Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, ciezko mi bylo dzisiaj zasnać... na poczatku bolało mnie w klacie, to chyba przez to że zaczynam miec kaszel, ale naczytalam sie o przeplywach i mialam schize ze małej coś się stanie przez to, ale z mala wszystko ok :) kopie jak codzien :) tez macie tak, ze jak zasypiacie to jest wam goraco, a w nocy robi wam sie zimno i szukacie kołdry po łóżku? :-)
Ja dzisiaj zrobie liste z apteki gemini, bo zamowie sobie tez moje witaminki :) a akurat mi się kończą; )

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsabii1kv.png

Odnośnik do komentarza

Nika może ja Cię ubiegłam i wykupiłam ostatnie :)
Ja dziś spałam jak suseł i na złość musiałam wstać bo dziś wyczekane USG. No i już po.
Po raz 3 potwierdzone, że dziewczynka :) Ania jest ułożona główką do góry póki co. Dziś pięknie zaprezentowała jaka z niej akrobatka trzymając nogę przy głowie :D Na zdjęciu obok buzi widać stopę :) Waży 1400g, więc jest drobniutka. Z USG termin wychodzi na 15.02, a nie 03.02. Lekarz powiedział, żeby się nie martwić bo ja jestem raczej drobna więc i mała może być. Wszystkie pomiary w porządku. Taki początek dnia to i mama ma lepszy humor od razu :)


 

 

Odnośnik do komentarza

No wreszcie chyba zacznie działać forum :-)
Jestem po badaniach - dobrze, że pojechałam wcześniej, to nie było korków na drodze, ale kolejka do rejestracji jak za komuny no i nikt ciężarówki nie wpuścił, ale kłótnia kto był pierwszy musiała się odbyć - oczywiście kłócił się jakiś facet ok. 40 lat :-)
Lutówka coś takiego - "myłam" tym dziąsła chłopakom, bo m leków jest bardzo słodkie :-)
http://www.aptekagemini.pl/category/dla-dzieci-i-niemowlat-higiena-jamy-ustnej-dla-dzieci-i-niemowlat-szczoteczki-do-masazu-dziasel
Leniwiec ja zamawiam paczkę do domu - są jakieś punkty do odbioru i nie płacisz wtedy za przesyłkę, ale nie w Krakowie, więc ja płacę, ale i tak jest taniej niż w zwykłej aptece :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

MLEKO jest bardzo słodkie :D
Dorota Twoja Ania wcale nie jest jakaś mała - jeszcze ma dwa miesiące do nabierania ciałka :-)
OwcaPe ja odkąd weszłam w trzeci trymestr znów kiepsko się czuję. Wróciły mi mdłości, pojawiła się zgaga, ciężko się przekręcić na łóżku albo wstać z fotela :-) głową ostatnio też mnie boli, ale nie biorę żadnych prochów, bo generalnie nie jestem zwolennikiem łykania tabletek :-)
Wiec się męczę, ale już tylko 2,5 mca :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Nika ale ta szczoteczka jest do czyszczenia dziąseł dziecka np z osiadajacego mleka? Czy na ulgę w trakcie zabkowAnia?

Wczoraj moja przyjaciółka (jest w 21 tyg ) napisała że nie idzie na gimnastykę i ze juz nie będzie chodzić od razu zadzwoniłam okazało się że trafiła z niedzieli na poniedziałek do szpitala z krwawieniem po włożeniu sobie globulki na infekcje. Trzymali ja do wtorku z dzieckiem wszytsko w porządku serducho bije szyjka w normie łożysko też ale najadla się strachu i ja tak samo ma prowadzić tryb oszczędzający. Tak naprawdę nie powiedzieli jej skąd ten krwotok podejrzewają że coś pękło przy polipie (bo go ma) tymbardziej że w piątek była u swojego gina i było wszytsko ok ale mierzył jej szyjka dopchwowo może to też ma jakiś wpływ? Na domiar złego w sobote wybrali się do Krakowa na walkę ksw może za dużo chodziła już sama nie wiem. Ale trochę się wystraszylam jak to wszytsko może się diametralnie zmienić. ..
Ktoś coś wspominał nie wiem czy tu czy na fb że grudzień to bardzo ciężki okres dużo wcześniaków i problemów i wczoraj położna na sr mówiła to samo że są przygotowania do świąt łażenie po sklepach sprzątanie gotowanie a nam nie wolno! Mówiła że to są ostatnie święta gdzie mamy leżeć i pachnieć :-) wszystko ładnie pięknie ale jak my się wprowadzamy do domu naszego na swieta jest tyle sprzątania że jestem przerażona kto to ogarnie jak nie ja... wiecie jak to jest samemu wydaje się że zrobi się to lepiej no ale oczywiście nie kosztem maleństwa...

Kocham Cię Krolewno :*http://www.suwaczek.pl/cache/2b92a62998.png

Odnośnik do komentarza

marina06
klaudix ja mam kolatanie serca od poczatku ciazy praktycznie, pojawia sie nieregularnie co jakis czas, ale nie zglaszalam tego lekarzowi bo czytalam w roznych poradnikach ze w ciazy tak po prostu jest, bo organizm pompuje duzo wiecej krwi, ale teraz juz nie wiem czy to cos zlego czy nie :/

Marina, przy następnej wizycie u lekarza powiedz mu o tym. Niech lekarz sam oceni sprawę. Moze być to po prostu "uroda" ciazy, ale rownież mogą wynikać inne czynniki, takie jak nadczynność tarczycy czy problemy z sercem, które ujawniają sie w trakcie ciazy. Po wczorajszej powtórce skonsultowałam sie z lekarzem i powiedział, ze musi zobaczyć to jednak kardiolog. Tym bardziej, ze teraz dopiero zaczyna sie wysiłek. Pojawiające sie kołatania w ciazy dzieli sie na 4 kategorie, z czego dwie z nich absolutnie zabraniaja naturalnego porodu. Lepiej zawsze skontrolować ta sprawę. Ja wole iść, żeby nie było jakiś cyrków przy porodzie :/

Dzięki Joanna za przepis, jeszcze jedna z nas tez prosiła o niego, wiec przyda sie większości. Zwłaszcza, ze tak pięknie go udekorowalas :)

A ja zajmę sie zakupami chyba jutro, bo ktoś wyssał ze mnie powietrze...

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Nika dzięki za przepisy.Ciastka zrobione i prawie od ręki zjedzone (nie przeze mnie oczywiście) ja spróbowałam i zaserwuje sobie na podwieczorek :-) A w sobotę będzie czas na babeczki .

A co do listy to sam Octenisept do pępuszka nie wystarczy ? Jak to teraz jest? 15 lat temu smarowało się fioletem ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...