Noworodki i niemowlaki

Listopad 2015

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Paaie

Paaie

expirate zazdroszczę pogody, u mnie szaro i deszczowo:/
listopadowka ja też chorowałam, dostałam od lekarza zalecenie picia syropu prenalen i ssania tabletek na gardło tej samej firmy. Na gardło może i pomogło, ale chyba bardziej wyleczyłam się sporą ilością czosnku i dużą ilością cytryny niż tym syropkiem.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar890bv170x3e89.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jy2ak5h0b.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv098rib2uua2rqv.png

43787 paaie Kobieta, 30 lat, Otwock
Wiolinka

Wiolinka

U mnie słonecznie i bajecznie. :) Ale też późno wstałam bo w nocy się wierciłam.
Ja nie miałam problemów z przeziębieniem w ciąży.Okaz zdrowia.Oby tak dalej.Nic bym nie wzięła na własną rękę oprócz naturalnych sposobów - czosnki,cytryny,miody itd..
Podobno niedawno ( kilka miesięcy temu) w Polsce wyszły jakieś leki specjalnie dla kobiet w ciąży ale nie znam nazwy.Są wydawane bez recepty.Trzeba się zapytać w aptece.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

45009 wiolinka Kobieta, 34 lata, Lublin / Stevenage (UK)
darka86

darka86

listopadowka ja chyba przez 8tyg walczyłam z katarem i bólem gardła - lekarze mi nic nie przypisywali poza siedzeniem w domu. Jedz dużo kiwi :)

Mnie dzisiaj dopadła jakaś senna atmosfera. Najchętniej bym nie wychodziła z łóżka, nawet spałam z godzinkę za dnia, gdzie normalnie mi się to nie zdarza.

--

Nasz blog: http://listopadowki2015.blogspot.com

44907 darka86 Kobieta, 33 lata, Warszawa
Yaverna

Yaverna

Wysłałam zgłoszenie do grupy na FB - Caro Line to ja, nie wiem kto akceptuje zgłoszenia to, żeby wiedział... :-)

44665 yaverna Kobieta, 36 lat, Świnoujście
Monique7

Monique7

Nie wiem czy się dostaniesz ot tak o do naszej grupy, ponieważ jest ona tajna, Velines zazwyczaj dodaje, powiem jej :) Bo listopadowe mamuśki 2015 to nie nasza grupa, nasza to listopadowe mamusie 2015 ;)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/gann0tc7e3lfc4d2.png

44094 monique7 Kobieta, 32 lata, Lublin
Yaverna

Yaverna

Aaa, przegapiłam procedurę. Coś mi nazwa grupy nie pasowała, ale dzisiaj to wszystko jest możliwe. Liczyłam, że lektura forum i grupy na fb odciągnie moją uwagę od tego co się dzieje w moim najbliższym otoczeniu. A nie dzieje się dobrze...

Może uda mi się do tej grupy jednak dostać.

44665 yaverna Kobieta, 36 lat, Świnoujście
expirate

expirate

No dziewczyny, ręce i majty opadają. Pisałam wcześniej, że nie mogłam w nocy spać. Około 3-4 usłyszałam jakiś hałas na dole, wysłałam mojego, żeby poszedł sprawdzić. Wrócił, mówi, że ok i poszliśmy spać. A dziś wychodzimy na podwórko, a tam jakaś masakra! Nasz grill zmasakrowany, dosłownie wgnieciony w ziemię, a przy domu stoi wielkie pudło pełne jakichś śmieci :/ ktoś je podrzucił w środku nocy, przy okazji niszcząc nam grill...
Jak człowiek ma spać spokojnie? Ostatnio było na naszej ulicy włamanie(właściwie napad, bo 4 zamaskowanych facetów pobiło kobietę w jej domu), teraz nam się ktoś nocą kręci, chyba nie pierwszy raz...

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqv4xghmbg2.png

44457 expirate Kobieta, 27 lat, UK