Noworodki i niemowlaki

Listopad 2015

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Anya

Anya

A z tym chińskim kalendarzem to należy sprawdzać uwzględniając ukończone lata (nie rocznikowo). Tak kiedyś czytałam sprawdzając dla zabawy :)

--

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

1599 anya Kobieta, 113 lat, ...
Ald-32

Ald-32

Hej Dziewczynki :-) Nie umiałam się powstrzymać i czytałam Wasze wpisy ukradkiem w pracy ;-)
Czuję się całkiem dobrze no chyba,że poczuje jakiś smrodek lub go sobie wyobrażę.Mialam dziś mdłości gdy wyobrażałam sobie smażone jajka-nawet czułam te "aromaty ".Dodam tylko ,że wczoraj wciagnęłam aż trzy takiego miałam na nie smaka.Mąż nazywa to "ciążowymi jazdami". Ehhh byle do przodu ;-)
Zazdroszczę Wam tych idealnych wag, ja zawsze byłam z tych wielkich ;-) Lekarz zapowiedział mi, że dobrze by było gdybym nie przytyla ani kg w tej ciąży. Muszę się pilnować. Jestem bardzo wysoka ale ważę już grubo ponad 100 kg.Wiem ,wiem masakra. Wg kalendarza chińskiego będzie dziewczynka ,wg piersi chłopiec.A co będzie ? Będę pytać.Obstawiamy z mężem ,że chłopak. Najprawdopodobniej Krzysiek :-)
A zabobony w mojej okolicy przekazywane są z pokolenia na pokolenie.Nie wolno chodzić pod sznurkami z praniem, bo się zaplącze w pępowinę.A jak poród ciężko idzie to otwierać okna ,rozpinac zamki i guziki ,rozplatac włosy rodzącej ;-) Ja w to niewierze.
Zresztą pewnie będę mieć cesarkę -jak dwie poprzednie.Bardzo chciałabym rodzić sn ale to jest niemożliwe w naszym szpitalu i chyba w zadnym innym w Polsce :-( Buziaki dla Wszystkich :-*

44314 ald-32 Kobieta, 36 lat, KĘPNO
expirate

expirate

O jaaa, wyobraziłam sobie taki poród - kobieta się męczy, a wszyscy naokoło w porozpinanych ciuchach :D tragedia.

Darka- dokładnie, oszaleć można tutaj w sklepach, primark ma mnóstwo świetnych ciuszków i to taniutko. Ja na razie omijam sklepy z odzieżą itd szerokim łukiem :P

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqv4xghmbg2.png

44457 expirate Kobieta, 27 lat, UK
~Wiolinka

~Wiolinka

Ja mam kilka ciuszków i innych pierdołów dla maluszka bo nie mogłam się oprzeć cenom.Poza tym wolę kupować systematycznie niż potem wydać za jednym zamachem kupę kasy i się przerazić. :) Na razie nie będę więcej kupować. Muszę się powstrzymać.Niektóe ciuszki są naprawdę śliczniutkie.Usmiechają się do mnie z półek i wieszaków.hehe. ;)
Dziewczyny wiem, że chodziło wam o oszczedność na ciążowych ciuchach ze względu na porę roku.Ja już pisałam o tym kilka stron temu a potem dodałam o oszczędzaniu na ciuchach dla dzieci.Spoko, ciągle jestem w temacie.zabijam czas.Dziś zimno to nigdzie nie wychodziłam.

Ald-32

Ald-32

darka86
Ooo czyli od dzisiaj zero warkoczy i bluzki rozpięte do pępka ;)

Darka86 pewnie niektórzy mężczyźni byliby zachwyceni pełnymi piersiami wyłaniającymi spod rozpiętych bluzek i rozpuszczonymi włosami ;-) tylko nie sądzę czy ich kobiety podzielałyby ten zachwyt ;-)

44314 ald-32 Kobieta, 36 lat, KĘPNO
~azsa

~azsa

Wreszcie weekend :) ( mam) i wykończona po pracy jestem...A ja z kolei zaczęłam kolekcjonować już zabawki :) kupiłam ostatnio pięknego króliczka,który ma pozytywkę w sobie i gra jak pociagnę go za ogonek:) wiem,że to może za wcześniej (11 tydzień) ale przytulam go do brzuszka i puszczam maleństwu :) widziałam na "porodach",na filmie online,jak babeczka pół ciąży przykladała małemu pozytywkę...jak się urodził,strasznie płakał...A gdy mu ja włączyła ,uspokoił się...bo znał ją już z brzuszka :) fajnie :) i jeszcze takie jedno moje ostatnie zajęcie ...czytać bajki zaczęłam :)przypomina mi się moje dzieciństwo kiedy mama czytywała mi Andersena...
dobrej nocy Wam :)

~Wiolinka

~Wiolinka

Ja też planuję czytać maleństwu bajki i puszczać piosenki oraz kołysanki dla dzieci.Mama dużo płyt z pracy z przedszkola. :) Ale ja to jeszcze trochę poczekam z tym.
A już nikogo nie ma.Wszystkie mamy śpią.