Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mamusie :)

Dokładnie tak jak mamama weszłam tu z sentymentu . Mój termin był na 02.12.2014 urodziłam 27.11.2014 . Pamietam dokładnie początki i oczekiwanie kiedy wkoncu pojawi sie brzuszek kiedy pierwsze kopniaki a teraz mój synuś spi obok mnie i zaraz skończy 5 msc :) zobaczycie szybko zleci . Życzę wam wszystkim zdrówka i szczęśliwego rozwiązania . Jesli będziecie miały jakies pytania śmiało piszcie chętnie wam pomożemy .

Odnośnik do komentarza

~monia151 :
Gratuluję :)
Pewnie,że możesz się dołączyć,jesteś przecież jedną z Nas... ;)
Jeśli będziesz miała jakieś pytania czy będziesz miała ochotę się pochwalić swoją ciążową "drogą",to zapraszam tutaj,inne dziewczyny z pewnością również udzielą Ci pewnie wsparcia i odpowiedzą na Twe pytania. ;)

Ja jestem Ania,22 lat i jestem w 6 tyg.pierwszej ciąży. Brak mi apetytu,mdli mnie ciągle,wymiotuję,nic mi się nie chce,jestem senna... :/

Życzę spokojnej "drogi" ciążowej,bez zbędnych komplikacji. :)
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Izzy :
Gratuluję :)
Nie wiedziałam,że tam w Wlk.Brytanii,tak późno się czeka na to pierwsze usg,no ale inne zwyczaje jak widać,heh. ;) Oby maleństwo rozwijało się prawidłowo.

Ja jestem Ania,22 lata i jestem w 6 tyg.pierwszej ciąży.

Życzę bezproblemowej "drogi" ciążowej. :)
Jak będziesz miała jakieś pytania czy będziesz miała ochotę się pochwalić swą "drogą" ciążową,to zapraszam tutaj,od tego w końcu jest to forum.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

ładnie że nam tu dochodzą przyszłe szczęśliwe mamuśki :)
Ja mam do Was kochane takie pytanie odnośnie zaświadczenia lekarskiego. Otóż, poszłam do przychodni jakiś czas temu i pierwszy wolny termin wizyty u ginekologa to 26 maj. Czy jeżeli pójdę do lekarza rodzinnego i powiem, że jestem w ciąży, pracuje i potrzebuje zaświadczenie, to skieruje mnie np. na badanie moczu i wystawi stosowne zaświadczenie?

Odnośnik do komentarza

Hej kochane:) Ja dowiedzialam się jakieś 3 tygodnie temu już o małej fasolce z testu :) 2 tyg temu potwierdziłam u gin i juz w przyszlym tygodniu kolejne usg, bo niestety na tym wczesniejszym nie dało sie zmierzyć nawet malenstwa bo za malutkie:(
Wstępny termin coś koło 15 grudnia pewnie bedzie, tak wychodzi z moich obliczeń, zobaczymy co gin powie.
Narazie mam strasznie wyczulony węch, piersi rozmiar wieksze i matko boska tak bolesne, ze spac sie nie da. Mdłości nie ma i uczucie jakbym @ dostała już mineło. Pozdrawiam was serdecznie :))

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Wczoraj bylam u gin i powiedzial ze to 5 tydzien i 5 dzien przewidywany termin porodu 17 grudnia jestem szczesliwa to moja pierwsza ciaza na razie zadnych dolegliwosci piersi mnie pobolewaja delikatnie. Nie moge sie doczekac kolejnego usg ktore bedzie w angli bo tutaj w polsce jestem tylko na kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Gość karola1212

Witam was. 4 dni temu dowiedzial sie ze jeatem w ciazy. Test pokazal dwie kreski i mam czesc objowow. Wstepnie wyliczylam sobie termin na sylwestra. Ale okaze sie po wizycie w czwartek. Ja mam szczescie do takich szczegolnych dat moj pierwszy synek urodzil sie 24.12.2012 roku. Cala rodzina dostala jeden wspanialy wigilijny prezent:-) pozdrawian

Odnośnik do komentarza

Ogolnie czy to prawda nie mi oceniac. Ale dostalam wiadomosc o jednej z dziewczyn z lutowek ze momlove jest podobno jakas nie tego , ze duzo zmysla . Podobno cala ciaze bylo dobrze a teraz przypisuje problemy innych dziewczyn sobie . W sumie moze to byc prawda bo napisala taka bzdure co az boli w oczy strasznie . Wejdz na watek pierwsza ciaza i zobacz co napisala a ja skomentowalam.

