteczek nawilżajacych (zdjęcia poniżej). Co o nich sądzicie? Które chusteczki polecacie? Lub jakie jeszcze produkty przykuły waszą uwagę i polubiliście (niekoniecznie Dada)?
Męża bratowa używa tylko oryginalnych produktów Pampers,które zachwala jednak będąc szczera Ja ze względu na możliwości finansowe szukam tańszych, ale i dobrych zamiennych produktów dla Synka.
Będę bardzo wdzięczna za każdą opinię.

Z poważaniem
Monika

monthly_2015_05/produkty-dada-z-biedronki_29223.jpg

monthly_2015_05/produkty-dada-z-biedronki_29224.jpg

Odnośnik do komentarza

Witaj .

Ja uzywam wlasnie pampersow z dady oraz husteczek nawilzanych ;) u nas sie sprawdzaja i bardzo sluza . Kupki mieszcza sie w Pieluszkach chociaz czasami wychodza ale w orginalnych pampersach tez wychodzily ;)

Ponizej daje zdjecie chusteczek jakich uzywam jeszcze a z tych co ty wstawilws uzywam zielonych . ;)

monthly_2015_05/produkty-dada-z-biedronki_29230.jpg

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21243http://www.suwaczki.com/tickers/x7g1egz2xvcderxt.png[url=]

Odnośnik do komentarza
Gość mamaBartka

Witaj,
my również od narodzin synka stosujemy Dada i jesteśmy bardzo zadowoleni, dostałam też oryginalne pampersy i nie widziałam różnicy. Moim zdaniem Dada są tak samo miękkie i chłonne jak oryginalne i nie uczulały bo słyszałam że oryginalne Pampers potrafią uczulać. Chusteczek niestety nie stosuje tej firmy, ja kupuje z netto Tibelly niebieskie i się sprawdzają, są wystarczająco nawilżone i nie uczuliły pupki synka. Jeśli masz wątpliwości to polecam stronkę www.srokao.pl dziewczyna przeprowadza analizy chemiczne i sprawdza które kosmetyki rzeczywiście są super dla dziecka a które mogą uczulać ze względu na skład chemiczny. Mi to pomogło przy wyborze kosmetyków dla mojego synka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej:)
My także od samego początku używamy Dady, uważam że są super. Pieluszki i oczywiście też chusteczki (ja preferuje te różowe, lawenda- poprostu podoba mi sie ich zapach).
A jeśli chodzi o orginalne pampersy... hmm uważam że dady lepsze, dlatego że: moja córka przesypia całe noce (tzn jak zaśnie ok 22.00-23.00) śpi do ok 6-7.30 rano i pare razy się zdarzyło że jak spała w orginalnym pampersie to go przemoczyła, z dadą się to nie zdażyło. Może to zbieg okoliczności... no nie wiem. W każdym bądź razie produktów dada jestem zwoleniczką. Bo po co przepłacać jeśli ma się to samo/lub lepsze dużo taniej. Fajne co jakiś czas są promocje- mega opakowanie w formie domku za 49.99zł.

Odnośnik do komentarza

MonikaKS, kup i się przekonaj czy Wam spasują :). To co jednym pasuje, to innym niekoniecznie ;)
Z pampków, to jestem wierna Pampersom, jak dla mnie są najlepsze (przetestowane na 3 dzieci :))
Chusteczki nawilżające przerobiłam chyba z wszystkich firm, ale najmłodszemu synkowi kupuję Nivea Soft @ Cream, bo odkąd czytam składy produktów, to już kupuję nie pierwsze, które mi się nawiną pod rękę, tylko te najmniej "chemiczne". A ta Nivea ma dla mnie w miarę normalny skład :)
Polecam stronkę, którą tu już koleżanka podała - sroka.pl. To właśnie ona otworzyła mi oczy na skład kosmetyków.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam-najlepiej kupić i samemu wypróbować,bo w tej kwestii jednym może coś pasować,innym niekoniecznie...
My używamy różnych pieluszek,sama robiłam "testy" z synkiem; najbardziej pasują nam zielone pampersy i bella happy,nowe (cieńsze i ulepszone) dady też mogą być,ale na zmianę z innymi (dady muszę częściej zmieniać,bo pupka się zaczerwienia...). A po urodzeniu używaliśmy też białych pampersów,bo tylko po nich nie miał zaczerwienionej pupki...(to drogi interes,ale myśleliśmy tylko o zdrowej pupce synka).
Z chusteczkami-pasują nam prawie wszystkie (choć i tak używamy od wielkiego dzwonu),poza Bambino...
Testowanie to podstawa;)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

[quote="ola2710"
Z chusteczkami-pasują nam prawie wszystkie (choć i tak używamy od wielkiego dzwonu),poza Bambino...
Testowanie to podstawa;)[/quote]

Ola, zaintrygowało mnie to zdanie że chusteczek nawilżanych używacie od wielkiego dzwonu. U mnie to produkt pieszej potrzeby, chusteczki idą nam jak woda. Czym w takim razie wycierasz synka przy każdym przewijaniu? Za każdym razem myjesz go wodą i mydłem?

Ja jestem wierna Pampersom. Stosowałam je przy pierwszym dziecku, stosuję i teraz. Zdarzyło się że dostałam w prezencie jakieś inne pieluchy: Dady czy Happy, ale jakoś Pampersy bardziej nam pasują, po nich nigdy nie było zaczerwienionej pupy. Lubię je też za to że mają wiele "fasonów", odkąd Mały zaczął chodzić używamy pieluchomajtek.
Jeśli chodzi o chusteczki nawilżane delikatnej skórze mojego synka odpowiadają tylko Johnson' s Baby.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...