I ogolnie gratulacje . Mam swoja kruszynke przy sobie ale brakuje brzuszka i tych kopniaczkow ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21243http://www.suwaczki.com/tickers/x7g1egz2xvcderxt.png[url=]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, ja nic nie słyszałam o tej dziewczynie ale szkoda że się tak rozpisuje i gada głupoty a cała reszta młodych mam się denerwuje siłą rzeczy. Jedyne co możemy zrobić to nie czytać jej wpisów.
A jak Wasze samopoczucia ogólnie? Powiedzcie mi jak sobie radzicie z tym oczekiwaniem na kolejną wizytę? Ja kolejną wizytę mam za 2 tygodnie, 2 już minęły ale ten czas tak mi się strasznie dłuży....mam różne myśli, obawy.
Staram się myśleć pozytywnie, ale tyle w koło poronień, zatrzymanie wzrostu płodu. Jak nie czytam neta to nie mam też aż tylu myśli, staram się zająć czymś czymkolwiek.
Zastanawiałam się nawet czy nie iść gdzieś na usg, ale ostatecznie stwierdziłam, że poczekam chociaż nie będzie to łatwe. Martwi mnie trochę to, że nie mam żadnych objawów, nic a nic, chociaż wiem że każda z nas przechodzi ciąże inaczej...
Nie rozmawiam o moich obawach z narzeczonym, bo nie chce i jego dodatkowo stresować.
"Wygadałam się" się Wam dziewczyny i tak jakby mi lepiej..?
Pozdrawiam Was gorąco

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny to prawda co pisze mamuskaaa
i popieram MalineA a najlepiej będzie jak założycie sobie prywatną grupę . Nie wiem jak to się robi bo u Nas któras z dziewczyn to robila. Wyślę jeszcze Wam wiadomości :)
Pozdrawiam i gratuluję....
p.s. forum to fajna sprawa :) nas Lutówek 2015 jest 41 sztuk :) i trzymamy się ramy jak prawdziwe mamy :)

Odnośnik do komentarza

Karola - jesli wgl moge sie wtracic , ooniewaz nie jestem z grudnioweczke tylko z marcoweczek . Ale zawsze mozna poradzic sie tych mam co juz maja wszystko za soba . ;) mi lekarzno zlecil badania ; mocz , krew , grupe krwi , toksoplazmoze , rozyczke igg i igm , hiv, kile , odczyn watroby( jakos sie to nazywa badanie ) glukoze , mialam cytologie , skierowanie na usg piersi , robilam badania prenatalne . wydaje mi sie ze to wszystko chociaz tych badan bylo bardzo duzo . I co miesiac krew i mocz .

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21243http://www.suwaczki.com/tickers/x7g1egz2xvcderxt.png[url=]

Odnośnik do komentarza

Kurde to moja druga ciąża i strasznie sie boje o dzidzie gdyz w pierwszej ciąży ktora była bliźniacza jeden dzidzius niestety przestal sie rozwijac w 5tc. Nie mam za bardzo objawów oprócz pobolewania brzucha.Dzisiaj pojawił sie mały skrzep ale jasny i bez krwi całe szczescie.dzis mam 6 +3tc. Pierwsza wizyta z położną 20 maja. Jak mnie wkurza ta angielska służba zdrowia :( zastanawiam sie nad prywatnym usg ( koszt ok 550zl ) ale boje sie ze nie zobacze jeszcze bijacego serduszka. Co myslicie?isc teraz czy poczekac ze 2 tyg?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...